Bestand:BSicon exvÜSTx.svg
Uiterlijk
Afmetingen van deze voorvertoning van het type PNG van dit SVG-bestand: 500 × 500 pixels Andere resoluties: 240 × 240 pixels | 480 × 480 pixels | 768 × 768 pixels | 1.024 × 1.024 pixels | 2.048 × 2.048 pixels.
Oorspronkelijk bestand (SVG-bestand, nominaal 500 × 500 pixels, bestandsgrootte: 390 bytes)
Bestandsgeschiedenis
Klik op een datum/tijd om het bestand te zien zoals het destijds was.
Datum/tijd | Miniatuur | Afmetingen | Gebruiker | Opmerking | |
---|---|---|---|---|---|
huidige versie | 8 jan 2014 19:04 | 500 × 500 (390 bytes) | Useddenim | corrected line width | |
8 jan 2014 10:51 | 500 × 500 (389 bytes) | YLSS | version by Useddenim from File:BSicon exvÜST.svg with the rationale "more white space for clarity" | ||
23 mrt 2010 00:17 | 500 × 500 (479 bytes) | Vunz | by popular request... | ||
22 mrt 2010 12:49 | 500 × 500 (408 bytes) | Vunz | {{Information |Description={{en|1=rail icon}} |Source=Own work |Author=Wiebevl |Date=2010-03-22 |Permission= |other_versions= }} Category:Icons for railway descriptions/parallel railways/üst |
Bestandsgebruik
Meer dan 100 pagina's gebruiken dit bestand. De volgende lijst geeft alleen de eerste 100 pagina's weer die dit bestand gebruiken. Er is ook een volledige lijst beschikbaar.
- Spoorlijn 102
- Spoorlijn 109
- Spoorlijn 112A
- Spoorlijn 119
- Spoorlijn 120 (België)
- Spoorlijn 121 (België)
- Spoorlijn 136A
- Spoorlijn 136 (België)
- Spoorlijn 138
- Spoorlijn 138A
- Spoorlijn 142 (België)
- Spoorlijn 147 (België)
- Spoorlijn 153 (België)
- Spoorlijn 156
- Spoorlijn 163 (België)
- Spoorlijn 204
- Spoorlijn 235
- Spoorlijn 244
- Spoorlijn 246
- Spoorlijn 249
- Spoorlijn 254
- Spoorlijn 27B
- Spoorlijn 28A
- Spoorlijn 40A
- Spoorlijn 46
- Spoorlijn 52
- Spoorlijn 55A
- Spoorlijn 55 Gent - Terneuzen
- Spoorlijn 59
- Spoorlijn 77
- Spoorlijn 82
- Spoorlijn 83
- Spoorlijn 86
- Spoorlijn 87
- Spoorlijn 96
- Spoorlijn 98
- Spoorlijn 98A
- Spoorlijn 98B
- Spoorlijn 99
- Spoorlijn Aachen Nord - Jülich
- Spoorlijn Aalsmeer - Amsterdam Willemspark
- Spoorlijn Aalsmeer - Haarlem
- Spoorlijn Aalsmeer - Nieuwersluis-Loenen
- Spoorlijn Berlijn - Hamburg
- Spoorlijn Borken - Burgsteinfurt
- Spoorlijn Charleville-Mézières - Hirson
- Spoorlijn Duisburg-Ruhrort - Essen
- Spoorlijn Dümpelfeld - Lissendorf
- Spoorlijn Düsseldorf - Hagen
- Spoorlijn Empel-Rees - Münster
- Spoorlijn Erftstadt - Mödrath
- Spoorlijn Escaudœuvres - Gussignies
- Spoorlijn Ferrière-la-Grande - Cousolre
- Spoorlijn Frederiksberg - Frederikssund
- Spoorlijn Gerolstein - Pronsfeld
- Spoorlijn Gruiten - Köln-Mülheim
- Spoorlijn Hamburg-Altona - Kiel
- Spoorlijn Hamburg Hauptbahnhof - Hamburg-Altona
- Spoorlijn Hobro - Løgstør
- Spoorlijn Homburg - Ludwigshafen
- Spoorlijn Horsens - Silkeborg
- Spoorlijn Jülich - Dalheim
- Spoorlijn Keulen - Hamm
- Spoorlijn Kiel - Flensburg
- Spoorlijn Kolding - Troldhede
- Spoorlijn Kopenhagen - Hillerød
- Spoorlijn Kopenhagen - Korsør
- Spoorlijn Krefeld - Bochum
- Spoorlijn Krefeld - Mönchengladbach-Speick
- Spoorlijn Köln-Mülheim - Lindlar
- Spoorlijn Köln Hohenzollernbrücke - Bonn
- Spoorlijn Langå - Bramming
- Spoorlijn Laveline-devant-Bruyères - Gérardmer
- Spoorlijn Longwy - Villerupt-Micheville
- Spoorlijn Lübeck - Büchen
- Spoorlijn Lübeck - Hamburg
- Spoorlijn Lübeck - Strasburg
- Spoorlijn Maubeuge - Fourmies
- Spoorlijn Mödrath - Nörvenich
- Spoorlijn Mödrath - Rommerskirchen
- Spoorlijn Mülheim-Styrum - Bochum
- Spoorlijn Neersen - Viersen
- Spoorlijn Neuss - Neersen
- Spoorlijn Nyborg - Fredericia
- Spoorlijn Oberhausen - Duisburg-Ruhrort
- Spoorlijn Paris-Montparnasse - Monts (LGV)
- Spoorlijn Pronsfeld - Neuerburg
- Spoorlijn Pronsfeld - Waxweiler
- Spoorlijn Prouvy-Thiant - Le Cateau
- Spoorlijn Remagen - Adenau
- Spoorlijn Ringe - Nyborg
- Spoorlijn Rødkærsbro - Silkeborg
- Spoorlijn Saint-Just-en-Chaussée - Douai
- Spoorlijn Simmern - Boppard
- Spoorlijn Skanderborg - Skjern
- Spoorlijn Svendborg - Nyborg
- Spoorlijn Trompet - Duisburg-Homberg
- Spoorlijn Valenciennes-Faubourg-de-Paris - Hautmont
- Spoorlijn Valleroy-Moineville - Villerupt-Micheville
- Spoorlijn Varde - Grindsted
Meer koppelingen naar dit bestand bekijken.
Globaal bestandsgebruik
De volgende andere wiki's gebruiken dit bestand:
- Gebruikt op en.wikipedia.org
- 7 (New York City Subway service)
- Q (New York City Subway service)
- W (New York City Subway service)
- R (New York City Subway service)
- N (New York City Subway service)
- Utrecht Centraal railway station
- Template:7 (New York City Subway service)
- Pudsey loop railway
- User:PrecipiceofDuck/sandbox 1
- Template:Pudsey Loop
- Template:N (New York City Subway service)
- Template:Q (New York City Subway service)
- Template:R (New York City Subway service)
- Template:Utrecht Centraal railway station
- Gebruikt op fr.wikipedia.org
- Ligne de Charmes à Rambervillers
- Ligne Chaumont - Épinal
- Ligne de Jussey à Darnieulles - Uxegney
- Ligne de Mont-sur-Meurthe à Bruyères
- Ligne de Valognes Montebourg à Saint-Vaast et à Barfleur
- Ligne de Caen à Dozulé - Putot
- Ligne d'Avesnes à Sars-Poteries
- Ligne de Longwy à Villerupt-Micheville
- Ligne de Clisson à Cholet
- Lignes Sarrebourg - Abreschviller et La Forge - Vallérysthal-Troisfontaines
- Ligne de Falaise à Berjou
- Ligne de Saint-Dizier à Doulevant-le-Château
- Ligne de Charleville-Mézières à Hirson (par Auvillers)
- Ligne de La Flèche à Vivy
- Ligne de Penne-d'Agenais à Tonneins
- Ligne de Magnac - Touvre à Marmande
- Ligne de Nérac à Mont-de-Marsan
- Ligne de Dax à Mont-de-Marsan
- Ligne de Laon au Cateau
- Ligne de Valenciennes-Faubourg-de-Paris à Hautmont
- Ligne d'Escaudœuvres à Gussignies
- Ligne de Busigny à Hirson
- Ligne de Prouvy - Thiant au Cateau
- Ligne de Saint-Nazaire au Croisic
- Ligne de Bordeaux-Benauge à La Sauvetat-du-Dropt
- Ligne de Beslé à Blain
- Ligne de Port-de-Piles à Argenton-sur-Creuse
- Ligne de Doullens à Arras
- Ligne de Laval à Pouancé
- Ligne d'Angers-Saint-Laud à La Flèche
- Ligne 98 (Infrabel)
- Ligne de Perray-Jouannet aux Fourneaux
- Ligne de Loudun à Angers-Maître-École
- Ligne de Breuil-Barret à Velluire
- Ligne de Vouvant - Cezais à Saint-Christophe-du-Bois
- Ligne de Montier-en-Der à Éclaron
Globaal gebruik van dit bestand bekijken.