Beker van België 2009-10/Voorrondes
Dit artikel bevat de uitslagen van de eerste tot en met de vijfde ronde van de Beker van België 2009-10.
1ste ronde[bewerken | brontekst bewerken]
In deze eerste ronde treden naast de clubs die zich kwalificeerden uit de provincies ook de vierdeklassers van het vorige seizoen aan. Daartoe behoren dus ook de clubs die pas naar Derde klasse promoveerden, maar niet de clubs die pas uit Derde Klasse naar Vierde Klasse zijn gezakt.
# | Datum | Uur | Wedstrijd | Uitslag | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Groep 1 | |||||||
1 | 26.07.2009 | 17:00 | VV Sparta Ursel (P.II) | - | SK Zingem (P.II) | 1-6 | |
2 | 26.07.2009 | 16:00 | K. Sassport Boezinge (P.I) | - | SK Eernegem (P.I) | 2-1 | |
3 | 26.07.2009 | 16:00 | FC Gullegem (P.III) | - | SV Wevelgem City (P.III) | 1-1 (pen. 3-4) | |
4 | 26.07.2009 | 16:00 | WS Lovrienden Lotenhulle (P.III) | - | Torhout 1992 KM (III) | 0-5 | |
5 | 26.07.2009 | 16:00 | KFC Izegem (IV) | - | SWI Harelbeke (IV) | 2-1 | |
6 | 26.07.2009 | 16:00 | SK Staden (P.III) | - | KVV Coxyde (III) | 0-15 | |
7 | 26.07.2009 | 16:00 | KV Eendracht Aalter (P.II) | - | K Olsa Brakel (IV) | 0-2 | |
8 | 26.07.2009 | 16:00 | KSC Blankenberge (P.I) | - | KWS Club Lauwe (P.I) | 2-1 | |
9 | 26.07.2009 | 16:00 | KFC Varsenare (P.I) | - | VC Zevergem Sportief (P.III) | 1-0 | |
10 | 26.07.2009 | 16:00 | KFC Sparta Petegem (IV) | - | R. Knokke FC (P.I) | 3-0 | |
11 | 26.07.2009 | 16:00 | KSV Diksmuide (IV) | - | SVD Kortemark (P.II) | 1-0 | |
12 | 26.07.2009 | 16:00 | SV Anzegem (P.III) | - | K. Sint-Eloois-Winkel-Sport (IV) | 1-2 | |
13 | 26.07.2009 | 18:00 | KBS Poperinge (IV) | - | VG Oostende (P.I) | 3-2 | |
14 | 26.07.2009 | 16:00 | KFC Evergem-Center (P.I) | - | KVK Ieper (III) | 1-3 | |
Groep 2 | |||||||
15 | 26.07.2009 | 16:00 | KSKL Ternat (III) | - | SK Terjoden-Welle (P.I) | 1-0 | |
16 | 26.07.2009 | 16:00 | K. Vilvoorde FC (IV) | - | K. Londerzeel SK (IV) | 0-3 | |
17 | 26.07.2009 | 16:00 | KRC Bambrugge (P.I) | - | KVC Jong Lede (P.I) | 2-1 | |
18 | 26.07.2009 | 16:00 | Verbroedering Meldert (IV) | - | Tempo Overijse (IV) | 2-1 | |
19 | 26.07.2009 | 16:00 | KFC Eendracht Zele (IV) | - | R. Union Auderghem (P.III) | 4-1 | |
20 | 26.07.2009 | 16:00 | Sporting Eizeringen (P.II) | - | KSC Grimbergen (IV) | 0-2 | |
21 | 25.07.2009 | 19:30 | KV Tervuren (P.I) | - | K. Olympia SC Wijgmaal (IV) | 1-3 | |
22 | 26.07.2009 | 16:00 | K. Eendracht Opstal (P.I) | - | KOVC Sterrebeek (P.I) | 0-2 | |
23 | 26.07.2009 | 16:00 | Dilbeek Sport (IV) | - | FC Forest (P.III) | 8-2 | |
24 | 26.07.2009 | 16:00 | Korbeek Sport (P.III) | - | KFC Rhodienne-Verrewinkel (P.I) | 1-1 (pen. 4-2) | |
25 | 26.07.2009 | 16:00 | RRC de Waterloo (P.II) | - | SK Sint-Paulus Opwijk (IV) | 0-3 | |
26 | 26.07.2009 | 16:00 | KSK Halle (P.I) | - | SK Berlare (IV) | 1-1 (pen. 5-3) | |
Groep 3 | |||||||
27 | 26.07.2009 | 16:00 | KFC Duffel (IV) | - | KSK Retie Branddonk (P.II) | 3-0 | |
28 | 26.07.2009 | 16:00 | K. Berchem Sport 2004 (IV) | - | KFC Zwarte Leeuw (IV) | 2-2 (pen. 5-4) | |
29 | 25.07.2009 | 19:30 | KFC Oosterzonen Oosterwijk (IV) | - | K. Lyra TSV (IV) | 0-2 | |
30 | 26.07.2009 | 16:00 | KV Bonheiden (P.II) | - | K. Schelle Sport (P.II) | 2-2 (pen. 5-4) | |
31 | 26.07.2009 | 16:00 | KVC Oostmalle Sport (P.III) | - | KFCO Wilrijk (IV) | 0-4 | |
32 | 26.07.2009 | 18:00 | K. Nieuwmoer FC (P.I) | - | KFC Sint-Lenaarts (IV) | 2-3 | |
33 | 26.07.2009 | 16:00 | KFC Vrasene (IV) | - | K. Witgoor Sport Dessel (IV) | 2-0 | |
34 | 26.07.2009 | 16:00 | KSK Heist (III) | - | Zandvliet Sport (P.I) | 5-0 | |
35 | 26.07.2009 | 16:00 | KFC Sporting Sint-Gillis-Waas (IV) | - | KSV Temse (III) | 0-0 (pen. 3-4) | |
36 | 26.07.2009 | 16:00 | KVVWS Sombeke (P.III) | - | KFC Lille (IV) | 0-4 | |
37 | 26.07.2009 | 16:00 | KFC Katelijne-Waver (P.I) | - | K. Tubantia Borgerhout VK (P.I) | 1-0 | |
38 | 26.07.2009 | 16:00 | Verbroedering Geel-Meerhout (IV) | - | Rochus Deurne (P.II) | 4-0 | |
39 | 25.07.2009 | 19:30 | KFC De Kempen Tielen-Lichtaart (P.I) | - | KFC Schoten SK (P.I) | 1-1 (pen. 5-4) | |
40 | 26.07.2009 | 16:00 | KSV Bornem (IV) | - | K. Ternesse VV Wommelgem (P.II) | 5-0 | |
Groep 4 | |||||||
41 | 25.07.2009 | 19:30 | K. Vlijtingen VV (P.I) | - | VKM Sint-Truiden (P.III) | 5-0 | |
42 | 26.07.2009 | 16:00 | K. Alt-Hoeselt VV (P.II) | - | K. Lutlommel VV (P.I) | 0-3 | |
43 | 26.07.2009 | 16:00 | K. Esperanza Neerpelt (IV) | - | SC Zichen-Zussen-Bolder (P.I) | 3-1 | |
44 | 26.07.2009 | 16:00 | KVV Verbroedering Maasmechelen (P.I) | - | K. Herk-de-Stad FC (P.I) | 0-6 | |
45 | 25.07.2009 | 19:30 | KVK Beringen (P.II) | - | KVV Heusden-Zolder (IV) | 2-2 (pen. 4-5) | |
46 | 26.07.2009 | 16:00 | Spouwen-Mopertingen (IV) | - | Zutendaal VV (P.III) | 3-1 | |
47 | 25.07.2009 | 19:00 | KSK Bree (IV) | - | VV Thes Sport Tessenderlo (P.I) | 0-1 | |
48 | 25.07.2009 | 19:30 | Real Neeroeteren-Maaseik (P.II) | - | KSK Hasselt (III) | 1-1 (pen. 3-4) | |
49 | 25.07.2009 | 20:00 | K. Patro Eisden Maasmechelen (IV) | - | SK Moelingen (P.I) | 3-0 | |
50 | 26.07.2009 | 16:00 | K. Overpeltse VV (IV) | - | KESK Leopoldsburg (IV) | 1-3 | |
Groep 5 | |||||||
51 | 26.07.2009 | 16:00 | Daring Club de Cointe (P.II) | - | R. Spa FC (IV) | 1-1 (pen. 4-1) | |
52 | 26.07.2009 | 16:00 | Bye | - | RFC Tilleur Saint-Gilles (P.I) | ||
53 | 26.07.2009 | 16:00 | R. Sprimont Comblain Sport (IV) | - | RCS Welkenraedt (P.II) | 4-0 | |
54 | 25.07.2009 | 19:30 | Solières Sport (P.II) | - | RFC Turkania Faymonville (IV) | 1-2 | |
55 | 26.07.2009 | 16:00 | Bye | - | ET Elsautoise (P.I) | ||
56 | 26.07.2009 | 16:00 | RFC Vyle-Tharoul (P.I) | - | Cité Sport Grâce-Hollogne (P.II) | 1-2 | |
57 | 26.07.2009 | 16:00 | RFC Hannutois (IV) | - | R Aywaille FC (IV) | 1-2 | |
58 | 26.07.2009 | 16:00 | RFC Huy (IV) | - | Sparta Walshoutem (P.III) | 6-0 | |
59 | 26.07.2009 | 16:00 | SC Petit-Waret (IV) | - | RFC Malmundaria 1904 (IV) | 1-4 | |
60 | 26.07.2009 | 16:00 | RCS Jalhaytois (P.III) | - | RCS Verlaine (P.I) | 0-2 | |
Groep 6 | |||||||
61 | 25.07.2009 | 20:00 | Tenneville Sports (P.II) | - | RES Champlonaise (P.I) | 0-0 (pen. 4-5) | |
62 | 26.07.2009 | 16:00 | R. Entente Bertrigeoise (IV) | - | RRC Mormont (P.I) | 3-0 | |
63 | 25.07.2009 | 20:00 | FC Le Lorrain Arlon (IV) | - | R. Jeunesse Arlonaise (P.I) | 2-0 | |
64 | 26.07.2009 | 16:00 | FC Paliseulois (P.II) | - | R. All. FC Oppagne-Wéris (P.I) | 3-4 | |
65 | 26.07.2009 | 16:00 | RSC Athusien (P.I) | - | ES Vaux (P.I) | 2-2 (pen. 7-8) | |
66 | 26.07.2009 | 16:00 | FC Montleban (P.I) | - | FC Bleid (IV) | 0-5 | |
67 | 26.07.2009 | 16:00 | US Givry (IV) | - | KFC Olympia Recht (P.III) | 10-1 | |
68 | 25.07.2009 | 18:00 | US Martelangeoise (P.I) | - | JS Habaysienne (P.I) | 3-2 | |
Groep 7 | |||||||
69 | 26.07.2009 | 16:00 | R. Arquet FC (P.II) | - | RAC Leuze-Longchamps (P.I) | 1-0 | |
70 | 25.07.2009 | 20:00 | US Beauraing 61 (P.I) | - | RCS Condruzien (P.I) | 3-0 | |
71 | 25.07.2009 | 16:00 | R. Jeunesse Aischoise (IV) | - | RFC Surice (P.II) | 2-0 | |
72 | 26.07.2009 | 16:00 | Flavion Sport (P.II) | - | Racing Jet Wavre (IV) | 1-3 | |
73 | 25.07.2009 | 20:00 | RES Couvin-Mariembourg (P.I) | - | Entente Sportive Fernelmont (P.I) | 2-2 (pen. 5-4) | |
74 | 26.07.2009 | 16:00 | RW Walhain CG (IV) | - | R. Jeunesse Rochefortoise Jemelle Association (P.I) | 4-1 | |
75 | 25.07.2009 | 20:00 | La Jeunesse Sportive Morialmé (P.II) | - | RFC Bioul 81 (P.I) | 1-1 (pen. 3-4) | |
76 | 26.07.2009 | 16:00 | RU Wallonne Ciney (IV) | - | RFC Yvoir (P.I) | 3-1 | |
Groep 8 | |||||||
77 | 26.07.2009 | 16:00 | RSC Templeuvois (P.I) | - | F. Couillet-La Louvière (IV) | 1-4 | |
78 | 26.07.2009 | 16:00 | R. Gosselies Sports (P.II) | - | Espoir Club Erpion (P.III) | 1-0 | |
79 | 26.07.2009 | 16:00 | R. Jumet SC (P.III) | - | RUFC Ransartoise (P.II) | 2-1 | |
80 | 26.07.2009 | 16:00 | FC Rapid Symphorinois (P.II) | - | JS Taminoise (IV) | 0-3 | |
81 | 26.07.2009 | 16:00 | Heppignies-Lambusart-Fleurus (IV) | - | RFC De Gilly (P.II) | 4-0 | |
82 | 26.07.2009 | 16:00 | RUS Genly-Quévy 89 (P.I) | - | RSC Paturageois (IV) | 3-1 | |
83 | 26.07.2009 | 16:00 | FC Bléharies (P.I) | - | AC Le Rœulx (P.II) | 3-1 | |
84 | 26.07.2009 | 16:00 | RUS Belœil (IV) | - | FC Etoiles D'Ere-Allain (P.II) | 3-1 |
2de ronde[bewerken | brontekst bewerken]
# | Datum | Uur | Wedstrijd | Uitslag | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Groep 1 | |||||||
85 | 02.08.2009 | 16:00 | KBS Poperinge (IV) | - | KVK Ieper (III) | 1-2 | |
86 | 02.08.2009 | 16:00 | SK Zingem (P.II) | - | KSK Wevelgem City (P.III) | 5-0 | |
87 | 01.08.2009 | 19:30 | Torhout 1992 KM (III) | - | K. Sassport Boezinge (P.I) | 1-2 | |
88 | 02.08.2009 | 16:00 | KFC Varsenare (P.I) | - | KSV Diksmuide (IV) | 1-4 | |
89 | 02.08.2009 | 16:00 | K. Sint-Eloois-Winkel Sport (IV) | - | KSC Blankenberge (P.I) | 2-0 | |
90 | 02.08.2009 | 16:00 | K. Olsa Brakel (IV) | - | KFC Izegem (IV) | 4-0 | |
91 | 02.08.2009 | 16:00 | KVV Coxyde (III) | - | KFC Sparta Petegem (IV) | 5-1 | |
Groep 2 | |||||||
92 | 02.08.2009 | 16:00 | KSK Halle (P.I) | - | Verbroedering Meldert (IV) | 0-2 | |
93 | 02.08.2009 | 16:00 | KOVC Sterrebeek (P.I) | - | KSKL Ternat (III) | 4-5 | |
94 | 02.08.2009 | 16:00 | Korbeek Sport (P.III) | - | K. Londerzeel SK (IV) | 0-8 | |
95 | 02.08.2009 | 16:00 | KRC Bambrugge (P.I) | - | SK Sint-Paulus Opwijk (IV) | 3-3 (pen. 6-7) | |
96 | 02.08.2009 | 16:00 | Dilbeek Sport (IV) | - | KFC Eendracht Zele (IV) | 2-1 | |
97 | 02.08.2009 | 16:00 | K. Olympia SC Wijgmaal (IV) | - | KSC Grimbergen (IV) | 1-0 | |
Groep 3 | |||||||
98 | 02.08.2009 | 16:00 | KSV Temse (III) | - | K. Berchem Sport 2004 (IV) | 0-0 (pen. 2-4) | |
99 | 01.08.2009 | 20:00 | Verbroedering Geel-Meerhout (IV) | - | KFC Sint-Lenaarts (IV) | 2-0 | |
100 | 02.08.2009 | 16:00 | KFC Vrasene (IV) | - | KFCO Wilrijk (IV) | 2-1 | |
101 | 02.08.2009 | 16:00 | KFC Duffel (IV) | - | KV Bonheiden (P.II) | 9-1 | |
102 | 01.08.2009 | 20:00 | KFC Lille (IV) | - | KFC De Kempen Tielen-Lichtaart (P.I) | 0-0 (pen. 12-11) | |
103 | 02.08.2009 | 16:00 | KFC Katelijne-Waver (P.I) | - | KSV Bornem (IV) | 2-1 | |
104 | 02.08.2009 | 16:00 | KSK Heist (III) | - | K. Lyra TSV (IV) | 3-0 | |
Groep 4 | |||||||
105 | 01.08.2009 | 20:00 | KSK Hasselt (III) | - | VV Thes Sport Tessenderlo (P.I) | 2-0 | |
106 | 01.08.2009 | 19:00 | KVV Heusden-Zolder (IV) | - | K. Patro Eisden Maasmechelen (IV) | 2-3 | |
107 | 02.08.2009 | 16:00 | Spouwen-Mopertingen (IV) | - | K. Lutlommel VV (P.I) | 0-0 (pen. 5-2) | |
108 | 02.08.2009 | 18:00 | KESK Leopoldsburg (IV) | - | K. Vlijtingen VV (P.I) | 2-2 (pen. 2-4) | |
109 | 02.08.2009 | 16:00 | K. Herk-de-Stad FC (P.I) | - | K. Esperanza Neerpelt (IV) | 1-2 | |
Groep 5 | |||||||
110 | 02.08.2009 | 16:00 | RFC Huy (IV) | - | RFC Turkania Faymonville (IV) | 3-0 | |
111 | 31.07.2009 | 19:15 | ET Elsautoise (P.I) | - | Daring Club de Cointe (P.II) | 1-0 | |
112 | 02.08.2009 | 16:00 | R. Aywaille FC (IV) | - | R. Sprimont Comblain Sport (IV) | 1-2 | |
113 | 02.08.2009 | 16:00 | RFC Tilleur Saint-Gilles (P.I) | - | RFC Malmundaria 1904 (IV) | 0-1 | |
114 | 02.08.2009 | 16:00 | Cité Sport Grâce-Hollogne (P.II) | - | RCS Verlaine (P.I) | 2-2 (pen. 4-5) | |
Groep 6 | |||||||
115 | 02.08.2009 | 18:00 | US Givry (IV) | - | RES Champlonaise (P.I) | 5-1 | |
116 | 02.08.2009 | 16:00 | US Martelangeoise (P.I) | - | R. Entente Bertrigeoise (IV) | 0-2 | |
117 | 02.08.2009 | 16:00 | ES Vaux (P.I) | - | R. All. FC Oppagne-Wéris (P.I) | 0-3 | |
118 | 02.08.2009 | 19:00 | FC Bleid (IV) | - | FC Le Lorrain Arlon (IV) | 4-1 | |
Groep 7 | |||||||
119 | 02.08.2009 | 18:00 | R. Arquet FC (P.II) | - | RU Wallonne Ciney (IV) | 0-2 | |
120 | 02.08.2009 | 16:00 | RW Walhain CG (IV) | - | US Beauraing 61 (P.I) | 3-1 | |
121 | 01.08.2009 | 19:30 | Racing Jet Wavre (IV) | - | RES Couvin-Mariembourg (P.I) | 1-1 (pen. 5-4) | |
122 | 02.08.2009 | 16:00 | R. Jeunesse Aischoise (IV) | - | RFC Bioul 81 (P.I) | 1-2 | |
Groep 8 | |||||||
123 | 02.08.2009 | 16:00 | RUS Belœil (IV) | - | Heppignies-Lambusart-Fleurus (IV) | 3-3 (pen. 4-5) | |
124 | 02.08.2009 | 16:00 | RUS Genly-Quévy 89 (P.I) | - | F. Couillet-La Louvière (IV) | 0-1 | |
125 | 02.08.2009 | 16:00 | R. Gosselies Sports (P.II) | - | JS Taminoise (IV) | 1-5 | |
126 | 02.08.2009 | 16:00 | R. Jumet SC (P.III) | - | FC Bléharies (P.I) | 4-0 |
3de ronde[bewerken | brontekst bewerken]
In deze ronde treden alle overige derdeklassers toe tot de competitie. Er treden ook al clubs uit Tweede Klasse toe, namelijk de pas gepromoveerde clubs Standaard Wetteren, Boussu Dour Borinage en KV Turnhout.
# | Datum | Uur | Wedstrijd | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|
127 | 08.08.2009 | 20:00 | KSK Hasselt (III) | - | Excelsior Veldwezelt (III) | 1-1 (pen. 3-1) |
128 | 09.08.2009 | 18:00 | Spouwen-Mopertingen (IV) | - | K. Patro Eisden Maasmechelen (IV) | 2-1 |
129 | 09.08.2009 | 16:00 | K. Diegem Sport (III) | - | Dilbeek Sport (IV) | 1-1 (pen. 4-5) |
130 | 09.08.2009 | 16:00 | F. Couillet-La Louvière (IV) | - | RU Wallonne Ciney (IV) | 1-0 |
131 | 09.08.2009 | 16:00 | RFC Bioul 81 (P.I) | - | SC Wielsbeke (III) | 0-3 |
132 | 08.08.2009 | 20:00 | KV Turnhout (II) | - | K. Esperanza Neerpelt (IV) | 1-0 |
133 | 09.08.2009 | 16:00 | Heppignies-Lambusart-Fleurus (IV) | - | R. White Star Woluwé FC (III) | 0-1 |
134 | 09.08.2009 | 16:00 | RCS Verlaine (P.I) | - | K. Racing Waregem (III) | 0-5 |
135 | 09.08.2009 | 16:00 | R. Jumet SC (P.III) | - | RW Walhain CG (IV) | 1-6 |
136 | 09.08.2009 | 16:00 | R. All. FC Oppagne-Wéris (P.I) | - | KFC Racing Mol-Wezel (III) | 0-7 |
137 | 08.08.2009 | 19:00 | Hoogstraten VV (III) | - | Racing Jet Wavre (IV) | 1-0 |
138 | 09.08.2009 | 16:00 | RFC Malmundaria 1904 (IV) | - | K. Rupel-Boom FC (III) | 0-2 |
139 | 09.08.2009 | 16:00 | VC Eendracht Aalst 2002 (III) | - | US Givry (IV) | 3-1 |
140 | 09.08.2009 | 16:00 | KSV Oudenaarde (III) | - | ET Elsautoise (P.I) | 6-2 |
141 | 09.08.2009 | 16:00 | KSK Heist (III) | - | K. Standaard Wetteren (II) | 0-3 |
142 | 08.08.2009 | 19:00 | KVC Willebroek-Meerhof (III) | - | R. Sprimont Comblain Sport (IV) | 3-2 |
143 | 09.08.2009 | 16:00 | RRC Hamoir (IV) | - | RFC Huy (IV) | 0-3 |
144 | 09.08.2009 | 16:00 | KSV Sottegem (III) | - | R. Entente Bertrigeoise (IV) | 1-2 |
145 | 08.08.2009 | 20:00 | Verbroedering Geel-Meerhout (IV) | - | KFC Dessel Sport (III) | 0-1 |
146 | 09.08.2009 | 16:000 | FCN Sint-Niklaas (III) | - | K. Olympia SC Wijgmaal (IV) | 4-0 |
147 | 09.08.2009 | 16:00 | KVV Coxyde (III) | - | RFC Union La Calamine (IV) | 0-0 (pen. 3-4) |
148 | 09.08.2009 | 16:00 | K. Olsa Brakel (IV) | - | URS du Centre (III) | 0-2 |
149 | 09.08.2009 | 16:00 | K. Sassport Boezinge (P.I) | - | KV Woluwe-Zaventem (III) | 2-2 (pen. 3-4) |
150 | 09.08.2009 | 16:00 | FC Bleid (III) | - | KFC Duffel (IV) | 3-1 |
151 | 09.08.2009 | 16:00 | RRC Péruwelz (III) | - | Verbroedering Meldert (IV) | 0-1 |
152 | 09.08.2009 | 16:00 | K. Sint-Eloois-Winkel Sport (IV) | - | K. Bocholter VV (III) | 0-2 |
153 | 09.08.2009 | 16:00 | KFC Katelijne-Waver (P.I) | - | R. Union Saint-Gilloise (III) | 2-1 |
154 | 09.08.2009 | 16:00 | KFC Vrasene (IV) | - | K. Sportclub Tongeren (III) | 2-3 |
155 | 09.08.2009 | 16:00 | KSV Diksmuide (IV) | - | RCS Verviétois (III) | 0-1 |
156 | 09.08.2009 | 16:00 | SK Zingem (P.II) | - | KRC Gent-Zeehaven (IV) | 0-4 |
157 | 09.08.2009 | 16:00 | JS Taminoise (IV) | - | KFC Lille (IV) | 1-2 |
158 | 09.08.2009 | 16:00 | KSKL Ternat (III) | - | R. Boussu Dour Borinage (II) | 0-0 (pen 4-3) |
159 | 09.08.2009 | 16:00 | K. Vlijtingen VV (P.I) | - | RFC Sérésien (IV) | 0-4 |
160 | 09.08.2009 | 16:00 | K. Londerzeel SK (IV) | - | KRC Mechelen (III) | 1-2 |
161 | 09.08.2009 | 16:00 | R. Cappellen FC (III) | - | K. Berchem Sport 2004 (IV) | 1-1 (pen. 3-5) |
162 | 09.08.2009 | 16:00 | KVK Ieper (III) | - | Bye | |
163 | 09.08.2009 | 15:00 | SK Sint-Paulus Opwijk (IV) | - | CS Visé (III) | 0-4 |
4de ronde[bewerken | brontekst bewerken]
In deze ronde treden ook de overige tweedeklassers van vorig seizoen toe tot de bekercompetitie.
# | Datum | Uur | Wedstrijd | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|
164 | 15.08.2009 | 20:00 | KVK Ieper (III) | - | KSK Hasselt (III) | 1-1 (pen 6-7) |
165 | 16.08.2009 | 16:00 | K. Sportclub Tongeren (III) | - | KFC Katelijne-Waver (P.I) | 3-1 |
166 | 15.08.2009 | 20:00 | FC Bleid (III) | - | KRC Gent-Zeehaven (IV) | 3-3 (pen 4-3) |
167 | 16.08.2009 | 16:00 | RFC Huy (IV) | - | KV Oostende (II) | 2-0 |
168 | 16.08.2009 | 16:00 | CS Visé (III) | - | Verbroedering Meldert (IV) | 1-2 |
169 | 15.08.2009 | 20:00 | KMSK Deinze (III) | - | RW Walhain CG (IV) | 2-0 |
170 | 14.08.2009 | 18:30 | K. Standaard Wetteren (II) | - | KV Red Star Waasland (II) | 4-2 |
171 | 15.08.2009 | 20:00 | KVSK United Overpelt-Lommel (II) | - | KFC Racing Mol-Wezel (III) | 0-0 (n.v. 1-0) |
172 | 16.08.2009 | 16:00 | R. Antwerp FC (II) | - | KV Turnhout (II) | 1-0 |
173 | 15.08.2009 | 18:30 | KVC Willebroek-Meerhof (III) | - | K. Rupel-Boom FC (III) | 1-4 |
174 | 16.08.2009 | 16:00 | FC Brussels (II) | - | R. White Star Woluwé FC (III) | 0-2 |
175 | 15.08.2009 | 20:00 | RFC Union La Calamine (IV) | - | R. Excelsior Virton (III) | 0-2 |
176 | 15.08.2009 | 20:00 | Hoogstraten VV (III) | - | KAS Eupen (II) | 2-1 |
177 | 15.08.2009 | 19:30 | KFC Dessel Sport (III) | - | ROC de Charleroi-Marchienne (III) | 1-1 (pen 5-3) |
178 | 12.08.2009 | 20:30 | K. Sint-Truidense VV | - | K. Berchem Sport 2004 (IV) | 5-0 |
179 | 16.08.2009 | 16:00 | KFC Vigor Wuitens Hamme (III) | - | FCN Sint-Niklaas (III) | 3-1 |
180 | 16.08.2009 | 16:00 | KSV Oudenaarde (III) | - | RFC Tournai (II) | 3-2 |
181 | 16.08.2009 | 16:00 | VC Eendracht Aalst 2002 (III) | - | Union Royale Namur (III) | 1-1 (pen. 4-2) |
182 | 16.08.2009 | 16:00 | KSK Ronse (II) | - | Bocholter VV (III) | 4-3 |
183 | 16.08.2009 | 16:00 | KSK Beveren (II) | - | Dilbeek Sport (IV) | 4-1 |
184 | 15.08.2009 | 20:00 | URS du Centre (III) | - | RFC Sérésien (IV) | 4-0 |
185 | 16.08.2009 | 16:00 | Spouwen-Mopertingen (IV) | - | RFC de Liège (II) | 2-1 |
186 | 15.08.2009 | 20:00 | K. Lierse SK (II) | - | F. Couillet-La Louvière (IV) | 5-1 |
187 | 15.08.2009 | 20:00 | K. Racing Waregem (III) | - | Oud-Heverlee Leuven (II) | 1-1 (n.v. 2-3) |
188 | 16.08.2009 | 18:00 | KRC Mechelen (III) | - | KV Woluwe-Zaventem (III) | 0-1 |
189 | 15.08.2009 | 20:00 | RCS Verviétois (III) | - | KFC Lille (IV) | 2-2 (n.v. 3-2) |
190 | 16.08.2009 | 16:00 | KVK Tienen (II) | - | R. Entente Bertrigeoise (IV) | 1-4 |
191 | 15.08.2009 | 19:00 | SC Wielsbeke (III) | - | KSKL Ternat (III) | 2-0 |
5de ronde[bewerken | brontekst bewerken]
# | Datum | Uur | Wedstrijd | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|
192 | 22.08.2009 | 20:00 | K. Lierse SK (II) | - | RFC Huy (IV) | 2-1 |
193 | 23.08.2009 | 16:00 | R. Antwerp FC (II) | - | FC Bleid (IV) | 1-0 |
194 | 23.08.2009 | 16:00 | K. Rupel-Boom FC (III) | - | KSK Beveren (II) | 0-4 |
195 | 23.08.2009 | 16:00 | KSK Ronse (II) | - | KSV Oudenaarde (III) | 3-0 |
196 | 22.08.2009 | 19:30 | KFC Dessel Sport (III) | - | Oud-Heverlee Leuven (II) | 2-5 |
197 | 23.08.2009 | 16:00 | KFC Vigor Wuitens Hamme (III) | - | Hoogstraten VV (III) | 1-0 |
198 | 22.08.2009 | 18:30 | K. Standaard Wetteren (II) | - | KSK Hasselt (III) | 4-2 |
199 | 23.08.2009 | 16:00 | Verbroedering Meldert (IV) | - | RCS Verviétois (III) | 0-1 |
200 | 07.10.2009 | 20:30 | K. Sint-Truidense VV | - | KV Woluwe-Zaventem (III) | 1-0 |
201 | 23.08.2009 | 16:00 | VC Eendracht Aalst 2002 (III) | - | KVSK United Overpelt-Lommel (II) | 2-0 |
202 | 22.08.2009 | 20:00 | URS du Centre (III) | - | KMSK Deinze (III) | 0-1 |
203 | 23.08.2009 | 16:00 | SC Wielsbeke (III) | - | Spouwen-Mopertingen (IV) | 0-2 |
204 | 23.08.2009 | 16:00 | K. Sportclub Tongeren (III) | - | R. Excelsior Virton (III) | 0-1 |
205 | 23.08.2009 | 15:00 | R. Entente Bertrigeoise (IV) | - | R. White Star Woluwé FC (III) | 1-2 |
R. Antwerp FC kocht het thuisvoordeel van FC Bleid af waardoor de match in het Bosuilstadion te Deurne is doorgegaan.