Badminton op de Olympische Zomerspelen 1996/Vrouwen dubbelspel
Uiterlijk
(Doorverwezen vanaf Badminton op de Olympische Zomerspelen 1996 – Vrouwen dubbelspel)
Badminton op de Olympische Zomerspelen 1996 | |||
---|---|---|---|
Enkelspel | mannen | vrouwen | |
Dubbelspel | mannen | vrouwen | gemengd |
Het vrouwen dubbelspel in het badminton op de Olympische zomerspelen van 1996 werd gewonnen door Ge Fei en Gu Jun.
Medaillewinnaars[bewerken | brontekst bewerken]
Plaats | Spelers | Land |
---|---|---|
Ge Fei Gu Jun |
CHN | |
Gil Young-ah Jang Hye-ock |
KOR | |
Qin Yiyuan Tang Yongshu |
CHN |
Plaatsingslijst[bewerken | brontekst bewerken]
Nr. | Speler | Prestatie | Uitgeschakeld door |
---|---|---|---|
1. | Gil Young-ah Jang Hye-ock |
Zilver | Ge Fei Gu Jun |
2. | Ge Fei Gu Jun |
Goud | niet van toepassing |
3/4. | Qin Yiyuan Tang Yongshu |
Brons | Gil Young-ah Jang Hye-ock |
3/4. | Helene Kirkegaard Rikke Olsen |
Halve finale | Ge Fei Gu Jun |
5/8. | Julie Bradbury Joanne Wright |
Tweede ronde | Ann Jørgensen Lotte Olsen |
5/8. | Lisbet Stuer-Lauridsen Marlene Thomsen |
Kwartfinale | Qin Yiyuan Tang Yongshu |
5/8. | Chen Ying Peng Xingyong |
Kwartfinale | Helene Kirkegaard Rikke Olsen |
5/8. | Eliza Nathanael Zelin Resiana |
Kwartfinale | Ge Fei Gu Jun |
De wedstrijden[bewerken | brontekst bewerken]
Laatste 8[bewerken | brontekst bewerken]
Kwartfinale | Halve finale | Finale | |||||||||||||||||||
1 | Gil Young-ah Jang Hye-ock |
15 | 15 | ||||||||||||||||||
Ann Jørgensen Lotte Olsen |
9 | 9 | |||||||||||||||||||
1 | Gil Young-ah Jang Hye-ock |
15 | 10 | 18 | |||||||||||||||||
3/4 | Qin Yiyuan Tang Yongshu |
12 | 15 | 16 | |||||||||||||||||
3/4 | Qin Yiyuan Tang Yongshu |
15 | 15 | ||||||||||||||||||
5/8 | Lisbet Stuer-Lauridsen Marlene Thomsen |
8 | 3 | ||||||||||||||||||
1 | Gil Young-ah Jang Hye-ock |
5 | 5 | ||||||||||||||||||
2 | Ge Fei Gu Jun |
15 | 15 | ||||||||||||||||||
5/8 | Chen Ying Peng Xingyong |
6 | 15 | 5 | |||||||||||||||||
3/4 | Helene Kirkegaard Rikke Olsen |
15 | 8 | 15 | |||||||||||||||||
3/4 | Helene Kirkegaard Rikke Olsen |
8 | 2 | ||||||||||||||||||
2 | Ge Fei Gu Jun |
15 | 15 | Wedstrijd voor Brons | |||||||||||||||||
5/8 | Eliza Nathanael Zelin Resiana |
7 | 3 | ||||||||||||||||||
2 | Ge Fei Gu Jun |
15 | 15 | 3/4 | Qin Yiyuan Tang Yongshu |
7 | 15 | 15 | |||||||||||||
3/4 | Helene Kirkegaard Rikke Olsen |
15 | 4 | 8 |
Eerste rondes[bewerken | brontekst bewerken]
Deel 1[bewerken | brontekst bewerken]
Eerste ronde | Tweede ronde | Kwartfinale | |||||||||||||||||
1 | Gil Young-ah Jang Hye-ock |
15 | 15 | ||||||||||||||||
Tomomi Matsuo Masako Sakamoto |
7 | 6 | |||||||||||||||||
Tomomi Matsuo Masako Sakamoto |
15 | 15 | |||||||||||||||||
Neli Nedjalkova Diana Koleva |
0 | 4 | |||||||||||||||||
1 | Gil Young-ah Jang Hye-ock |
15 | 15 | ||||||||||||||||
Ann Jørgensen Lotte Olsen |
9 | 9 | |||||||||||||||||
5/8 | Julie Bradbury Joanne Wright |
4 | 5 | ||||||||||||||||
Ann Jørgensen Lotte Olsen |
15 | 15 | |||||||||||||||||
Ann Jørgensen Lotte Olsen |
15 | 15 | |||||||||||||||||
Elena Rybkhina Marina Yakusheva |
13 | 10 |
Deel 2[bewerken | brontekst bewerken]
Eerste ronde | Tweede ronde | Kwartfinale | |||||||||||||||||
3/4 | Qin Yiyuan Tang Yongshu |
15 | 4 | 15 | |||||||||||||||
Finarsih Lili Tampi |
1 | 15 | 6 | ||||||||||||||||
Finarsih Lili Tampi |
15 | 15 | |||||||||||||||||
Rhonda Cator Amanda Hardy |
9 | 4 | |||||||||||||||||
3/4 | Qin Yiyuan Tang Yongshu |
15 | 15 | ||||||||||||||||
5/8 | Lisbet Stuer-Lauridsen Marlene Thomsen |
8 | 3 | ||||||||||||||||
5/8 | Lisbet Stuer-Lauridsen Marlene Thomsen |
15 | 15 | ||||||||||||||||
Linda French Erika von Heiland |
4 | 1 | |||||||||||||||||
5/8 | Lisbet Stuer-Lauridsen Marlene Thomsen |
15 | 13 | 15 | |||||||||||||||
Chung Jae-Hee Park Soo-Yun |
8 | 15 | 9 | ||||||||||||||||
Chung Jae-Hee Park Soo-Yun |
15 | 15 | |||||||||||||||||
Chen Li-Chin Tsai Hui-Min |
7 | 6 |
Deel 3[bewerken | brontekst bewerken]
Eerste ronde | Tweede ronde | Kwartfinale | |||||||||||||||||
Kelly Morgan Joanne Muggeridge |
10 | 5 | |||||||||||||||||
Eline Coene Erica van den Heuvel |
15 | 15 | |||||||||||||||||
Eline Coene Erica van den Heuvel |
8 | 13 | |||||||||||||||||
5/8 | Chen Ying Peng Xingyong |
15 | 15 | ||||||||||||||||
Victoria Evtoushenko Elena Nozdran |
2 | 15 | 1 | ||||||||||||||||
5/8 | Chen Ying Peng Xingyong |
15 | 11 | 15 | |||||||||||||||
5/8 | Chen Ying Peng Xingyong |
6 | 15 | 5 | |||||||||||||||
3/4 | Helene Kirkegaard Rikke Olsen |
15 | 8 | 15 | |||||||||||||||
Kim Mee-Hyang Kim Shin-Young |
15 | 18 | |||||||||||||||||
Aiko Miyamura Akiko Miyamura |
12 | 13 | |||||||||||||||||
Kim Mee-Hyang Kim Shin-Young |
8 | 8 | |||||||||||||||||
3/4 | Helene Kirkegaard Rikke Olsen |
15 | 15 | ||||||||||||||||
Deel 4[bewerken | brontekst bewerken]
Eerste ronde | Tweede ronde | Kwartfinale | |||||||||||||||||
Tammy Jenkins Rhona Robertson |
15 | 15 | |||||||||||||||||
Sian Deng Denyse Julien |
7 | 4 | |||||||||||||||||
Tammy Jenkins Rhona Robertson |
9 | 2 | |||||||||||||||||
5/8 | Eliza Nathanael Zelin Resiana |
15 | 15 | ||||||||||||||||
Maria Bengtsson Margit Borg |
6 | 13 | |||||||||||||||||
5/8 | Eliza Nathanael Zelin Resiana |
15 | 15 | ||||||||||||||||
5/8 | Eliza Nathanael Zelin Resiana |
7 | 3 | ||||||||||||||||
2 | Ge Fei Gu Jun |
15 | 15 | ||||||||||||||||
Martine De Souza Marie Joseph Jean-Pierre |
1 | 2 | |||||||||||||||||
Katrin Schmidt Kerstin Ubben |
15 | 15 | |||||||||||||||||
Katrin Schmidt Kerstin Ubben |
3 | 6 | |||||||||||||||||
2 | Ge Fei Gu Jun |
15 | 15 | ||||||||||||||||