Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie
De groepsfase van de KNVB beker seizoen 2001/02 vond plaats tussen 4 en 22 augustus 2001. Er werd gespeeld in een halve competitie. In twintig groepen kwam 78 teams uit die in totaal 114 wedstrijden speelden.
Van elke groep gingen de beste twee clubs door naar de volgende ronde, uitgezonderd de groepen 7 en 14 die uit drie teams bestonden en waarvan alleen de nummer één overging.
Haarlem
2-2
AFC '34
7 augustus
Noordwijk
1-3
AZ
7 augustus
AFC '34
2-1
Noordwijk
11 augustus
AZ
2-0
Haarlem
11 augustus
AFC '34
1-4
AZ
14 augustus
Noordwijk
1-6
Haarlem
21 augustus
ADO '20
2-7
FC Volendam
7 augustus
Jong Ajax
5-1
Huizen
9 augustus
Huizen
2-1
FC Volendam
13 augustus
ADO '20
1-3
Jong Ajax
14 augustus
FC Volendam
2-3
Jong Ajax
16 augustus
Huizen
2-0
ADO '20
22 augustus
Stormvogels Telstar
6-2
KBV
7 augustus
FC Omniworld
1-1
FC Lisse
11 augustus
KBV
1-1
FC Omniworld
14 augustus
FC Lisse
0-9
Stormvogels Telstar
14 augustus
FC Omniworld
2-1
Stormvogels Telstar
21 augustus
FC Lisse
1-1
KBV
21 augustus
Sparta
3-1
FC Kranenburg
4 augustus
FC Kranenburg
1-2
ADO Den Haag
9 augustus
Scheveningen
0-4
Spartam
12 augustus
Sparta
0-1
ADO Den Haag
15 augustus
FC Kranenburg
0-1
Scheveningen
17 augustus
ADO Den Haag
2-0
Scheveningen
21 augustus
Katwijk
2-1
Argon
11 augustus
Ter Leede
1-3
Excelsior
11 augustus
Ter Leede
2-3
Argon
14 augustus
Katwijk
0-4
Excelsior
14 augustus
Ter Leede
2-0
Katwijk
22 augustus
Argon
1-0
Excelsior
22 augustus
RBC Roosendaal
4-0
Hoek
7 augustus
Hoek
5-4
Kloetinge
11 augustus
Terneuzen
0-2
RBC Roosendaal
11 augustus
Kloetinge
2-0
Terneuzen
14 augustus
Kloetinge
1-3
RBC Roosendaal
21 augustus
Terneuzen
0-2
Hoek
22 augustus
Deltasport
2-4
NAC
11 augustus
SVVSMC
1-6
NAC
14 augustus
SVVSMC
2-5
Deltasport
21 augustus
Baronie
1-2
DOVO
7 augustus
Zwart-Wit '28
0-2
Willem II
7 augustus
Zwart-Wit '28
4-4
DOVO
11 augustus
Willem II
4-1
Baronie
11 augustus
Zwart-Wit '28
2-4
Baronie
14 augustus
DOVO
0-3
Willem II
14 augustus
Eindhoven
4-0
Schijndel/datelnet
8 augustus
JVC Cuijk
3-5
Dordrecht'90
11 augustus
JVC Cuijk
0-2
Eindhoven
14 augustus
Schijndel/Datelnet
0-3
Dordrecht'90
14 augustus
Schijndel/Datelnet
0-0
JVC Cuijk
21 augustus
Dordrecht'90
5-4
Eindhoven
22 augustus
Helmond Sport
1-2
Jong PSV
7 augustus
Panningen
0-4
Jong PSV
10 augustus
Gemert
2-2
Helmond Sport
11 augustus
Panningen
1-5
Helmond Sport
14 augustus
Gemert
1-4
Jong PSV
16 augustus
Panningen
1-7
Gemert
21 augustus
EHC/Norad
0-4
MVV
7 augustus
MVV
3-3
IVS
10 augustus
Fortuna Sittard
3-1
MVV
13 augustus
EHC/Norad
0-9
Fortuna Sittard
15 augustus
IVS
1-0
Fortuna Sittard
17 augustus
IVS
2-0
EHC/Norad
22 augustus
Capelle
3-0
ASWH
7 augustus
UDI '19/Beter Bed
2-2
FC Den Bosch
7 augustus
ASWH
0-4
FC Den Bosch
11 augustus
UDI '19/Beter Bed
0-0
Capelle
11 augustus
ASWH
1-0
UDI '19/Beter Bed
15 augustus
FC Den Bosch
1-0
Capelle
15 augustus
Bennekom
5-0
SV TOP
11 augustus
TOP Oss
2-1
VVV
11 augustus
VVV
3-2
Bennekom
14 augustus
SV TOP
2-1
TOP Oss
14 augustus
SV TOP
1-1
VVV
21 augustus
Bennekom
1-1
TOP Oss
21 augustus
Spakenburg
0-0
N.E.C.
7 augustus
N.E.C.
3-2
De Treffers/Kegro
14 augustus
De Treffers Kegro
1-3
Spakenburg
22 augustus
RKHVV
0-4
Vitesse
7 augustus
VVOG
1-2
Sparta Nijkerk
8 augustus
RKHVV
2-0
VVOG
11 augustus
Sparta Nijkerk
0-5
Vitesse
11 augustus
Vitesse
6-0
VVOG
14 augustus
Sparta Nijkerk
1-1
RKHVV
14 augustus
De Graafschap
4-0
Heracles Almelo
7 augustus
De Graafschap
7-0
Be Quick '28
10 augustus
Heracles Almelo
1-0
HSC '21
11 augustus
Be Quick '28
1-7
Heracles Almelo
14 augustus
HSC '21
0-7
De Graafschap
14 augustus
HSC '21
2-7
Be Quick '28
21 augustus
AGOVV
1-0
Quick '20
11 augustus
Flevo Boys
1-9
Go Ahead Eagles
11 augustus
Flevo Boys
0-3
AGOVV
14 augustus
Go Ahead Eagles
8-0
Quick '20
14 augustus
AGOVV
3-1
Go Ahead Eagles
21 augustus
Quick '20
2-1
Flevo Boys
22 augustus
FC Zwolle
1-3
Emmen
7 augustus
Emmen
6-0
Urk
11 augustus
Achilles 1894
1-1
Emmen
14 augustus
Urk
1-2
Achilles 1894
17 augustus
Urk
0-1
FC Zwolle
20 augustus
FC Zwolle
4-0
Achilles 1894
22 augustus
Appingedam
1-4
Cambuur Leeuwarden
10 augustus
Harkemase Boys
1-5
ACV
11 augustus
Cambuur Leeuwarden
5-0
ACV
14 augustus
Appingedam
0-1
Harkemase Boys
14 augustus
ACV
3-3
Appingedam
22 augustus
Harkemase Boys
0-4
Cambuur Leeuwarden
22 augustus
Be Quick 1887
0-5
FC Groningen
7 augustus
Drachtster Boys
1-5
BV Veendam
7 augustus
Be Quick 1887
3-1
Drachtster Boys
10 augustus
FC Groningen
2-0
BV Veendam
11 augustus
BV Veendam
0-0
Be Quick 1887
14 augustus
Drachtster Boys
0-4
FC Groningen
14 augustus