Lijst van olympische medaillewinnaars kanovaren (sprint)
Uiterlijk
Kanovaren (specifieker vlakwater of huidige benaming sprint) is een discipline binnen de olympische sport kanovaren die op het programma staat van de Olympische Spelen. Deze pagina geeft de lijst van olympische medaillewinnaars in deze discipline.
Zie ook het artikel Kanovaren op de Olympische Zomerspelen.
Zie ook het artikel Lijst van olympische medaillewinnaars kanovaren (slalom) voor de medaillewinnaars in de discipline wildwaterslalom.
Mannen[bewerken | brontekst bewerken]
C1 1000 m[bewerken | brontekst bewerken]
Land | |||
---|---|---|---|
HUN | 3 | 3 | 4 |
GER | 3 | 1 | 1 |
ROU | 2 | 1 | 1 |
BUL | 2 | 1 | 0 |
TCH | 2 | 1 | 0 |
URS | 1 | 3 | 3 |
CAN | 1 | 2 | 3 |
ESP | 1 | 2 | 0 |
FRG | 1 | 1 | 1 |
BRA | 1 | 1 | 0 |
CZE | 1 | 0 | 0 |
EUA | 1 | 0 | 0 |
YUG | 1 | 0 | 0 |
LAT | 0 | 2 | 0 |
GDR | 0 | 1 | 1 |
CHN | 0 | 1 | 0 |
CUB | 0 | 1 | 0 |
MDA | 0 | 0 | 2 |
DEN | 0 | 0 | 1 |
FIN | 0 | 0 | 1 |
FRA | 0 | 0 | 1 |
- Meervoudige medaillewinnaars
Succesvolste | Meervoudige |
---|---|
2-0-0 Sebastian Brendel 2-0-0 Josef Holeček 1-2-0 David Cal 1-2-0 / Ivans Klementjevs 1-1-0 Andreas Dittmer 1-1-0 János Parti 1-1-0 Isaquias Queiroz 1-0-1 Nikolai Boechalov 1-0-1 Leon Rotman 1-0-1 Attila Vajda |
0-1-1 Detlef Lewe 0-1-1 Tamás Wichmann 0-0-2 Sergej Tarnovski 0-0-2 György Zala |
C2 1000 m[bewerken | brontekst bewerken]
Land | |||
---|---|---|---|
ROU | 5 | 3 | 0 |
GER | 5 | 1 | 3 |
URS | 5 | 1 | 2 |
TCH | 2 | 1 | 0 |
DEN | 1 | 1 | 1 |
BLR | 1 | 1 | 0 |
CUB | 1 | 1 | 0 |
GDR | 0 | 2 | 0 |
HUN | 0 | 1 | 6 |
FRA | 0 | 1 | 3 |
RUS | 0 | 1 | 1 |
AUT | 0 | 1 | 0 |
BRA | 0 | 1 | 0 |
CHN | 0 | 1 | 0 |
ITA | 0 | 1 | 0 |
USA | 0 | 1 | 0 |
YUG | 0 | 1 | 0 |
BUL | 0 | 0 | 1 |
CAN | 0 | 0 | 1 |
POL | 0 | 0 | 1 |
UKR | 0 | 0 | 1 |
- Meervoudige medaillewinnaars
Succesvolste | Meervoudige |
---|---|
3-1-0 Ivan Patzaichin 2-1-0 Jan Brzák-Felix 2-0-0 Toma Simionov 1-1-0 Christian Gille 1-1-0 Tomasz Wylenzek 1-1-0 Serghei Covaliov 1-1-0 Bohumil Kudrna 1-1-0 / Ingo Spelly 1-1-0 Aliaksandr Bahdanovitsj 1-1-0 Andrei Bahdanovitsj 1-0-1 Sebastian Brendel 1-0-1 Joeri Lobanov |
0-2-0 Olaf Heukrodt 0-2-0 Didier Hoyer 0-2-0 György Kolonics |
K1 200 m[bewerken | brontekst bewerken]
Editie | Goud | Zilver | Brons | |||
---|---|---|---|---|---|---|
2012 | GBR | Ed McKeever | ESP | Saúl Craviotto | CAN | Mark de Jonge |
2016 | GBR | Liam Heath | FRA | Maxime Beaumont | ESP GER |
Saúl Craviotto Ronald Rauhe |
2020 | HUN | Sándor Tótka | ITA | Manfredi Rizza | GBR | Liam Heath |
Land | |||
---|---|---|---|
GBR | 2 | 0 | 1 |
HUN | 1 | 0 | 0 |
ESP | 0 | 1 | 1 |
FRA | 0 | 1 | 0 |
ITA | 0 | 1 | 0 |
CAN | 0 | 0 | 1 |
GER | 0 | 0 | 1 |
- Meervoudige medaillewinnaars
Succesvolste | Meervoudige |
---|---|
1-0-1 Liam Heath | 0-1-1 Saúl Craviotto |
K1 1000 m[bewerken | brontekst bewerken]
Land | |||
---|---|---|---|
NOR | 4 | 2 | 0 |
SWE | 4 | 1 | 1 |
HUN | 2 | 4 | 2 |
GDR | 2 | 0 | 1 |
URS | 1 | 2 | 0 |
AUS | 1 | 1 | 2 |
DEN | 1 | 1 | 1 |
NZL | 1 | 1 | 0 |
USA | 1 | 0 | 2 |
GBR | 1 | 0 | 1 |
AUT | 1 | 0 | 0 |
ESP | 1 | 0 | 0 |
FRA | 0 | 1 | 2 |
CAN | 0 | 1 | 1 |
GER | 0 | 1 | 1 |
BUL | 0 | 1 | 0 |
CZE | 0 | 1 | 0 |
FIN | 0 | 1 | 0 |
ITA | 0 | 1 | 0 |
YUG | 0 | 1 | 0 |
ROU | 0 | 0 | 3 |
NED | 0 | 0 | 1 |
POR | 0 | 0 | 1 |
RUS | 0 | 0 | 1 |
- Meervoudige medaillewinnaars
Succesvolste | Meervoudige | |
---|---|---|
3-0-1 Gert Fredriksson 2-1-0 Knut Holmann 2-1-0 Eirik Verås Larsen 2-0-0 Rüdiger Helm |
1-1-0 Mihály Hesz 1-1-0 Rolf Peterson 1-1-0 Aleksandr Sjaparenko 1-0-2 Greg Barton 1-0-1 Tim Brabants 1-0-1 Erik Hansen 1-0-1 Clint Robinson |
0-1-1 Géza Csapó 0-1-1 Adam van Koeverden |
K2 1000 m[bewerken | brontekst bewerken]
Land | |||
---|---|---|---|
SWE | 4 | 3 | 0 |
URS | 4 | 1 | 0 |
GER | 3 | 3 | 1 |
ITA | 2 | 1 | 1 |
HUN | 1 | 4 | 2 |
AUS | 1 | 0 | 3 |
AUT | 1 | 0 | 3 |
EUA | 1 | 0 | 1 |
FIN | 1 | 0 | 1 |
CAN | 1 | 0 | 0 |
USA | 1 | 0 | 0 |
DEN | 0 | 2 | 0 |
NED | 0 | 1 | 1 |
FRA | 0 | 1 | 0 |
GDR | 0 | 1 | 0 |
NZL | 0 | 1 | 0 |
POR | 0 | 1 | 0 |
SRB | 0 | 1 | 0 |
POL | 0 | 0 | 3 |
BUL | 0 | 0 | 1 |
CZE | 0 | 0 | 1 |
ESP | 0 | 0 | 1 |
NOR | 0 | 0 | 1 |
- Meervoudige medaillewinnaars
Succesvolste | Meervoudige |
---|---|
2-1-0 Antonio Rossi 2-0-0 Sven-Olov Sjödelius 1-1-0 Kay Bluhm 1-1-0 Torsten Gutsche 1-1-0 Beniamino Bonomi 1-1-0 Henrik Nilsson 1-1-0 Markus Oscarsson 1-0-1 Martin Hollstein 1-0-1 Andreas Ihle |
0-1-1 István Szabó 0-0-2 Max Raub 0-0-2 Herbert Wiedermann |
K4 500 m[bewerken | brontekst bewerken]
Editie | Goud | Zilver | Brons | |||
---|---|---|---|---|---|---|
2020 | GER | Max Lemke Tom Liebscher Ronald Rauhe Max Rendschmidt |
ESP | Carlos Arévalo Saúl Craviotto Rodrigo Germade Marcus Walz |
SVK | Samuel Baláž Adam Botek Denis Myšák Erik Vlček |
Land | |||
---|---|---|---|
GER | 1 | 0 | 0 |
ESP | 0 | 1 | 0 |
SVK | 0 | 0 | 1 |
Vrouwen[bewerken | brontekst bewerken]
C1 200 m[bewerken | brontekst bewerken]
Editie | Goud | Zilver | Brons | |||
---|---|---|---|---|---|---|
2020 | USA | Nevin Harrison | CAN | Laurence Vincent Lapointe | UKR | Ljoedmila Loezan |
Land | |||
---|---|---|---|
USA | 1 | 0 | 0 |
CAN | 0 | 1 | 0 |
UKR | 0 | 0 | 1 |
C2 500 m[bewerken | brontekst bewerken]
Editie | Goud | Zilver | Brons | |||
---|---|---|---|---|---|---|
2020 | CHN | Xu Shixiao Sun Mengya |
UKR | Ljoedmila Loezan Anastasia Tjetverikova |
CAN | Katie Vincent Laurence Vincent Lapointe |
Land | |||
---|---|---|---|
CHN | 1 | 0 | 0 |
UKR | 0 | 1 | 0 |
CAN | 0 | 0 | 1 |
K1 200 m[bewerken | brontekst bewerken]
Editie | Goud | Zilver | Brons | |||
---|---|---|---|---|---|---|
2012 | NZL | Lisa Carrington | UKR | Inna Osipenko-Radomska | HUN | Natasa Dusev-Janics |
2016 | NZL | Lisa Carrington | POL | Marta Walczykiewicz | AZE | Inna Osipenko-Radomska |
2020 | NZL | Lisa Carrington | ESP | Teresa Portela | DEN | Emma Jørgensen |
Land | |||
---|---|---|---|
NZL | 3 | 0 | 0 |
ESP | 0 | 1 | 0 |
POL | 0 | 1 | 0 |
UKR | 0 | 1 | 0 |
AZE | 0 | 0 | 1 |
DEN | 0 | 0 | 1 |
HUN | 0 | 0 | 1 |
- Meervoudige medaillewinnaars
Succesvolste | Meervoudige |
---|---|
3-0-0 Lisa Carrington |
K1 500 m[bewerken | brontekst bewerken]
Land | |||
---|---|---|---|
URS | 5 | 1 | 2 |
HUN | 4 | 2 | 2 |
GDR | 2 | 1 | 0 |
ITA | 1 | 2 | 1 |
DEN | 1 | 1 | 2 |
BUL | 1 | 1 | 0 |
GER | 1 | 0 | 1 |
NZL | 1 | 0 | 1 |
UKR | 1 | 0 | 1 |
FIN | 1 | 0 | 0 |
SWE | 1 | 0 | 0 |
CAN | 0 | 2 | 1 |
NED | 0 | 2 | 1 |
EUA | 0 | 2 | 0 |
FRG | 0 | 2 | 0 |
AUT | 0 | 1 | 1 |
ROU | 0 | 1 | 1 |
POL | 0 | 0 | 3 |
RSA | 0 | 0 | 1 |
AUS | 0 | 0 | 1 |
USA | 0 | 0 | 1 |
- Meervoudige medaillewinnaars
Succesvolste | Meervoudige |
---|---|
2-1-0 / Birgit Schmidt-Fischer 2-0-0 Danuta Kozák 2-0-0 Ljoedmila Pinajeva-Chvedosjoek 1-2-1 Josefa Idem-Guerrini 1-1-0 Vanja Gesjeva 1-1-0 Rita Kőbán 1-1-0 Inna Osipenko-Radomska 1-0-1 Lisa Carrington |
0-2-1 Caroline Brunet 0-2-0 Therese Zenz 0-1-1 Emma Jørgensen 0-0-2 Izabela Dylewska |
K2 500 m[bewerken | brontekst bewerken]
Land | |||
---|---|---|---|
HUN | 3 | 4 | 4 |
GER | 3 | 3 | 0 |
URS | 3 | 1 | 1 |
GDR | 2 | 1 | 1 |
SWE | 2 | 1 | 0 |
EUA | 1 | 1 | 0 |
FRG | 1 | 0 | 1 |
NZL | 1 | 0 | 0 |
POL | 0 | 2 | 4 |
BUL | 0 | 1 | 0 |
CAN | 0 | 1 | 0 |
USA | 0 | 1 | 0 |
ROU | 0 | 0 | 2 |
AUS | 0 | 0 | 1 |
FRA | 0 | 0 | 1 |
NED | 0 | 0 | 1 |
- Meervoudige medaillewinnaars
Succesvolste | Meervoudige | |
---|---|---|
2-2-0 / Birgit Schmidt-Fischer 2-2-0 Katalin Kovács 2-1-0 Natasa Dusev-Janics 2-1-0 Agneta Andersson 2-0-0 Roswitha Esser 2-0-0 Annemarie Zimmermann 2-0-0 / Anke von Seck-Nothnagel |
1-1-0 Tina Dietze 1-1-0 Ramona Portwich 1-1-0 Franziska Weber 1-1-0 Susanne Gunnarsson-Wiberg 1-0-1 Danuta Kozák 1-0-1 Ljoedmila Pinajeva-Chvedosjoek 1-0-1 Antonina Seredina |
0-1-2 Karolina Naja 0-1-2 Aneta Konieczna-Pastuszka 0-1-2 Beata Mikołajczyk 0-0-2 / Annemarie Cox-Wood 0-0-2 Beatą Sokołowską-Kuleszą |
K4 500 m[bewerken | brontekst bewerken]
Land | |||
---|---|---|---|
HUN | 4 | 4 | 0 |
GER | 4 | 3 | 0 |
ROU | 1 | 0 | 1 |
GDR | 1 | 0 | 0 |
BLR | 0 | 1 | 2 |
SUI | 0 | 1 | 2 |
SWE | 0 | 1 | 0 |
AUS | 0 | 0 | 1 |
BUL | 0 | 0 | 1 |
CAN | 0 | 0 | 1 |
POL | 0 | 0 | 1 |
UKR | 0 | 0 | 1 |
- Meervoudige medaillewinnaars
Succesvolste | Meervoudige | ||
---|---|---|---|
4-1-0 / Birgit Schmidt-Fischer 3-1-0 Katrin Wagner-Augustin 3-1-0 Danuta Kozák 2-1-0 / Ramona Portwich 2-1-0 Gabriella Szabó 2-0-0 Manuela Mucke 2-0-0 Anett Schuck 2-0-0 Tamara Csipes 2-0-0 Krisztina Fazekas-Zur |
1-3-0 Katalin Kovács 1-2-0 Rita Kőbán 1-1-0 / Anke von Seck-Nothnagel 1-1-0 Carolin Leonhardt 1-1-0 Erika Mészáros |
0-2-0 Tina Dietze 0-2-0 Franziska Weber 0-2-0 Szilvia Szabó 0-2-0 Erzsébet Viski 0-1-2 Volha Khudzenka 0-1-2 Maryna Litvinchuk-Pautaran 0-1-2 Nadzeya Papok 0-1-1 Marharyta Makhneva-Tsishkevich |
0-0-2 Agneta Andersson 0-0-2 Anna Olsson 0-0-2 Susanne Rosenqvist |
Afgevoerde onderdelen[bewerken | brontekst bewerken]
- N.B. Deze onderdelen werden alleen door mannen beoefend.
C1 200 m[bewerken | brontekst bewerken]
Editie | Goud | Zilver | Brons | |||
---|---|---|---|---|---|---|
2012 | UKR | Joerij Tsjeban | LTU | Jevgenij Sjoeklin | RUS | Ivan Sjtyl |
2016 | UKR | Joerij Tsjeban | AZE | Valentin Demjanenko | BRA | Isaquias Queiroz |
Land | |||
---|---|---|---|
UKR | 2 | 0 | 0 |
AZE | 0 | 1 | 0 |
LTU | 0 | 1 | 0 |
BRA | 0 | 0 | 1 |
RUS | 0 | 0 | 1 |
- Meervoudige medaillewinnaars
Succesvolste |
---|
2-0-0 Joerij Tsjeban |
C1 500 m[bewerken | brontekst bewerken]
Land | |||
---|---|---|---|
URS | 2 | 1 | 0 |
BUL | 1 | 1 | 1 |
RUS | 1 | 1 | 1 |
CAN | 1 | 1 | 0 |
GER | 1 | 0 | 2 |
GDR | 1 | 0 | 1 |
HUN | 1 | 0 | 1 |
CZE | 1 | 0 | 0 |
ESP | 0 | 2 | 0 |
DEN | 0 | 1 | 0 |
EUN | 0 | 1 | 0 |
SVK | 0 | 1 | 0 |
UKR | 0 | 0 | 1 |
ROU | 0 | 0 | 1 |
- Meervoudige medaillewinnaars
Succesvolste | Meervoudige |
---|---|
1-1-1 Maksim Opalev 1-0-2 / Olaf Heukrodt 1-0-1 Andreas Dittmer |
0-2-0 David Cal 0-2-0 / Michał Śliwiński |
C1 10.000 m[bewerken | brontekst bewerken]
Editie | Goud | Zilver | Brons | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1948 | TCH | František Čapek | USA | Frank Havens | CAN | Norman Lane |
1952 | USA | Frank Havens | HUN | Gábor Novák | TCH | Alfréd Jindra |
1956 | ROU | Leon Rotman | HUN | János Parti | URS | Gennadi Boecharin |
Land | |||
---|---|---|---|
USA | 1 | 1 | 0 |
TCH | 1 | 0 | 1 |
ROU | 1 | 0 | 0 |
HUN | 0 | 2 | 0 |
CAN | 0 | 0 | 1 |
URS | 0 | 0 | 1 |
- Meervoudige medaillewinnaars
Succesvolste |
---|
1-1-0 Frank Havens |
C2 500 m[bewerken | brontekst bewerken]
Land | |||
---|---|---|---|
HUN | 3 | 0 | 1 |
CHN | 2 | 0 | 0 |
URS | 2 | 0 | 0 |
EUN | 1 | 0 | 0 |
YUG | 1 | 0 | 0 |
POL | 0 | 3 | 0 |
ROU | 0 | 2 | 2 |
GER | 0 | 1 | 1 |
RUS | 0 | 1 | 1 |
CUB | 0 | 1 | 0 |
MDA | 0 | 1 | 0 |
BUL | 0 | 0 | 2 |
ESP | 0 | 0 | 1 |
FRA | 0 | 0 | 1 |
- Meervoudige medaillewinnaars
Succesvolste | Meervoudige |
---|---|
2-0-0 Meng Guanliang 2-0-0 Yang Wenjun 1-1-0 / Nicolae Juravschi 1-1-0 / Viktor Reneiski |
0-2-0 Ivan Patzaichin 0-1-1 Aleksandr Kostoglod |
C2 10.000 m[bewerken | brontekst bewerken]
Land | |||
---|---|---|---|
FRA | 1 | 1 | 1 |
TCH | 1 | 1 | 0 |
URS | 1 | 0 | 0 |
USA | 1 | 0 | 0 |
CAN | 0 | 2 | 0 |
AUT | 0 | 0 | 1 |
GER | 0 | 0 | 1 |
HUN | 0 | 0 | 1 |
- Meervoudige medaillewinnaars
Meervoudige |
---|
0-1-1 Georges Dransart |
K1 500 m[bewerken | brontekst bewerken]
Land | |||
---|---|---|---|
AUS | 1 | 2 | 0 |
HUN | 1 | 2 | 0 |
NOR | 1 | 1 | 1 |
CAN | 1 | 1 | 0 |
NZL | 1 | 0 | 1 |
ROU | 1 | 0 | 1 |
FIN | 1 | 0 | 0 |
ITA | 1 | 0 | 0 |
URS | 1 | 0 | 0 |
GDR | 0 | 1 | 1 |
BUL | 0 | 1 | 0 |
SWE | 0 | 1 | 0 |
GBR | 0 | 0 | 2 |
FRA | 0 | 0 | 1 |
ISR | 0 | 0 | 1 |
POL | 0 | 0 | 1 |
- Meervoudige medaillewinnaars
Succesvolste |
---|
1-1-1 Knut Holmann 1-1-0 Adam van Koeverden 1-0-1 Vasile Dîba |
K1 10.000 m[bewerken | brontekst bewerken]
Editie | Goud | Zilver | Brons | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1936 | GER | Ernst Krebs | AUT | Fritz Landertinger | USA | Ernest Riedel |
1948 | SWE | Gert Fredriksson | FIN | Kurt Wires | NOR | Eivind Skabo |
1952 | FIN | Thorvald Strömberg | SWE | Gert Fredriksson | GER | Michel Scheuer |
1956 | SWE | Gert Fredriksson | HUN | Ferenc Hatlaczky | EUA | Michel Scheuer |
Land | |||
---|---|---|---|
SWE | 2 | 1 | 0 |
FIN | 1 | 1 | 0 |
GER | 1 | 0 | 1 |
AUT | 20 | 1 | 0 |
HUN | 20 | 1 | 0 |
EUA | 0 | 0 | 1 |
NOR | 0 | 0 | 1 |
USA | 0 | 0 | 1 |
- Meervoudige medaillewinnaars
Succesvolste | Meervoudige |
---|---|
2-1-0 Gert Fredriksson | 0-0-2 Michel Scheuer |
K2 200 m[bewerken | brontekst bewerken]
Editie | Goud | Zilver | Brons | |||
---|---|---|---|---|---|---|
2012 | RUS | Alexander Djatsjenko Joeri Postrigaj |
BLR | Vadzim Machnew Raman Pjatroesjenka |
GBR | Liam Heath Jon Schofield |
2016 | ESP | Saúl Craviotto Cristian Toro |
GBR | Liam Heath Jon Schofield |
LTU | Aurimas Lankas Edvinas Ramanauskas |
Land | |||
---|---|---|---|
ESP | 1 | 0 | 0 |
RUS | 1 | 0 | 0 |
GBR | 0 | 1 | 1 |
BLR | 0 | 1 | 0 |
LTU | 0 | 0 | 1 |
- Meervoudige medaillewinnaars
Meervoudige |
---|
0-1-1 Liam Heath 0-1-1 Jon Schofield |
K2 500 m[bewerken | brontekst bewerken]
Land | |||
---|---|---|---|
GER | 3 | 1 | 1 |
NZL | 2 | 0 | 0 |
URS | 1 | 2 | 0 |
ESP | 1 | 1 | 0 |
GDR | 1 | 0 | 1 |
HUN | 1 | 0 | 1 |
AUS | 0 | 2 | 1 |
ITA | 0 | 1 | 1 |
POL | 0 | 1 | 0 |
SWE | 0 | 1 | 0 |
BLR | 0 | 0 | 2 |
CAN | 0 | 0 | 1 |
ROU | 0 | 0 | 1 |
- Meervoudige medaillewinnaars
Succesvolste | Meervoudige |
---|---|
2-0-0 Kay Bluhm 2-0-0 Torsten Gutsche 2-0-0 Ian Ferguson 2-0-0 Paul MacDonald 1-1-1 Ronald Rauhe 1-1-1 Tim Wieskötter 1-0-1 Bernd Olbricht |
0-1-1 Daniel Collins 0-1-1 Andrew Trim 0-0-2 Vadzim Machnew 0-0-2 Raman Pjatroesjenka |
K2 10.000 m[bewerken | brontekst bewerken]
Land | |||
---|---|---|---|
SWE | 1 | 1 | 1 |
FIN | 1 | 0 | 1 |
HUN | 1 | 0 | 1 |
GER | 1 | 0 | 0 |
AUT | 0 | 1 | 0 |
EUA | 0 | 1 | 0 |
NOR | 0 | 1 | 0 |
AUS | 0 | 0 | 1 |
- Meervoudige medaillewinnaars
Succesvolste |
---|
1-1-0 Gunnar Åkerlund 1-1-0 Hans Wetterström |
K4 1000 m[bewerken | brontekst bewerken]
Land | |||
---|---|---|---|
HUN | 3 | 3 | 1 |
GER | 3 | 2 | 1 |
URS | 3 | 1 | 0 |
GDR | 1 | 0 | 2 |
AUS | 1 | 0 | 1 |
NOR | 1 | 0 | 1 |
BLR | 1 | 0 | 0 |
NZL | 1 | 0 | 0 |
ROU | 0 | 3 | 1 |
SVK | 0 | 2 | 1 |
ESP | 0 | 1 | 0 |
EUA | 0 | 1 | 0 |
SWE | 0 | 1 | 0 |
CZE | 0 | 0 | 2 |
BUL | 0 | 0 | 1 |
FRA | 0 | 0 | 1 |
POL | 0 | 0 | 1 |
RUS | 0 | 0 | 1 |
- Meervoudige medaillewinnaars
Succesvolste | Meervoudige |
---|---|
2-1-0 Gábor Horváth 2-0-0 Thomas Reineck 2-0-0 Ákos Vereckei 2-0-0 Joeri Filatov 2-0-0 Vladimir Morozov 1-2-0 Mark Zabel 1-2-0 Ferenc Csipes 1-1-0 Attila Ábrahám 1-1-0 Zsolt Gyulay 1-0-1 Bernd Duvigneau 1-0-1 Rüdiger Helm 1-0-1 Steinar Amundsen 1-0-1 Tore Berger 1-0-1 Jan Johansen 1-0-1 Egil Søby |
0-2-1 Erik Vlček 0-2-0 Björn Bach 0-2-0 Stefan Ulm 0-2-0 Mihai Zafiu 0-1-1 Mihai Ţurcaş 0-1-1 Aurel Vernescu 0-1-1 Michal Riszdorfer 0-1-1 Richard Riszdorfer 0-0-2 Josef Dostál 0-0-2 Daniel Havel 0-0-2 Jan Štěrba 0-0-2 Lukáš Trefil |
K1 4×500 m[bewerken | brontekst bewerken]
K1 10.000 m vouwkajak[bewerken | brontekst bewerken]
Editie | Goud | Zilver | Brons | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1936 | AUT | Gregor Hradetzky | FRA | Henri Eberhardt | GER | Xaver Hörmann |
K2 10.000 m vouwkajak[bewerken | brontekst bewerken]
Editie | Goud | Zilver | Brons | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1936 | SWE | Erik Bladström Sven Johansson |
GER | Erich Hanisch Willi Horn |
NED | Cees Wijdekop Piet Wijdekop |
Bronnen, noten en/of referenties |