Uitslagen van het Wereld Muziek Concours Kerkrade
Dit artikel bevat de uitslagen van het Wereld Muziek Concours Kerkrade.
Uitslagen van het 19e Wereld Muziek Concours Kerkrade in 2022[bewerken | brontekst bewerken]
Uitslagen Concertwedstrijden voor Harmonie- en Fanfareorkesten[bewerken | brontekst bewerken]
Harmonie Concertafdeling[bewerken | brontekst bewerken]
Plaats | Naam van de vereniging | Land | Eindresultaat |
---|---|---|---|
1 | Orquestra de Sopros da Academia de Artes de Chaves | Portugal | 97,23 |
2 | Koninklijke Harmonie van Thorn | Nederland | 96,63 |
3 | Koninklijk Harmonieorkest Vooruit Harelbeke | België | 95,30 |
Harmonie 1e Divisie[bewerken | brontekst bewerken]
Plaats | Naam van de vereniging | Land | Punten voor verplicht werk |
Punten voor keuzewerk |
Eindresultaat (gemiddeld) |
---|---|---|---|---|---|
1 | Harmonie St. Cecilia Grevenbicht - Papenhoven | Nederland | 93,33 | 94,67 | 94,00 |
2 | National Youth Wind Orchestra of Switzerland | Zwitserland | 93,33 | 94,00 | 93,67 |
3 | Sinfonisches Blasorchester Tirol | Oostenrijk | 93,33 | 93,67 | 94,50 |
Harmonie 2e Divisie[bewerken | brontekst bewerken]
Plaats | Naam van de vereniging | Land | Punten voor verplicht werk |
Punten voor keuzewerk |
Eindresultaat (gemiddeld) |
---|---|---|---|---|---|
1 | Centrumharmonie Geel | België | 95,33 | 96,67 | 96,00 |
2 | Associació Banda Simfònica de Reus | Spanje | 90,33 | 92,83 | 91,58 |
3 | Musikverein "Viktoria" Altenmittlau 1897 e.V. | Duitsland | 89,67 | 91,67 | 90,67 |
Harmonie 3e Divisie[bewerken | brontekst bewerken]
Plaats | Naam van de vereniging | Land | Punten voor verplicht werk |
Punten voor keuzewerk |
Eindresultaat (gemiddeld) |
---|---|---|---|---|---|
1 | Soonwaldorchester e.V. | Duitsland | 92,83 | 92,56 | 92,69 |
2 | Vlaams JeugdHarmonie Orkest | België | 90,33 | 91,56 | 90,94 |
3 | Blasorchester der Jugendmusik Kreuzlingen | Zwitserland | 85,50 | 87,00 | 86,25 |
Fanfare Concertafdeling[bewerken | brontekst bewerken]
Plaats | Naam van de vereniging | Land | Eindresultaat |
---|---|---|---|
1 | Koninklijke Fanfare Kempenbloei Achel | België | 96,70 |
2 | Gelders Fanfare Orkest | Nederland | 96,67 |
3 | Fanfare St. Caecilia Schimmert | Nederland | 92,17 |
Fanfare 1e Divisie[bewerken | brontekst bewerken]
Plaats | Naam van de vereniging | Land | Punten voor verplicht werk |
Punten voor keuzewerk |
Eindresultaat (gemiddeld) |
---|---|---|---|---|---|
1 | Muziekvereniging De eendracht Den Ilp | Nederland | 93,33 | 95,00 | 94,17 |
2 | CMV Oranje Grootegast | Nederland | 93,67 | 94,33 | 94,00 |
3 | Koninklijke Fanfare De Werkmanszonen | België | 94,17 | 93,00 | 93,58 |
Fanfare 2e Divisie[bewerken | brontekst bewerken]
Plaats | Naam van de vereniging | Land | Punten voor verplicht werk |
Punten voor keuzewerk |
Eindresultaat (gemiddeld) |
---|---|---|---|---|---|
1 | CMV Beatrix Doezum | Nederland | 91,67 | 93,00 | 92,33 |
2 | Kon. Fanfare Sint-Jozefsgilde Mol-Sluis | België | 88,00 | 88,22 | 88,11 |
3 | KFO Volksopbeuring Massemen | België | 88,00 | 87,67 | 87,83 |
Fanfare 3e Divisie[bewerken | brontekst bewerken]
Plaats | Naam van de vereniging | Land | Punten voor verplicht werk |
Punten voor keuzewerk |
Eindresultaat (gemiddeld) |
---|---|---|---|---|---|
1 | Koninklijke Fanfare 'De Vriendenkring' Kessenich | België | 95,00 | 92,89 | 93,94 |
2 | JA! Jeugdfanfare Altena | Nederland | 86,83 | 85,33 | 86,08 |
Uitslagen Concertwedstrijden voor Brassbands[bewerken | brontekst bewerken]
Brass Bands Championship Division[bewerken | brontekst bewerken]
Plaats | Naam van de vereniging | Land | Punten voor verplicht werk |
Punten voor keuzewerk |
Eindresultaat (gemiddeld) |
---|---|---|---|---|---|
1 | Brassband Willebroek | België | 93,00 | 97,33 | 95,17 |
2 | Valaisia Brass Band | Zwitserland | 91,50 | 98,33 | 94,92 |
3 | Black Dyke Band | Verenigd Koninkrijk | 94,00 | 95,33 | 94n67 |
Brass Bands 1e Divisie[bewerken | brontekst bewerken]
Plaats | Naam van de vereniging | Land | Punten voor verplicht werk |
Punten voor keuzewerk |
Eindresultaat (gemiddeld) |
---|---|---|---|---|---|
1 | Brassband Bacchus | België | 96,00 | 95,00 | 95,50 |
2 | Mercator Brass Band | België | 94,33 | 93,00 | 93,67 |
3 | Brass Band Merum | Nederland | 93,33 | 92,33 | 92,83 |
Brass Bands 2e Divisie[bewerken | brontekst bewerken]
Plaats | Naam van de vereniging | Land | Punten voor verplicht werk |
Punten voor keuzewerk |
Eindresultaat (gemiddeld) |
---|---|---|---|---|---|
1 | Brassband Gloria Deï | Nederland | 94,67 | 96,33 | 95,50 |
2 | Brassband Panta Rhei | België | 94,33 | 88,67 | 91,50 |
3 | Brassband Excelsior Ferwert | Nederland | 90,33 | 90,33 | 90,33 |
Brass Bands 3e Divisie[bewerken | brontekst bewerken]
Plaats | Naam van de vereniging | Land | Punten voor verplicht werk |
Punten voor keuzewerk |
Eindresultaat (gemiddeld) |
---|---|---|---|---|---|
1 | Brass Band "Aukštyn" | Litouwen | 95,33 | 94,67 | 95,00 |
2 | Brassband Hombeek | België | 94,00 | 94,67 | 94,33 |
3 | United Brass | België | 92,00 | 91,67 | 91,83 |
Uitslagen Mars- en Marsparadewedstrijden[bewerken | brontekst bewerken]
Marching Contests Youth Division[bewerken | brontekst bewerken]
Plaats | Naam van de vereniging | Land | Eindresultaat |
---|---|---|---|
1 | Junioren Chr. Muziekvereniging Door Vriendschap Sterk | Nederland | 91,81 |
Marching Contests Second Division
Plaats | Naam van de vereniging | Land | Eindresultaat |
---|---|---|---|
1 | Hertfordshire Showband | Engeland | 84,63 |
2 | Fanfarecorps Excelsior Putten | Nederland | 81,81 |
Marching Contests First Division[bewerken | brontekst bewerken]
Plaats | Naam van de vereniging | Land | Eindresultaat |
---|---|---|---|
1 | Mercurius Marching-/Showband Assen | Nederland | 85,69 |
2 | Spielmannszug Hattstedt e.V. | Duitsland | 84,19 |
3 | Chr. Fanfarekorps Irene | Nederland | 83,69 |
Marching Contests World Division
Plaats | Naam van de vereniging | Land | Eindresultaat |
---|---|---|---|
1 | Drumband van de koninklijke schutterij Sint-Sebastiaan Sint-Huibrechts-Lille | België | 93,53 |
2 | show en drumfanfare Oranje Ijsselmuiden | Nederland | 93,44 |
3 | Show- and Marchingband MVB (Maastrichtse Verkennersband) | Nederland | 91,47 |
Marching Contests Championship Division
Plaats | Naam van de vereniging | Land | Eindresultaat |
---|---|---|---|
1 | Chr. Muziekvereniging Door Vriendschap Sterk | Nederland | 96,69 |
2 | Chr. Muziekvereniging Kunst en Genoegen | Nederland | 94,97 |
3 | Show, marching and concertband Flora Band Rijnsburg | Nederland | 92,50 |
Marching Parade First Division[bewerken | brontekst bewerken]
Plaats | Naam van de vereniging | Land | Eindresultaat |
---|---|---|---|
1 | Hertfordshire Showband | Engeland | 85,38 |
2 | Showband Corio Heerlen | Nederland | 84,42 |
3 | Holbaek Garden | Denemarken | 84,04 |
Marching Parade Championship Division
Plaats | Naam van de vereniging | Land | Eindresultaat |
---|---|---|---|
1 | Drum- en Showfanfare Advendo Sneek | Nederland | 92,54 |
2 | Showband Takostu Stiens | Nederland | 90,54 |
3 | Bicycle Showband Crescendo | Nederland | 90,15 |
Uitslagen van het 18e Wereld Muziek Concours Kerkrade in 2017[bewerken | brontekst bewerken]
Uitslagen Concertwedstrijden voor Harmonie- en Fanfareorkesten[bewerken | brontekst bewerken]
Harmonie Concertafdeling[bewerken | brontekst bewerken]
Plaats | Naam van de vereniging | Land | Eindresultaat |
---|---|---|---|
1 | Harmonie "St. Petrus en Paulus", Wolder, Maastricht | Nederland | 96,50 |
2 | Landesblasorchester Baden-Württemberg | Duitsland | 96,00 |
3 | Toulouse Wind Orchestra | Frankrijk | 92,60 |
Harmonie 1e Divisie[bewerken | brontekst bewerken]
Verplicht werk: Philip Sparke: The unknown journey
Plaats | Naam van de vereniging | Land | Punten voor verplicht werk |
Punten voor keuzewerk |
Eindresultaat (gemiddeld) |
---|---|---|---|---|---|
1 | Harmonieorkest De Volksgalm vzw | België | 97,00 | 95,17 | 96,08 |
2 | Koninklijke Harmonie Sint Martinus Opgrimbie | België | 96,17 | 94,50 | 95,33 |
3 | Koninklijke Oude Harmonie van Eijsden | Nederland | 93,83 | 94,33 | 94,08 |
Harmonie 2e Divisie[bewerken | brontekst bewerken]
Verplicht werk: Adam Gorb: Summer Dances
Plaats | Naam van de vereniging | Land | Punten voor verplicht werk |
Punten voor keuzewerk |
Eindresultaat (gemiddeld) |
---|---|---|---|---|---|
1 | Banda Sinfonica Asociacion Amigos de la Musica de Yecla | Spanje | 95,67 | 96,67 | 96,17 |
2 | Koninklijk Harmonieorkest Kerkrade | Nederland | 94,00 | 96,67 | 95,33 |
3 | Associació Banda Simfònica de Reus | Spanje | 94,00 | 95,67 | 94,83 |
Harmonie 3e Divisie[bewerken | brontekst bewerken]
Verplicht werk: Amir Molookpour: The land of Zarathustra
Plaats | Naam van de vereniging | Land | Punten voor verplicht werk |
Punten voor keuzewerk |
Eindresultaat (gemiddeld) |
---|---|---|---|---|---|
1 | Salesiana del Niño Jesús Symphonic Band | Colombia | 96,33 | 97,33 | 96,83 |
2 | Fundación Musical Manuel de Falla de Illescas | Spanje | 93,67 | 94,83 | 94,25 |
3 | Musart Youth Wind Orchestra | Singapore | 91,67 | 94,67 | 93,17 |
Fanfare Concertafdeling[bewerken | brontekst bewerken]
Plaats | Naam van de vereniging | Land | Eindresultaat |
---|---|---|---|
1 | Koninklijke Fanfare Kempenbloei Achel | België | 97,70 |
2 | Gelders Fanfare Orkest | Nederland | 95,85 |
3 | Fanfare St. Caecilia Schimmert | Nederland | 95,80 |
Fanfare 1e Divisie[bewerken | brontekst bewerken]
Plaats | Naam van de vereniging | Land | Punten voor verplicht werk |
Punten voor keuzewerk |
Eindresultaat (gemiddeld) |
---|---|---|---|---|---|
1 | Christelijke Muziekvereniging Oranje | Nederland | 92,83 | 95,67 | 94,25 |
2 | Muziekvereniging Joost Wiersma | Nederland | 93,33 | 92,67 | 93,00 |
3 | Koninklijke Fanfare De Werkmanszonen | België | 91,33 | 94,50 | 92,92 |
Fanfare 2e Divisie[bewerken | brontekst bewerken]
Plaats | Naam van de vereniging | Land | Punten voor verplicht werk |
Punten voor keuzewerk |
Eindresultaat (gemiddeld) |
---|---|---|---|---|---|
1 | Koninklijke Fanfare Rumolduszonen | België | 92,67 | 93,00 | 92,83 |
2 | Koninklijke Muziekvereniging De Leiezonen | België | 92,33 | 93,00 | 92,67 |
3 | Wilhelmina Easterein | Nederland | 92,00 | 92,33 | 92,17 |
Fanfare 3e Divisie[bewerken | brontekst bewerken]
Plaats | Naam van de vereniging | Land | Punten voor verplicht werk |
Punten voor keuzewerk |
Eindresultaat (gemiddeld) |
---|---|---|---|---|---|
1 | K.F. St. Jozefsgilde Mol-Sluis | België | 96,33 | 97,67 | 97,00 |
2 | Koninklijk Fanfare Orkest Volksopbeuring Massemen | België | 94,00 | 93,67 | 93,83 |
3 | Koninklijke Fanfare De Vrije Burgers Val-Meer | België | 90,67 | 91,33 | 91,00 |
Uitslagen Concertwedstrijden voor Brassbands[bewerken | brontekst bewerken]
Brass Bands Championship Division[bewerken | brontekst bewerken]
Plaats | Naam van de vereniging | Land | Punten voor verplicht werk |
Punten voor keuzewerk |
Eindresultaat (gemiddeld) |
---|---|---|---|---|---|
1 | Brassband Willebroek | België | 97,00 | 98,00 | 97,50 |
2 | National Band of New Zealand | Nieuw-Zeeland | 96,00 | 94,00 | 95,00 |
3 | Carlton Main Frickley Colliery Band | Groot-Brittannië | 95,00 | 95,00 | 95,00 |
Brass Bands 1e Divisie[bewerken | brontekst bewerken]
Plaats | Naam van de vereniging | Land | Punten voor verplicht werk |
Punten voor keuzewerk |
Eindresultaat (gemiddeld) |
---|---|---|---|---|---|
1 | Brassband Oefening en Uitspanning | Nederland | 93,00 | 97,00 | 95,00 |
2 | Brassband Pro Rege | Nederland | 91,00 | 96,00 | 93,50 |
3 | Spijkerpakkenband | Nederland | 90,00 | 95,00 | 92,50 |
Brass Bands 2e Divisie[bewerken | brontekst bewerken]
Plaats | Naam van de vereniging | Land | Punten voor verplicht werk |
Punten voor keuzewerk |
Eindresultaat (gemiddeld) |
---|---|---|---|---|---|
1 | Christelijke Brassband Gloria Deï | Nederland | 96,00 | 96,00 | 96,00 |
2 | Brassband Hombeek | België | 95,00 | 95,00 | 95,00 |
3 | Martini Brassband Groningen | Nederland | 94,00 | 94,00 | 94,00 |
Brass Bands 3e Divisie[bewerken | brontekst bewerken]
Plaats | Naam van de vereniging | Land | Punten voor verplicht werk |
Punten voor keuzewerk |
Eindresultaat (gemiddeld) |
---|---|---|---|---|---|
1 | Gereformeerde Brassband Groningen | Nederland | 93,00 | 93,00 | 93,00 |
2 | KMFL Brassband Lembeek | België | 92,00 | 92,00 | 92,00 |
3 | Christelijke Brassband De Nije Bazún | Nederland | 89,00 | 90,00 | 89,50 |
Uitslagen Mars-, Marsparade- en Showwedstrijden[bewerken | brontekst bewerken]
Marching Contests First Division[bewerken | brontekst bewerken]
- Drumband Koninklijke Harmonie van Gronsveld, Gronsveld (92,00)[1]
- Christelijke Muziekvereniging Door Vriendschap Sterk - Junioren, Katwijk (90,68)
- Spielmannszug Hattstedt e.V., Hattstedt - Germany (86,25)
Marching Contests World Division[bewerken | brontekst bewerken]
- Show Marching and Concertband Flora Band Rijnsburg, (95,25)
- Show- and Marchingband Kunst en Genoegen Leiden, (94,75)
- Trommelgroep West-Nederland Leiden, (94,25)
Marching Parade First Division[bewerken | brontekst bewerken]
- Drum- en Showfanfare Jong Advendo, Sneek (91,67)
- Hertfordshire Showband Potters, Bar - United Kingdom (81,00)
- La Banda Musical Femenina de Marcha Colegio Clemencia de Caycedo, Bogota - Colombia (64,08)
Marching Parade World Division[bewerken | brontekst bewerken]
- Showband Takostu, Stiens (94,42)
- Drum- en Showfanfare Advendo, Sneek (93,50)
- Pasveerkorps Leeuwarden, (90,17)
Show First Division[bewerken | brontekst bewerken]
- Drum- en Showfanfare Jong Advendo, Sneek - NL (92,75)
- Jachthoornkorps Showband Urk, Urk - NL (87,25)
- Show en Drumfanfare "Oranje", IJsselmuiden - NL (84,25)
Show World Division[bewerken | brontekst bewerken]
- Pasveerkorps, Leeuwarden - NL (96,08)
- Drum- en Showband Adest Musica, Sassenheim - NL (95,42)
- Nishihara High School Marching Band, Nishihara - JP (95,08)
Uitslagen Concertwedstrijden voor Slagwerkensembles[bewerken | brontekst bewerken]
Slagwerkensembles Championship Division[bewerken | brontekst bewerken]
Plaats | Naam van de vereniging | Land | Eindresultaat |
---|---|---|---|
1 | Cadenza Twello | Nederland | 97,16 |
2 | Det Fynske Slagtøjsakademi | Denemarken | 97,06 |
3 | Elspeets Fanfare Korps | Nederland | 95,90 |
4 | Slagwerkgroep Crescendo Zevenaar | Nederland | 94,86 |
5 | Percussion Ensemble Jong Nederland Asten | Nederland | 93,56 |
6 | Slagwerkgroep Excelsior Oostendorp | Nederland | 90,60 |
7 | Kasetsart University Percussion Ensemble | Thailand | 89,40 |
8 | Slagwerkensemble Soli Deo Gloria Ommen | Nederland | 88,40 |
9 | Percussie-ensemble De Herleving Brussegem | België | 87,38 |
10 | Slagwerkgroep Avant-Garde Klundert | Nederland | 86,20 |
11 | Singapore Wind Symphony Percussion Ensemble | Singapore | 85,96 |
12 | CMV Wilhelmina Bedum | Nederland | 84,86 |
Slagwerkensembles 1e Divisie[bewerken | brontekst bewerken]
Plaats | Naam van de vereniging | Land | Eindresultaat |
---|---|---|---|
1 | Slagwerkgroep Harmonie St. Caecilia Doornenburg | Nederland | 84,40 |
2 | Saint Gabriel Percussion Ensemble | Thailand | 83,20 |
3 | Love Music Trust Percussion Ensemble | Groot-Brittannië | 70,00 |
Uitslagen van het 17e Wereld Muziek Concours Kerkrade in 2013[bewerken | brontekst bewerken]
Uitslagen Concertwedstrijden voor Harmonie- en Fanfareorkesten[bewerken | brontekst bewerken]
Harmonie Concertafdeling[bewerken | brontekst bewerken]
Jury: Jan van den Eijnden (Juryvoorzitter), Pierre Kuijpers, Jan Van der Roost, Miguel Etchegoncelay[2]
Verplicht werk: Václav Nelhýbel: Sinfonia Resurrectionis
Plaats | Naam van de vereniging | Land | Punten voor verplicht werk |
Punten voor keuzewerk(en) |
Eindresultaat |
---|---|---|---|---|---|
1 | Koninklijke Harmonie Sainte Cécile Eijsden | Nederland | 47,08 | 48,33 | 95,42 |
2 | Harmonie "St. Petrus en Paulus", Wolder, Maastricht | Nederland | 47,17 | 47,83 | 95,00 |
3 | Banda de Lalín | Spanje | 47,08 | 47,75 | 94,83 |
Harmonie 1e Divisie[bewerken | brontekst bewerken]
Jury: Jan van den Eijnden (Juryvoorzitter), Rob Goorhuis, Dirk Lautenbach, Cathrine Wines Trevino[2]
Verplicht werk: Johan de Meij: Extreme Beethoven - Metamorphoses on Themes by Ludwig van Beethoven
Plaats | Naam van de vereniging | Land | Punten voor verplicht werk |
Punten voor keuzewerk |
Eindresultaat (gemiddeld) |
---|---|---|---|---|---|
1 | Banda Unión Musical de Meaño, Pontevedra | Spanje | 95,33 | 97,17 | 96,25 |
2 | Koninklijke Oude Harmonie (1874) Eijsden | Nederland | 94,33 | 97,17 | 95,75 |
3 | Harmonie de Volksgalm Zichen-Zussen-Bolder vzw, Riemst | België | 94,50 | 95,00 | 94,75 |
Harmonie 2e Divisie[bewerken | brontekst bewerken]
Jury: Jan van den Eijnden (Juryvoorzitter), Jacob de Haan, Lee Tian Tee, Dennis Johnson[2]
Verplicht werk: James Barnes: Escenas de los Aztecas
Plaats | Naam van de vereniging | Land | Punten voor verplicht werk |
Punten voor keuzewerk |
Eindresultaat (gemiddeld) |
---|---|---|---|---|---|
1 | Orchestra di Fiati "Città di Ferentino", Ferentino | Italië | 96,17 | 96,17 | 96,17 |
2 | Dynamic Symphonic Band, Dendermonde v.z.w. | België | 93,33 | 94,67 | 94,00 |
3 | Bläserphilharmonie Thum | Duitsland | 91,00 | 93,33 | 92,17 |
Harmonie 3e Divisie[bewerken | brontekst bewerken]
Jury: Jan van den Eijnden (Juryvoorzitter), Jacob de Haan, Lee Tian Tee, Dennis Johnson[2]
Verplicht werk: Alfred Reed: Seventh Suite for Band
Plaats | Naam van de vereniging | Land | Punten voor verplicht werk |
Punten voor keuzewerk |
Eindresultaat (gemiddeld) |
---|---|---|---|---|---|
1 | Jeugdorkest van de Koninklijke Harmonie van Peer | België | 91,67 | 90,67 | 91,17 |
2 | Chía School for Arts, Chía | Colombia | 88,67 | 88,83 | 88,75 |
3 | Banda Municipal de Música de Calahorra, Calahorra | Spanje | 86,00 | 89,33 | 87,67 |
Fanfare Concertafdeling[bewerken | brontekst bewerken]
Jury: Jan van den Eijnden (Juryvoorzitter), Pierre Kuijpers, Jan Van der Roost, Miguel Etchegoncelay[2]
Verplicht werk: Rob Goorhuis: In Memoriam Piebe Bakker
Plaats | Naam van de vereniging | Land | Punten voor verplicht werk |
Punten voor keuzewerk(en) |
Eindresultaat |
---|---|---|---|---|---|
1 | Koninklijke Fanfare Kempenbloei Achel | België | 46,92 | 48,33 | 95,25 |
2 | Fanfare St. Caecilia Schimmert | Nederland | 46,92 | 47,42 | 94,33 |
3 | Gelders Fanfare Orkest | Nederland | 46,17 | 46,92 | 93,08 |
Fanfare 1e Divisie[bewerken | brontekst bewerken]
Jury: Jan van den Eijnden (Juryvoorzitter), Rob Goorhuis, Dirk Lautenbach, Cathrine Wines Trevino[2]
Verplicht werk: Alexander Comitas: Vita Aeterna
Plaats | Naam van de vereniging | Land | Punten voor verplicht werk |
Punten voor keuzewerk |
Eindresultaat (gemiddeld) |
---|---|---|---|---|---|
1 | Koninklijke Fanfare Sint Caecilia Puth, Beekdaelen | Nederland | 96,33 | 93,67 | 95,00 |
2 | Koninklijke Stadsfanfaren Izegem | België | 92,83 | 93,50 | 93,17 |
3 | Fanfare Monte Corona Kronenberg & Evertsoord | Nederland | 89,50 | 95,67 | 92,58 |
Fanfare 2e Divisie[bewerken | brontekst bewerken]
Jury: Jan van den Eijnden (Juryvoorzitter), Jacob de Haan, Lee Tian Tee, Dennis Johnson[2]
Verplicht werk: Eric Swiggers: Fleodrodum
Plaats | Naam van de vereniging | Land | Punten voor verplicht werk |
Punten voor keuzewerk |
Eindresultaat (gemiddeld) |
---|---|---|---|---|---|
1 | Koninklijke Muziekvereniging De Leiezonen Desselgem | België | 95,83 | 96,25 | 96,04 |
2 | Wilhelmina Easterein | Nederland | 94,33 | 94,17 | 94,25 |
3 | Christelijke Muziek Vereniging Oranje Grootegast | Nederland | 94,33 | 93,67 | 94,00 |
Fanfare 3e Divisie[bewerken | brontekst bewerken]
Jury: Jan van den Eijnden (Juryvoorzitter), Jacob de Haan, Lee Tian Tee, Dennis Johnson[2]
Verplicht werk: Philip Sparke: Five States of Change
Plaats | Naam van de vereniging | Land | Punten voor verplicht werk |
Punten voor keuzewerk |
Eindresultaat (gemiddeld) |
---|---|---|---|---|---|
1 | Christelijke Muziekvereniging Excelsior Grijpskerk | Nederland | 89,67 | 91,83 | 90,75 |
2 | Koninklijke Fanfare St. Jozefsgilde Mol-Sluis | België | 90,00 | 90,00 | 90,00 |
3 | Christelijke Muziekvereniging Studio It Heidenskip | Nederland | 87,67 | 88,50 | 88,08 |
Uitslagen Concertwedstrijden voor Brassbands[bewerken | brontekst bewerken]
Brass Bands World Championship[bewerken | brontekst bewerken]
Jury: Philip Sparke, Danny Oosterman, Steve Sykes, Ian Porthouse, Jan Van der Roost, Jan de Haan[3]
Verplicht werk: Svein Henrik Giske: Goldberg 2012
Plaats | Naam van de vereniging | Land | Punten voor verplicht werk |
Punten voor keuzewerk |
Eindresultaat (gemiddeld) |
---|---|---|---|---|---|
1 | Manger Musikklag, Manger | Noorwegen | 96,00 | 94,40 | 95,20 |
2 | Cory Band, Rhondda | Wales | 94,00 | 95,40 | 94,70 |
3 | Brass Band Treize Etoiles Conthey | Zwitserland | 95,00 | 93,40 | 94,20 |
Brass Bands 1e Divisie[bewerken | brontekst bewerken]
Verplicht werk: Philip Wilby: Far Horizons: sailing west
Plaats | Naam van de vereniging | Land | Punten voor verplicht werk |
Punten voor keuzewerk |
Eindresultaat (gemiddeld) |
---|---|---|---|---|---|
1 | Regionale Brassband De Spijkerpakkenband Opsterland | Nederland | 94,00 | 92,00 | 93,00 |
2 | 3BA (Bayerische Brass Band Akademie) Concert Band | Duitsland | 88,00 | 93,00 | 90,50 |
3 | Brassband Bacchus Sint-Martens-Lennik | België | 90,00 | 87,00 | 88,50 |
Brass Bands 2e Divisie[bewerken | brontekst bewerken]
Verplicht werk: Tom Davoren: Vivat
Plaats | Naam van de vereniging | Land | Punten voor verplicht werk |
Punten voor keuzewerk |
Eindresultaat (gemiddeld) |
---|---|---|---|---|---|
1 | Ensemble de Cuivres Ambitus | Zwitserland | 92,00 | 92,00 | 92,00 |
2 | Brass Band Schoonhoven B Schoonhoven | Nederland | 93,00 | 90,00 | 91,50 |
3 | Brassband St. Cecilia Hombeek | België | 92,00 | 90,00 | 91,00 |
Brass Bands 3e Divisie[bewerken | brontekst bewerken]
Verplicht werk: Jan de Haan: Musica Helvetica
Plaats | Naam van de vereniging | Land | Punten voor verplicht werk |
Punten voor keuzewerk |
Eindresultaat (gemiddeld) |
---|---|---|---|---|---|
1 | Brassband Gloria Deï | Nederland | 93,00 | 90,00 | 91,50 |
2 | Christelijke Brassband Looft den Heer Beetgumermolen | Nederland | 87,00 | 89,00 | 88,00 |
3 | St. Cecilia Leest | België | 86,00 | 86,00 | 86,00 |
Uitslagen Mars-, Marsparade- en Showwedstrijden[bewerken | brontekst bewerken]
Jury: Henk Smit (Juryvoorzitter), Paul Doop (Ass. Juryvoorzitter), Edwin Beens, Ruud Böhmer, Gary George, George Oliviero, Giff Howarth, Gordon Henderson, Kasem Thipayametraku[2]
Marswedstrijd Wereld Divisie[bewerken | brontekst bewerken]
Plaats | Naam van de vereniging | Land | Eindresultaat |
---|---|---|---|
1 | Christelijke Muziekvereniging Kunst en Genoegen, Leiden | Nederland | 93,54 |
2 | Show, Marching- & Concertband Flora Band Rijnsburg | Nederland | 92,39 |
3 | Drum- en Showband Adest Musica Sassenheim | Nederland | 92,21 |
Marswedstrijd 1e Divisie[bewerken | brontekst bewerken]
Plaats | Naam van de vereniging | Land | Eindresultaat |
---|---|---|---|
1 | Drumband Harmonie Concordia Obbicht | Nederland | 90,72 |
2 | Drumband KDF (Koninklijke Dorpsfanfare) Bavikhove | België | 84,81 |
3 | Drumband van de Koninklijke Fanfare "Vrede en Eendracht", Kachtem | België | 84,00 |
Marsparade Wereld Divisie[bewerken | brontekst bewerken]
Plaats | Naam van de vereniging | Land | Eindresultaat |
---|---|---|---|
1 | Drum- en Showfanfare Advendo Sneek | Nederland | 91,90 |
2 | Pasveerkorps Leeuwarden, Leeuwarden | Nederland | 91,36 |
3 | Showband Takostu Stiens | Nederland | 88,47 |
Marsparade 1e Divisie[bewerken | brontekst bewerken]
Plaats | Naam van de vereniging | Land | Eindresultaat |
---|---|---|---|
1 | Drum- en Showfanfare Jong Advendo Sneek | Nederland | 90,73 |
Showwedstrijd Wereld Divisie[bewerken | brontekst bewerken]
Plaats | Naam van de vereniging | Land | Eindresultaat |
---|---|---|---|
1 | Surasakmontree Brass Band School Bangkok | Thailand | 93,74 |
2 | Suranari Marching Band Nakhon Ratchasima | Thailand | 93,00 |
3 | Pattaya City Drum & Bugle Corps Chonburi | Thailand | 92,82 |
Showwedstrijd 1e Divisie[bewerken | brontekst bewerken]
Plaats | Naam van de vereniging | Land | Eindresultaat |
---|---|---|---|
1 | Showband DOS (Door Oefening Sterk) Ulrum | Nederland | 89,53 |
2 | North Frisian Percussion Corps Dokkum | Nederland | 88,52 |
3 | Drum- en Showfanfare Jong Advendo Sneek | Nederland | 88,46 |
Uitslagen Concertwedstrijden voor Slagwerkensembles[bewerken | brontekst bewerken]
Jury: Henk Smit (Juryvoorzitter), Ruud Böhmer, Gif Howarth, Kasem Thipayametrakul[2]
Slagwerkensembles Wereld Divisie[bewerken | brontekst bewerken]
Plaats | Naam van de vereniging | Land | Eindresultaat |
---|---|---|---|
1 | Slagwerkensemble Cadenza Twello | Nederland | 93,83 |
2 | Slagwerkensemble Fanfare Concordia Leveroy | Nederland | 93 |
3 | Zenith Percvussion Ensemble Bangkok | Thailand | 92,67 |
Slagwerkensembles 1e Divisie[bewerken | brontekst bewerken]
Plaats | Naam van de vereniging | Land | Eindresultaat |
---|---|---|---|
1 | Percussie-ensemble De Herleving - Brussegem | België | 95,08 |
2 | Singapore Wind Symphony Percussion Ensemble Singapore | Singapore | 92,67 |
3 | Drum en Percussion Band Euphonia Retie | België | 75,33 |
Uitslagen van het 16e Wereld Muziek Concours Kerkrade in 2009[bewerken | brontekst bewerken]
Uitslagen Mars-, Marsparade- en Showwedstrijden[bewerken | brontekst bewerken]
Marswedstrijd Wereld Divisie
- 1. Chr. Drum- en Showfanfare DVS - Katwijk, Nederland 94.17
- 2. Show and Marchingband K & G Leiden - Leiden, Nederland 93.32
- 3. Drum- en Showband Adest Musica - Sassenheim, Nederland 93.22
Marswedstrijd Eerste Divisie
- 1. Drumband Harmonie St. Caecilia - Simpelveld, Nederland 92.08
- 2. Drumband en Jachthoornkorps St. Sebastianus Laar - Laar-Weert, Nederland 89.17
- 3. Asociación Banda de Música de Alcázar de San Juan - Alcázar de San Juan, Spanje 85.83
Marsparade Wereld Divisie
- 1. Drum- en Showfanfare Advendo Sneek - Sneek, Nederland 92.63
- 2. Pasveerkorps Leeuwarden - Leeuwarden, Nederland 91.88
- 3. Showband Takostu - Stiens, Nederland 90.19
Marsparade Eerste Divisie
- 1. Drum- en Showfanfare Jong Advendo - Sneek, Nederland 90.73
- 2. Drum- & Lyraselection "Warga" - Warga, Nederland 83.84
Showwedstrijd Wereld Divisie Showband Class
- 1. Show and Marchingband K & G Leiden - Leiden, Nederland 95.50
- 2. Pasveerkorps Leeuwarden - Leeuwarden, Nederland 93.83
- 3. Chr. Drum- en Showfanfare DVS - Katwijk, Nederland 93.00
Showwedstrijd Eerste Divisie Showband Class
- 1. Showkorps Wilhelmina - Sleeuwijk, Nederland 87.85
- 2. Drum- en Showfanfare Jong Advendo - Sneek, Nederland 87.39
- 3. Jeugdkorps Pasveer - Leeuwarden, Nederland 84.70
Showwedstrijd Wereld Divisie Corps Style Class
- 1. Suranari Marching Band - Nakhonratchasima, Thailand 1330.50
- 2. Surasakmontree School's Brass Band - Bangkok, Thailand 1307.00
- 3. Calgary Stampede Showband - Calgary, Alberta, Canada 1295.50
Showwedstrijd Eerste Divisie Corps Style Class
- 1. North Frisian Percussion Corps - Dokkum, Nederland 1212.00
- 2. Besana Marching Band - Besana Brianza, Italië 1202.50
- 3. Wattanothai Payap School Band - Chiangmai, Thailand 1200.00
Uitslagen Concertwedstrijden voor Harmonie- en Fanfareorkesten[bewerken | brontekst bewerken]
Harmonie Concertafdeling
- 1. Koninklijke Harmonie Sainte Cécile Eijsden - Eijsden, Nederland 94.50
- 2. Koninklijk Harmonieorkest Vooruit - Harelbeke, België 94.05
- 3. Koninklijk Bevers Harmonieorkest - Beveren-Leie, België 93.57
Harmonie 1e Divisie
- 1. Harmonieorkest De Volksgalm - Riemst, België 97.08
- 2. Union Musical Torrevejense - Torrevieja, Spanje 94.58
- 3. Junges Symphonisches Blasorchester Schwaben - Augsburg, Duitsland 94.42
Harmonie 2e Divisie
- 1. Koninklijke Harmonie Sint-Lutgardis - Hulst-Tessenderlo, België 95.68
- 2. Orchestra di Fiati "Liceo Antonio Rosmini" - Rovereto, Italië 94.32
- 3. Jugendblasorchester Marktoberdorf e.V. - Marktoberdorf, Duitsland 92.02
Harmonie 3e Divisie
- 1. Sociedad ArtísticoMusical de Magallón - Magallón, Spanje 93.92
- 2. Orchestra Di Fiati "Città di Ferentino" - Ferentino, Italië 91.27
- 3. Jeugdorkest Koninklijke Harmonie Van Peer - Peer, België 90.00
Fanfare Concertafdeling
- 1. Koninklijke Fanfare Kempenbloei Achel - Achel, België 95.45
- 2. Fanfare St. Caecilia Schimmert - Schimmert, Nederland 91.84
- 3. Gelders Fanfare Orkest - Elburg, Nederland 90.92
Fanfare 1e Divisie
- 1. Fanfareorkest Brass-aux-Saxes - Westerlo, België 96.00
- 2. Koninklijke Fanfare De Werkmanszonen - Riemst, België 95.92
- 3. Koninklijke Fanfare Sint Caecilia Puth - Puth, Nederland 95.83
Fanfare 2e Divisie
- 1. Christelijke Muziekvereniging Excelsior - Schraard, Nederland 89.32
- 2. Fanfare St. Caecilia - Spaubeek, Nederland 88.37
- 3. Koninklijk Fanfareorkest Volksopbeuring Massemen vzw, België 87.48
Fanfare 3e Divisie
- 1. Koninklijke Muziekvereniging De Leiezonen - Desselgem, België 91.27
- 2. Fanfare St. Antonius - Genhout - Beek, Nederland 90.67
- 3. Koninklijke Fanfare 'De Vriendenkring' - Kessenich, België 85.35
Uitslagen Concertwedstrijden voor Brassbands[bewerken | brontekst bewerken]
WK Brassbands Concertafdeling
- 1. Cory Band - Rhondda, Wales 96.50
- 2. Brass Band Treize Etoiles - Conthey, Zwitserland 93.50
- 3. Brassband Buizingen - Buizingen, België 93.00
Brassband 1e afdeling
- 1. Brass Band Heist - Wiekevorst, België 93.00
- 2. Ratby Co-operative Band - Ratby, Leicester, Engeland 91.50
- 3. Musikgesellschaft Risch-Rotkreuz - Rotkreuz, Zwitserland 90.75
Brassband 2e afdeling
- 1. Brassband Bacchus - St. Martens Lennik, België 95.50
- 2. Brassband Schoonhoven - Schoonhoven, Nederland 92.50
- 3. Veluwe Brass - Amersfoort, Nederland 89.00
Brassband 3e afdeling
- 1. Brassband Hombeek - Mechelen, België 94.00
- 2. Koninklijke Brassband De Kempenzonen - Tielen, België 92.50
- 3. Brassband "De Grensbewoners" Smeermaas vzw - Lanaken, België 91.50
Uitslagen Concertwedstrijden voor Slagwerkensembles[bewerken | brontekst bewerken]
Wereld Divisie
- 1. Percussion Orchestra WIK - Zemst-Laar, België 90.10
- 2. Slagwerkensemble SDG Ommen - Ommen, Nederland 90.00
- 3. Percussie-ensemble De Eendracht - Westrode, België 88.70
1e Divisie
- 1. Malletband St. Caecilia - Twello, Nederland 87.17
- 2. Slagwerkgroep St. Cecilia Milheeze - Milheeze, Nederland 86.83
- 3. Mus'Art Percussion Ensemble - Singapore, Singapore 81.00
Externe links[bewerken | brontekst bewerken]
- Uitslagen Concertwedstrijden voorgaande jaren: https://www.kgv.nl/Wereld_Muziek_Concours#Concertwedstrijden
- Uitslagen Mars- en Showwedstrijden voorgaande jaren: https://www.kgv.nl/Wereld_Muziek_Concours#Mars-_en_Showwedstrijden
- Uitslagen van de Concertwedstrijden Harmonie/Fanfare tijdens het 16e WMC te Kerkrade 2013
- Uitslagen van de Brassbands World Championship tijdens het 16e WMC te Kerkrade 2013
- Uitslagen van de Brassbands 1e, 2e en 3e divisie tijdens het 16e WMC te Kerkrade 2013
- Uitslagen van de Mars-, Marsparade- en Showwedstrijden tijdens het 16e WMC te Kerkrade 2013
- Uitslagen Concertwedstrijden voor Slagwerkensembles tijdens het 16e WMC te Kerkrade 2013
Bronnen, noten en/of referenties |