UEFA Women's Nations League 2023/24 Divisie B
UEFA Women's Nations League 2023/24 Divisie B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Divisie B informatie | |||||||
Groepsfase | |||||||
Datum | 22 september – 5 december 2023 | ||||||
Teams | 16 | ||||||
Promotie naar | Divisie A | ||||||
Gepromoveerd | |||||||
Degradatie naar | Divisie C | ||||||
Gedegradeerd | |||||||
Play-offs | |||||||
Datum | 21–28 februari 2024 | ||||||
Teams | 4 | ||||||
Kwalificatie voor het | EK 2025 | ||||||
Divisie B statistieken | |||||||
Wedstrijden | 48 | ||||||
Doelpunten | 128 (2,67 per wedstrijd) | ||||||
Toeschouwers | 114.203 (2.379 per wedstrijd) | ||||||
Topscorer(s) | Kyra Carusa Katie McCabe Ewa Pajor (5 doelpunten) | ||||||
kaarten | 0 (0 per wedstrijd) | ||||||
kaarten | 0 (0 per wedstrijd) | ||||||
kaarten | 0 (0 per wedstrijd) | ||||||
Algemeen | |||||||
Regio | Europa | ||||||
Confederatie | UEFA | ||||||
Mannen | |||||||
Eerste editie | 2018/19 | ||||||
Huidige kampioen | Spanje (1e titel) | ||||||
Recordtitelhouder | Frankrijk Spanje Portugal (allen 1e titel) | ||||||
Website | UEFA.com | ||||||
Vrouwen | |||||||
Eerste editie | 2023/24 | ||||||
Website | UEFA.com | ||||||
Actueel | |||||||
Mannen UEFA Nations League 2024/25 | |||||||
Vrouwen UEFA Women's Nations League 2023/24 | |||||||
Navigatie | |||||||
| |||||||
| |||||||
|
De UEFA Women's Nations League 2023/24 Divisie B was de tweede divisie van UEFA Women's Nations League. Het toernooi begon in september 2023 en eindigde in februari 2024 met de play-offs om promotie naar divisie A en degradatie naar divisie C. De winnaars van de vier groepen van deze divisie promoveerden naar divisie A, het hoogste niveau. Aan dit toernooi deden de 16 landen mee die volgens de UEFA-coëfficiënten het op één na hoogst geklasseerd waren.
Beslissingscriteria[bewerken | brontekst bewerken]
Wanneer er twee of meerdere teams in een groep na afloop van de groepsfase hetzelfde aantal punten hebben, wordt naar onderstaande criteria gekeken:
- Het aantal behaalde punten in de onderlinge wedstrijden tussen de gelijke teams;
- Het doelsaldo in onderlinge wedstrijden gespeeld tussen de gelijke teams;
- Het aantal gescoorde doelpunten in de onderlinge wedstrijden tussen de gelijke teams;
- Indien er na toepassing van criteria 1 tot 3 er nog steeds geen onderling verschil is, worden criteria 1 tot 3 uitsluitend opnieuw toegepast op de wedstrijden tussen de teams in kwestie om hun definitieve rangschikking te bepalen.[a] Wanneer er dan nog steeds geen verschil is, wordt gekeken naar criteria 5 tot 11:
- Het doelsaldo in alle groepswedstrijden;
- Het aantal doelpunten in alle groepswedstrijden;
- Het aantal uitdoelpunten in alle groepswedstrijden;
- Het aantal overwinningen in alle groepswedstrijden;
- Het aantal uitoverwinningen in alle groepswedstrijden;
- Lager disciplinair puntentotaal in alle groepswedstrijden (1 punt voor een gele kaart, 3 punten voor een rode kaart als gevolg van twee gele kaarten, 3 punten voor een directe rode kaart, 4 punten voor een gele kaart gevolgd door een directe rode kaart).
- Positie in de UEFA-coëfficiëntenranglijst.
Opmerkingen
- ↑ Wanneer er twee of meerde teams gelijk in punten zijn, worden criteria 1 tot en met 3 toegepast. Nadat deze criteria zijn toegepast, kunnen ze de positie bepalen van enkele van de betrokken teams, maar niet van alle. Als er bijvoorbeeld drie punten gelijk zijn, kan de toepassing van de eerste drie criteria alleen de gelijke stand voor een van de teams bepalen, waardoor de andere twee teams nog steeds gelijk staan. In dit geval wordt de beslissingscriteria vanaf het begin hervat voor de teams die nog steeds gelijk staan.
Deelnemende landen[bewerken | brontekst bewerken]
De loting vond op 2 mei 2023 om 13.00 (UTC+2) plaats in Nyon, Zwitserland.[1][2]
|
|
|
|
Legenda | |
Gepromoveerd naar een hogere divisie | |
Geplaatst voor de degradatie play-offs | |
Gedegradeerd naar een lagere divisie |
Groepen en wedstrijden[bewerken | brontekst bewerken]
Groep 1[bewerken | brontekst bewerken]
Pos | Team | Wed | W | G | V | Ptn | DV | DT | +/− | Kwalificatie of degradatie | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ierland (P) | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 | 20 | 2 | +18 | Promotie naar divisie A | 1 – 0 | 3 – 0 | 5 – 1 | ||
2 | Hongarije | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 11 | 9 | +2 | Kwalificatie voor de promotie play-offs | 0 – 4 | 3 – 2 | 6 – 0 | ||
3 | Noord-Ierland (O) | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 9 | 13 | −4 | Kwalificatie voor de degradatie play-offs | 1 – 6 | 1 – 1 | 1 – 0 | ||
4 | Albanië (R) | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 2 | 18 | −16 | Gedegradeerd naar divisie C | 0 – 1 | 1 – 1 | 0 – 4 |
Regels voor de stand: Beslissingscriteria
(O) Play-off winnaar; (P) Gepromoveerd; (R) Gedegradeerd.
- Wedstrijden
22 september 2023 17.00 (UTC+2) |
Albanië | 1 – 1 | Hongarije | Stadion: Loro Boriçistadion, Shkodër Toeschouwers: 1.210 Scheidsrechter: Veronika Kovářová |
Krasniqi 27' | Verslag | 74' Fenyvesi | ||
23 september 2023 13.00 (UTC+1) |
Ierland | 3 – 0 | Noord-Ierland | Stadion: Avivastadion, Dublin Toeschouwers: 35.944 Scheidsrechter: Hristiyana Guteva |
Lu. Quinn 31' Carusa 70' Agg 85' |
Verslag | |||
26 september 2023 19.30 (UTC+2) |
Hongarije | 0 – 4 | Ierland | Stadion: Hidegkuti Nándorstadion, Boedapest Toeschouwers: 1.513 Scheidsrechter: Zuzana Valentová |
Verslag | 18' Hayes 42' McCabe 49' Carusa 70' O'Sullivan | |||
26 september 2023 19.00 (UTC+1) |
Noord-Ierland | 1 – 0 | Albanië | Stadion: Seaviewstadion, Belfast Toeschouwers: 1.597 Scheidsrechter: Zulema González |
Wade 57' | Verslag | |||
27 oktober 2023 18.15 (UTC+2) |
Hongarije | 3 – 2 | Noord-Ierland | Stadion: Alcuferstadion, Győr Toeschouwers: 332 Scheidsrechter: Justina Lavrenovaitė-Perez |
Szabó 18' Süle 83' Németh 90+4' |
Verslag | 81' Hamilton 89' (pen.) Magill | ||
27 oktober 2023 17.45 (UTC+1) |
Ierland | 5 – 1 | Albanië | Stadion: Tallaght Stadium, Dublin Toeschouwers: 0 Scheidsrechter: Lizzy van der Helm |
McCabe 4', 26', 81' Carusa 56', 59' |
Verslag | 7' Doçi | ||
31 oktober 2023 18.00 (UTC+1) |
Albanië | 0 – 1 | Ierland | Stadion: Loro Boriçistadion, Shkodër Toeschouwers: 120 Scheidsrechter: Araksya Saribekyan |
Verslag | 88' O'Sullivan | |||
31 oktober 2023 19.00 (UTC) |
Noord-Ierland | 1 – 1 | Hongarije | Stadion: Seaviewstadion, Belfast Toeschouwers: 948 Scheidsrechter: Jelena Pejković |
Maxwell 80' | Verslag | 56' Zeller | ||
1 december 2023 17.00 (UTC+1) |
Albanië | 0 – 4 | Noord-Ierland | Stadion: Arena Kombëtare, Tirana Toeschouwers: 600 Scheidsrechter: Minka Vekkeli |
Verslag | 43', 47' Magill 58' Maxwell 85' Bell | |||
1 december 2023 19.30 (UTC) |
Ierland | 1 – 0 | Hongarije | Stadion: Tallaght Stadium, Dublin Toeschouwers: 6.752 Scheidsrechter: Shona Shukrula |
Csiszár 66' (e.d.) | Verslag | |||
5 december 2023 19.00 (UTC+1) |
Hongarije | 6 – 0 | Albanië | Stadion: Hidegkuti Nándorstadion, Boedapest Toeschouwers: 613 Scheidsrechter: Karoline Wacker |
Csiszár 10', 43', 81' Kaján 11' Turányi 18' Zeller 88' |
Verslag | |||
5 december 2023 18.00 (UTC) |
Noord-Ierland | 1 – 6 | Ierland | Stadion: Windsor Park, Belfast Toeschouwers: 9.038 Scheidsrechter: Veronika Kovářová |
Beattie 75' | Verslag | 37' Lu. Quinn 39' Payne 47' Carusa 50' McCabe 61' Lo. Quinn 86' Hayes | ||
Groep 2[bewerken | brontekst bewerken]
Pos | Team | Wed | W | G | V | Ptn | DV | DT | +/− | Kwalificatie of degradatie | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Finland (P) | 6 | 5 | 1 | 0 | 16 | 18 | 2 | +16 | Promotie naar divisie A | 3 – 0 | 4 – 0 | 6 – 0 | ||
2 | Kroatië (R) | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 5 | 10 | −5 | Kwalificatie voor de promotie play-offs | 0 – 2 | 2 – 0 | 2 – 1 | ||
3 | Slowakije (O) | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 7 | 8 | −1 | Kwalificatie voor de degradatie play-offs | 2 – 2 | 4 – 0 | 1 – 0 | ||
4 | Roemenië | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 1 | 11 | −10 | Gedegradeerd naar divisie C | 0 – 1 | 0 – 1 | 0 – 0 |
Regels voor de stand: Beslissingscriteria
(O) Play-off winnaar; (P) Gepromoveerd; (R) Gedegradeerd.
- Wedstrijden
22 september 2023 18.30 (UTC+3) |
Finland | 4 – 0 | Slowakije | Stadion: Veritasstadion, Turku Toeschouwers: 5.062 Scheidsrechter: Michèle Schmölzer |
Sällström 5' Rantala 23' Kosola 45', 75' |
Verslag | |||
22 september 2023 20.15 (UTC+2) |
Kroatië | 2 – 1 | Roemenië | Stadion: Varteksstadion, Varaždin Toeschouwers: 300 Scheidsrechter: Maria Marotta |
Rudelić 45+1' Pezelj 54' |
Verslag | 31' Carp | ||
26 september 2023 19.00 (UTC+3) |
Roemenië | 0 – 1 | Finland | Stadion: Stadionul Arcul de Triumf, Boekarest Toeschouwers: 3.176 Scheidsrechter: Angelika Söder |
Verslag | 17' (pen.) Summanen | |||
26 september 2023 18.00 (UTC+2) |
Slowakije | 4 – 0 | Kroatië | Stadion: NTC Senec, Senec Toeschouwers: 536 Scheidsrechter: Alexandra Collin |
Hmírová 24', 60', 73' Moráková 34' Lemešová 30', 45+1' |
Verslag | |||
27 oktober 2023 18.45 (UTC+3) |
Finland | 3 – 0 | Kroatië | Stadion: Bolt Arena, Helsinki Toeschouwers: 7.052 Scheidsrechter: Désirée Grundbacher |
Sällström 6' Kunštek 65' (e.d.) Franssi 90+3' |
Verslag | |||
27 oktober 2023 19.00 (UTC+3) |
Roemenië | 0 – 0 | Slowakije | Stadion: Stadionul Arcul de Triumf, Boekarest Toeschouwers: 2.347 Scheidsrechter: Eszter Urbán |
Verslag | ||||
31 oktober 2023 15.30 (UTC+1) |
Slowakije | 1 – 0 | Roemenië | Stadion: NTC Senec, Senec Toeschouwers: 419 Scheidsrechter: Simona Ghisletta |
Mikolajová 64' | Verslag | |||
31 oktober 2023 17.00 (UTC+1) |
Kroatië | 0 – 2 | Finland | Stadion: Stadion Šubićevac, Šibenik Toeschouwers: 235 Scheidsrechter: Teresa Oliveira |
Verslag | 5', 12' Summanen | |||
30 november 2023 18.45 (UTC+2) |
Finland | 6 – 0 | Roemenië | Stadion: Veritasstadion, Turku Toeschouwers: 1.342 Scheidsrechter: Elvira Noermoestafina |
Sällström 30', 41' Öling 36' Koivisto 72' Sevenius 84' Hartikainen 86' |
Verslag | 27' Bratu | ||
1 december 2023 18.00 (UTC+1) |
Kroatië | 2 – 0 | Slowakije | Stadion: Gradski stadion, Velika Gorica Toeschouwers: 347 Scheidsrechter: Hristiyana Guteva |
Krajinović 53' Dordić 60' |
Verslag | |||
5 december 2023 20.00 (UTC+2) |
Roemenië | 0 – 1 | Kroatië | Stadion: Stadionul Arcul de Triumf, Boekarest Toeschouwers: 1.094 Scheidsrechter: Rasa Grigonė |
Verslag | 81' Rudelić | |||
5 december 2023 19.00 (UTC+1) |
Slowakije | 2 – 2 | Finland | Stadion: Štadión Antona Malatinského, Trnava Toeschouwers: 274 Scheidsrechter: Deborah Bianchi |
Lemešová 32' Mikolajová 61' |
Verslag | 2' Pikkujämsä 70' Peuhkurinen | ||
Groep 3[bewerken | brontekst bewerken]
Pos | Team | Wed | W | G | V | Ptn | DV | DT | +/− | Kwalificatie of degradatie | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Polen (P) | 6 | 5 | 1 | 0 | 16 | 11 | 4 | +7 | Promotie naar divisie A | 2 – 1 | 2 – 1 | 2 – 0 | ||
2 | Servië | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 10 | 5 | +5 | Kwalificatie voor de promotie play-offs | 1 – 1 | 0 – 1 | 4 – 0 | ||
3 | Oekraïne (O) | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 5 | 7 | −2 | Kwalificatie voor de degradatie play-offs | 0 – 1 | 1 – 2 | 1 – 0 | ||
4 | Griekenland (R) | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 3 | 13 | −10 | Gedegradeerd naar divisie C | 1 – 3 | 0 – 2 | 2 – 1 |
Regels voor de stand: Beslissingscriteria
(O) Play-off winnaar; (P) Gepromoveerd; (R) Gedegradeerd.
- Wedstrijden
22 september 2023 15.00 (UTC+2) |
Oekraïne | 1 – 2 | Servië | Stadion: Stadion Miejski im. Kazimierza Deyny, Starogard Gdański (Polen)[noot 1] Toeschouwers: 173 Scheidsrechter: Catarina Campos |
Ovditsjoek 20' | Verslag | 64' Čanković 79' Damjanović | ||
22 september 2023 20.00 (UTC+3) |
Griekenland | 1 – 3 | Polen | Stadion: Georgios Kamarasstadion, Athene Toeschouwers: 262 Scheidsrechter: Réka Molnar |
Markou 24' | Verslag | 1' Pajor 40' Padilla 84' Pawollek | ||
26 september 2023 18.00 (UTC+2) |
Polen | 2 – 1 | Oekraïne | Stadion: Stadion GOSiR, Gdynia Toeschouwers: 4.962 Scheidsrechter: Elvira Noermoestafina |
Pajor 22', 67' Grec 90+4' |
Verslag | 80' Sjmatko | ||
26 september 2023 19.00 (UTC+2) |
Servië | 4 – 0 | Griekenland | Stadion: Sportski centar FSS, Stara Pazova Toeschouwers: 800 Scheidsrechter: Désirée Grundbacher |
Ivanović 16', 44' Damnjanović 32', 52' |
Verslag | |||
27 oktober 2023 17.00 (UTC+3) |
Griekenland | 2 – 1 | Oekraïne | Stadion: Theodoros Vardinoyannisstadion, Iraklion Toeschouwers: 2.500 Scheidsrechter: Jana Van Laere |
Markou 36' Spyridonidou 72' |
Verslag | 3' Kalinina | ||
27 oktober 2023 17.45 (UTC+2) |
Polen | 2 – 1 | Servië | Stadion: Tychystadion, Tychy Toeschouwers: 3.840 Scheidsrechter: Zuzana Valentová |
Frajtović 17' (e.d.) Pajor 42' |
Verslag | 76' Damnjanović | ||
31 oktober 2023 17.00 (UTC+2) |
Oekraïne | 1 – 0 | Griekenland | Stadion: Theodoros Vardinoyannisstadion, Iraklion (Griekenland)[noot 1] Toeschouwers: 2.001 Scheidsrechter: Veronika Kovářová |
Apanasjtsjenko 32' | Verslag | |||
31 oktober 2023 19.00 (UTC+1) |
Servië | 1 – 1 | Polen | Stadion: Sportski centar FSS, Stara Pazova Toeschouwers: 823 Scheidsrechter: Galiya Echeva |
Blagojević 52' | Verslag | 43' Padilla | ||
1 december 2023 17.00 (UTC+2) |
Griekenland | 0 – 2 | Servië | Stadion: Theodoros Vardinoyannisstadion, Iraklion Toeschouwers: 1.050 Scheidsrechter: Gamze Durmuş |
Verslag | 45' Mijatović 89' Poljak | |||
1 december 2023 18.00 (UTC+1) |
Oekraïne | 0 – 1 | Polen | Stadion: Podkarpackie Centrum Piłki Nożnej, Stalowa Wola (Polen)[noot 1] Toeschouwers: 1.944 Scheidsrechter: Ana Maria Terteleac |
Verslag | 10' Achcińska | |||
5 december 2023 19.00 (UTC+1) |
Polen | 2 – 0 | Griekenland | Stadion: Zagłębiowski Park Sportowy, Sosnowiec Toeschouwers: 3.694 Scheidsrechter: Jelena Pejković |
Pajor 37' Kozak 59' |
Verslag | |||
5 december 2023 19.00 (UTC+1) |
Servië | 0 – 1 | Oekraïne | Stadion: Sportski centar FSS, Stara Pazova Toeschouwers: 500 Scheidsrechter: Katalin Sipos |
Verslag | 54' Hiryn | |||
Groep 4[bewerken | brontekst bewerken]
Pos | Team | Wed | W | G | V | Ptn | DV | DT | +/− | Kwalificatie of degradatie | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tsjechië (P) | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 11 | 4 | +7 | Promotie naar divisie A | 2 – 2 | 4 – 0 | 2 – 1 | ||
2 | Bosnië en Herzegovina | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 8 | 6 | +2 | Kwalificatie voor de promotie play-offs | 1 – 0 | 1 – 1 | 1 – 0 | ||
3 | Slovenië (R) | 6 | 1 | 3 | 2 | 6 | 4 | 9 | −5 | Gedegradeerd naar divisie C | 0 – 2 | 2 – 1 | 0 – 0 | ||
4 | Wit-Rusland (R) | 6 | 0 | 2 | 4 | 2 | 3 | 7 | −4 | 0 – 1 | 1 – 2 | 1 – 1 |
- Wedstrijden
22 september 2023 16.00 (UTC+2) |
Slovenië | 0 – 2 | Tsjechië | Stadion: Stadion Matije Gubca, Krško Toeschouwers: 233 Scheidsrechter: Jelena Pejković |
Verslag | 38' Pochmanová 86' Cahynová | |||
22 september 2023 21.00 (UTC+2) |
Wit-Rusland | 1 – 2 | Bosnië en Herzegovina | Stadion: Alcuferstadion, Győr (Hongarije)[noot 2] Toeschouwers: 0[noot 2] Scheidsrechter: Abigail Byrne |
Linnik 14' | Verslag | 6' Jelčić 87' Gavrić | ||
26 september 2023 16.00 (UTC+2) |
Bosnië en Herzegovina | 1 – 1 | Slovenië | Stadion: Trening centar Zenica - NFSBiH, Zenica Toeschouwers: 598 Scheidsrechter: Rasa Grigonė |
Nikolić 40' Slišković 32', 48' |
Verslag | 59' Zver | ||
26 september 2023 17.00 (UTC+2) |
Tsjechië | 2 – 1 | Wit-Rusland | Stadion: Gradski stadion, Velika Gorica (Kroatië)[noot 3] Toeschouwers: 0 Scheidsrechter: Reelika Turi |
Kotrčová 28' Cahynová 33' |
Verslag | 55' Valjoek | ||
27 oktober 2023 14.30 (UTC+2) |
Bosnië en Herzegovina | 1 – 0 | Tsjechië | Stadion: Trening centar Zenica - NFSBiH, Zenica Toeschouwers: 230 Scheidsrechter: Audrey Gerbel |
Krajnić 88' Jelčić 77', 90+1' |
Verslag | |||
27 oktober 2023 20.00 (UTC+2) |
Wit-Rusland | 1 – 1 | Slovenië | Stadion: Szusza Ferencstadion, Boedapest (Hongarije)[noot 2] Toeschouwers: 0[noot 2] Scheidsrechter: Elvira Noermoestafina |
Linnik 90+3' | Verslag | 16' (e.d.) Koebietsjna | ||
31 oktober 2023 17.00 (UTC+1) |
Tsjechië | 2 – 2 | Bosnië en Herzegovina | Stadion: Všesportovní stadion, Hradec Králové Toeschouwers: 7.488 Scheidsrechter: Maria Marotta |
Dubcová 31' Černá 67' |
Verslag | 6', 51' Nikolić | ||
31 oktober 2023 17.30 (UTC+1) |
Slovenië | 0 – 0 | Wit-Rusland | Stadion: Fazanerijastadion, Murska Sobota Toeschouwers: 342 Scheidsrechter: Kirsty Dowle |
Verslag | 24', 81' Pilipenko | |||
1 december 2023 18.00 (UTC+1) |
Slovenië | 2 – 1 | Bosnië en Herzegovina | Stadion: Bonifikastadion, Koper Toeschouwers: 488 Scheidsrechter: Lizzy van der Helm |
Kuštrin 74', 77' | Verslag | 19' Jelčić | ||
2 december 2023[noot 4] 11.30 (UTC+1) |
Wit-Rusland | 0 – 1 | Tsjechië | Stadion: Alcuferstadion, Győr (Hongarije)[noot 2] Toeschouwers: 0[noot 2] Scheidsrechter: Jelena Međedović |
Verslag | 45' Dubcová | |||
5 december 2023 19.00 (UTC+1) |
Bosnië en Herzegovina | 1 – 0 | Wit-Rusland | Stadion: Bilino Polje, Zenica Toeschouwers: 423 Scheidsrechter: Deborah Anex |
Gačanica 17' | Verslag | |||
5 december 2023 19.00 (UTC+1) |
Tsjechië | 4 – 0 | Slovenië | Stadion: CFIG Aréna, Pardubice Toeschouwers: 1.001 Scheidsrechter: Emanuela Rusta |
Dubcová 12' Černá 30' Stašková 59' Khýrová 69' |
Verslag | |||
Stand nummers drie[bewerken | brontekst bewerken]
Pos | Grp | Team | Wed | W | G | V | Ptn | DV | DT | +/− | Kwalificatie of degradatie |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B2 | Slowakije | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 7 | 8 | −1 | Kwalificatie voor de degradatie play-offs |
2 | B1 | Noord-Ierland | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 9 | 13 | −4 | |
3 | B3 | Oekraïne | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 5 | 7 | −2 | |
4 | B4 | Slovenië | 6 | 1 | 3 | 2 | 6 | 4 | 9 | −5 | Gedegradeerd naar divisie C |
Regels voor de stand: 1) Aantal punten; 2) Doelsaldo; 3) Aantal gescoorde doelpunten; 4) Aantal gescoorde uitdoelpunten; 5) Aantal overwinningen; 6) Aantal overwinningen in uitwedstrijden; 7) Disciplinaire punten; 8) Positie op de UEFA-coëfficiëntenranglijst.
Eindstand[bewerken | brontekst bewerken]
Deze tabel begint bij nummer 17 omdat nummers 1 tot en met 16 genummerd zijn bij divisie A.[5]
Pos | Grp | Team | Wed | W | G | V | Ptn | DV | DT | +/− |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17 | 1 | Ierland | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 | 20 | 2 | +18 |
18 | 2 | Finland | 6 | 5 | 1 | 0 | 16 | 18 | 2 | +16 |
19 | 3 | Polen | 6 | 5 | 1 | 0 | 16 | 11 | 4 | +7 |
20 | 4 | Tsjechië | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 11 | 4 | +7 |
21 | 4 | Bosnië en Herzegovina | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 8 | 6 | +2 |
22 | 3 | Servië | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 10 | 5 | +5 |
23 | 2 | Kroatië | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 5 | 10 | −5 |
24 | 1 | Hongarije | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 11 | 9 | +2 |
25 | 2 | Slowakije | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 7 | 8 | −1 |
26 | 1 | Noord-Ierland | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 9 | 13 | −4 |
27 | 3 | Oekraïne | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 5 | 7 | −2 |
28 | 4 | Slovenië | 6 | 1 | 3 | 2 | 6 | 4 | 9 | −5 |
29 | 3 | Griekenland | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 3 | 13 | −10 |
30 | 4 | Wit-Rusland | 6 | 0 | 2 | 4 | 2 | 3 | 7 | −4 |
31 | 2 | Roemenië | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 1 | 11 | −10 |
32 | 1 | Albanië | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 2 | 18 | −16 |
Doelpuntenmakers[bewerken | brontekst bewerken]
5 doelpunten
4 doelpunten
3 doelpunten
2 doelpunten
1 doelpunt
- Megi Doçi
- Qendresa Krasniqi
- Minela Gačanica
- Andrea Gavrić
- Alma Krajnić
- Sanni Franssi
- Anni Hartikainen
- Emma Koivisto
- Ria Öling
- Emma Peuhkurinen
- Elli Pikkujämsä
- Jutta Rantala
- Oona Sevenius
- Anastasia Spyridonidou
- Evelin Fenyvesi
- Zsanett Kaján
- Hanna Németh
- Dóra Süle
- Viktória Szabó
- Lilla Turányi
- Lily Agg
- Heather Payne
- Louise Quinn
- Jelena Dordić
- Ružica Krajinović
- Petra Pezelj
- Kerry Beattie
- Megan Bell
- Caragh Hamilton
- Lauren Wade
- Daryna Apanasjtsjenko
- Viktoria Hiryn
- Jana Kalinina
- Olha Ovditsjoek
- Ljoebov Sjmatko
- Adriana Achcińska
- Kinga Kozak
- Tanja Pawollek
- Cristina Carp
- Dina Blagojević
- Jelena Čanković
- Nevena Damjanović
- Milica Mijatović
- Allegra Poljak
- Mateja Zver
- Diana Lemešová
- Tamara Morávková
- Kateřina Kotrčová
- Aneta Pochmanová
- Andrea Stašková
- Viktoryia Valjoek
1 eigen doelpunt
- Henrietta Csiszár (tegen Ierland)
- Maria Kunštek (tegen Finland)
- Anđela Frajtović (tegen Polen)
- Ksenia Koebietsjna (tegen Slovenië)
Noten
Referenties
|