Freestyleskiën op de Olympische Winterspelen 2022 - Skicross mannen
Uiterlijk
Freestyleskiën op de Olympische Winterspelen 2022 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| |||||||||||
Gehouden in | Peking | ||||||||||
Jaar | 2022 | ||||||||||
Data | 18 februari | ||||||||||
Sport | Freestyleskiën | ||||||||||
Accommodatie(s) | Genting Snow Park | ||||||||||
Deelnemers | 32 atleten uit 11 landen | ||||||||||
Medailles | |||||||||||
| |||||||||||
| |||||||||||
|
Freestyleskiën op de Olympische Winterspelen 2022 | ||
---|---|---|
Aerials | mannen | vrouwen |
Big Air | mannen | vrouwen |
Halfpipe | mannen | vrouwen |
Moguls | mannen | vrouwen |
Skicross | mannen | vrouwen |
Slopestyle | mannen | vrouwen |
Aerials team | gemengd |
Het onderdeel skicross voor mannen tijdens de Olympische Winterspelen 2022 vond plaats op vrijdag 18 februari 2022 in het Genting Snow Park nabij Peking. Regerend olympisch kampioen was de Canadees Brady Leman. Hij kwam ditmaal niet verder dan de halve finale.
Tijdschema[bewerken | brontekst bewerken]
Datum | Lokale tijd | MET | Ronde |
---|---|---|---|
vrijdag 18 februari | 11:45 | 04:45 | Plaatsing Finales |
Uitslag[bewerken | brontekst bewerken]
Plaatsingsronde[bewerken | brontekst bewerken]
Finaleronde[bewerken | brontekst bewerken]
Achtste finale[bewerken | brontekst bewerken]
- Achtste finale 1
Rang | Bib | Naam | Land | Opm. |
---|---|---|---|---|
1 | 4 | Alex Fiva | Zwitserland | Q |
2 | 17 | Daniel Bohnacker | Duitsland | Q |
3 | 18 | Jean-Frédéric Chapuis | Frankrijk | |
4 | 22 | Niklas Bachsleitner | Duitsland |
- Achtste finale 2
Rang | Bib | Naam | Land | Opm. |
---|---|---|---|---|
1 | 10 | Simone Deromedis | Italië | Q |
2 | 6 | Bastien Midol | Frankrijk | Q |
3 | 26 | Adam Kappacher | Oostenrijk | |
4 | 27 | Tyler Wallasch | Verenigde Staten |
- Achtste finale 3
Rang | Bib | Naam | Land | Opm. |
---|---|---|---|---|
1 | 1 | Reece Howden | Canada | Q |
2 | 16 | Joos Berry | Zwitserland | Q |
3 | 5 | Terence Tchiknavorian | Frankrijk | |
4 | 30 | Elliott Baralo | Zweden |
- Achtste finale 4
Rang | Bib | Naam | Land | Opm. |
---|---|---|---|---|
1 | 21 | Sergej Ridzik | Russische ploeg | Q |
2 | 14 | Brady Leman | Canada | Q |
3 | 2 | David Mobärg | Zweden | |
4 | 32 | Kirill Sysoev | Russische ploeg |
- Achtste finale 5
Rang | Bib | Naam | Land | Opm. |
---|---|---|---|---|
1 | 15 | Erik Mobärg | Zweden | Q |
2 | 12 | Tristan Takats | Oostenrijk | Q |
3 | 24 | Ryo Sugai | Japan | |
4 | 23 | Robert Winkler | Oostenrijk |
- Achtste finale 6
Rang | Bib | Naam | Land | Opm. |
---|---|---|---|---|
1 | 9 | François Place | Frankrijk | Q |
2 | 25 | Jared Schmidt | Canada | Q |
3 | 20 | Romain Détraz | Zwitserland | |
4 | 31 | Satoshi Furuno | Japan |
- Achtste finale 7
Rang | Bib | Naam | Land | Opm. |
---|---|---|---|---|
1 | 13 | Ryan Regez | Zwitserland | Q |
2 | 3 | Johannes Rohrweck | Oostenrijk | Q |
3 | 19 | Tobias Müller | Duitsland | |
4 | 11 | Viktor Andersson | Zweden |
- Achtste finale 8
Rang | Bib | Naam | Land | Opm. |
---|---|---|---|---|
1 | 29 | Igor Omelin | Russische ploeg | Q |
2 | 8 | Kevin Drury | Canada | Q |
3 | 7 | Florian Wilmsmann | Duitsland | |
4 | 28 | Oliver Davies | Groot-Brittannië |
Kwartfinales[bewerken | brontekst bewerken]
- Kwartfinale 1
Rang | Bib | Naam | Land | Opm. |
---|---|---|---|---|
1 | 4 | Alex Fiva | Zwitserland | Q |
2 | 10 | Simone Deromedis | Italië | Q |
3 | 6 | Bastien Midol | Frankrijk | |
4 | 17 | Daniel Bohnacker | Duitsland |
- Kwartfinale 2
Rang | Bib | Naam | Land | Opm. |
---|---|---|---|---|
1 | 21 | Sergej Ridzik | Russische ploeg | Q |
2 | 14 | Brady Leman | Canada | Q |
3 | 1 | Reece Howden | Canada | |
4 | 16 | Joos Berry | Zwitserland |
- Kwartfinale 3
Rang | Bib | Naam | Land | Opm. |
---|---|---|---|---|
1 | 15 | Erik Mobärg | Zweden | Q |
2 | 9 | François Place | Frankrijk | Q |
3 | 25 | Jared Schmidt | Canada | |
4 | 12 | Tristan Takats | Oostenrijk |
- Kwartfinale 4
Rang | Bib | Naam | Land | Opm. |
---|---|---|---|---|
1 | 13 | Ryan Regez | Zwitserland | Q |
2 | 3 | Johannes Rohrweck | Oostenrijk | Q |
3 | 8 | Kevin Drury | Canada | |
4 | 29 | Igor Omelin | Russische ploeg |
Halve finales[bewerken | brontekst bewerken]
- Halve finale 1
Rang | Bib | Naam | Land | Opm. |
---|---|---|---|---|
1 | 4 | Alex Fiva | Zwitserland | Q |
2 | 21 | Sergej Ridzik | Russische ploeg | Q |
3 | 10 | Simone Deromedis | Italië | |
4 | 14 | Brady Leman | Canada |
- Halve finale 2
Rang | Bib | Naam | Land | Opm. |
---|---|---|---|---|
1 | 15 | Erik Mobärg | Zweden | Q |
2 | 13 | Ryan Regez | Zwitserland | Q |
3 | 3 | Johannes Rohrweck | Oostenrijk | |
4 | 9 | François Place | Frankrijk |
Finales[bewerken | brontekst bewerken]
- Kleine finale
Rang | Bib | Naam | Land | Opm. |
---|---|---|---|---|
5 | 10 | Simone Deromedis | Italië | |
6 | 14 | Brady Leman | Canada | |
7 | 3 | Johannes Rohrweck | Oostenrijk | |
8 | 9 | François Place | Frankrijk |
- Grote finale
Rang | Bib | Naam | Land | Opm. |
---|---|---|---|---|
13 | Ryan Regez | Zwitserland | ||
4 | Alex Fiva | Zwitserland | ||
21 | Sergej Ridzik | Russische ploeg | ||
4 | 15 | Erik Mobärg | Zweden |
Bronvermelding[bewerken | brontekst bewerken]
- (en) Uitslag plaatsingsronde
- (en) Uitslag finalerondes