Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie
Deze tabel geeft de vriendschappelijke voetbalinterlands plus de olympische wedstrijden van het A-elftal van het Fins voetbalelftal tegen de A-elftallen van de tegenstander weer. De eerste interland werd in 1911 gespeeld.
Onderstaande tabel geeft de vriendschappelijke voetbalwedstrijden vanaf 1911 van het Fins A-elftal weer.
datum
plaats
thuis
uit
land
bijzonderheden
22-10-1911
Helsinki
2-5
Zweden
22-06-1912
Stockholm
1-7
Zweden
29-06-
Stockholm
3-2
Italië
OS 1912 , in Zweden
30-06-
Stockholm
2-1
Rusland
OS 1912, in Zweden
02-07-
Stockholm
0-4
Groot-Brittannië
OS 1912, in Zweden
04-07-
Stockholm
0-9
Nederland
OS 1912, in Zweden
24-05-1914
Stockholm
3-4
Zweden
29-05-1919
Stockholm
0-1
Zweden
28-09-
Helsinki
3-3
Zweden
30-05-1920
Stockholm
0-4
Zweden
19-09-
Helsinki
1-0
Zweden
17-10-
Helsinki
6-0
Estland
datum
plaats
thuis
uit
land
bijzonderheden
25-05-1921
Kristiania
2-3
Noorwegen
29-05-
Stockholm
3-0
Zweden
31-07-
Helsinki
2-3
Oostenrijk
28-08-
Tallinn
3-0
Estland
18-09-
Helsinki
3-3
Duitsland
05-06-1922
Helsinki
1-4
Zweden
13-07-
Helsinki
1-5
Hongarije
11-08-
Helsinki
10-2
Estland
26-08-
Helsinki
1-3
Noorwegen
17-06-1923
Kristiania
0-3
Noorwegen
20-06-
Gävle
4-5
Zweden
12-08
Dresden
2-1
Duitsland
15-08-
Wenen
1-2
Oostenrijk
19-08-
Boedapest
1-3
Hongarije
23-09-
Helsinki
5-3
Polen
30-09-
Tallinn
1-2
Estland
17-06-1924
Helsinki
2-4
Turkije
28-07-
Helsinki
5-7
Zweden
10-08-
Warschau
0-1
Polen
14-08-
Riga
2-0
Letland
23-08-
Helsinki
2-0
Noorwegen
14-09-
Helsinki
4-0
Zweden
07-06-1925
Oslo
0-1
Noorwegen
09-06-
Göteborg
0-4
Zweden
05-07-
Helsinki
3-5
Duitsland
05-07-
Tallinn
0-2
Estland
10-07-
Helsinki
1-2
Oostenrijk
09-08-
Helsinki
3-1
Letland
30-08-
Helsinki
2-2
Polen
27-09-
Aarhus
3-3
Denemarken
06-06-1926
Helsinki
2-5
Noorwegen
20-06-
Helsinki
3-2
Denemarken
26-07-
Helsinki
2-3
Zweden
08-08-
Poznan
1-7
Polen
12-08-
Riga
4-1
Letland
05-09-
Helsinki
1-1
Estland
12-06-1927
Stockholm
2-6
Zweden
15-06-
Oslo
1-3
Noorwegen
10-08-
Tallinn
1-2
Estland
11-09-
Helsinki
3-1
Letland
03-06-1928
Helsinki
0-5
Noorwegen
12-08-
Helsinki
2-2
Estland
19-08-
Riga
1-2
Letland
02-09-
Helsinki
2-3
Zweden
14-06-1929
Stockholm
1-3
Zweden
Noords Kampioenschap
18-06-
Oslo
0-4
Noorwegen
Noords Kampioenschap
25-07-
Tallinn
1-1
Estland
27-08-
Helsinki
2-1
Estland
15-09-
Helsinki
3-1
Letland
13-10-
Kopenhagen
0-8
Denemarken
Noords Kampioenschap
20-10-
Altona
0-4
Duitsland
01-06-1930
Oslo
2-6
Noorwegen
Noords Kampioenschap
16-06-
Helsinki
1-6
Denemarken
Noords Kampioenschap
04-08-
Riga
0-3
Letland
06-08-
Tallinn
0-4
Estland
28-09-
Helsinki
4-4
Zweden
Noords Kampioenschap
datum
plaats
thuis
uit
land
bijzonderheden
17-06-1931
Helsinki
3-1
Estland
03-07-
Stockholm
2-8
Zweden
Noords Kampioenschap
19-08-
Helsinki
4-0
Letland
06-09-
Helsinki
4-4
Noorwegen
Noords Kampioenschap
11-10-
Kopenhagen
3-2
Denemarken
Noords Kampioenschap
16-05-1932
Stockholm
1-7
Zweden
10-06-
Helsinki
1-3
Zweden
Noords Kampioenschap
17-06-
Oslo
1-2
Noorwegen
Noords Kampioenschap
01-07-
Helsinki
1-4
Duitsland
18-08-
Tallinn
3-0
Estland
30-08-
Helsinki
4-2
Denemarken
Noords Kampioenschap
14-07-1933
Stockholm
0-2
Zweden
Noords Kampioenschap
09-08-
Helsinki
9-2
Litouwen
16-08-
Helsinki
2-1
Estland
03-09-
Helsinki
1-5
Noorwegen
Noords Kampioenschap
08-10-
Kopenhagen
0-2
Denemarken
Noords Kampioenschap
19-06-1934
Helsinki
2-2
Nederland
03-07-
Helsinki
2-1
Denemarken
Noords Kampioenschap
08-08-
Tallinn
1-1
Estland
09-08-
Tallinn
4-3
Hongarije
in Estland
14-08-
Riga
1-1
Letland
16-08-
Kaunas
0-1
Litouwen
02-09-
Oslo
2-4
Noorwegen
Noords Kampioenschap
23-09-
Helsinki
5-4
Zweden
Noords Kampioenschap
05-06-1935
Helsinki
4-1
Letland
12-06-
Stockholm
2-2
Zweden
Noords Kampioenschap
07-08
Helsinki
2-2
Estland
18-08-
München
0-6
Duitsland
08-09-
Helsinki
1-5
Noorwegen
Noords Kampioenschap
06-10-
Kopenhagen
1-5
Denemarken
Noords Kampioenschap
30-06-1936
Helsinki
1-4
Denemarken
Noords Kampioenschap
06-08-
Berlijn
3-7
Peru
OS 1936 , in Duitsland
20-08-
Tallinn
2-2
Estland
06-09-
Oslo
2-0
Noorwegen
Noords Kampioenschap
27-09-
Helsinki
1-2
Zweden
Noords Kampioenschap
20-05-1937
Helsinki
0-8
Engeland
05-09-
Helsinki
0-2
Noorwegen
Noords Kampioenschap
17-10-
Kopenhagen
1-2
Denemarken
Noords Kampioenschap
15-06-1938
Stockholm
0-2
Zweden
17-06-
Oslo
0-0
Noorwegen
Noords Kampioenschap
04-07-
Helsinki
2-4
Zweden
Noords Kampioenschap
17-08-
Tallinn
3-1
Estland
31-08-
Helsinki
2-1
Denemarken
Noords Kampioenschap
18-09-
Helsinki
3-1
Litouwen
09-06-1939
Stockholm
1-5
Zweden
Noords Kampioenschap
15-06-
Kopenhagen
0-5
Denemarken
20-07-
Helsinki
2-3
Italië
04-08-
Helsinki
4-2
Estland
03-09-
Helsinki
1-2
Noorwegen
Noords Kampioenschap
17-09-
Kopenhagen
1-8
Denemarken
Noords Kampioenschap
24-09-
Helsinki
0-3
Letland
29-08-1940
Helsinki
2-3
Zweden
01-09-
Leipzig
0-13
Duitsland
22-09-
Stockholm
0-5
Zweden
datum
plaats
thuis
uit
land
bijzonderheden
05-10-1941
Helsinki
0-6
Duitsland
15-09-1943
Helsinki
0-3
Hongarije
03-10-
Helsinki
1-1
Zweden
26-08-1945
Göteborg
2-7
Zweden
30-09-
Helsinki
1-6
Zweden
28-06-1946
Bergen
0-12
Noorwegen
01-09-
Helsinki
2-5
Denemarken
15-09-
Helsinki
0-7
Zweden
26-06-1947
Helsinki
1-2
Noorwegen
24-08-
Borås
0-7
Zweden
Noords Kampioenschap
07-09-
Helsinki
3-3
Noorwegen
Noords Kampioenschap
17-09-
Helsinki
1-4
Polen
05-10-
Århus
1-4
Denemarken
Noords Kampioenschap
15-06-1948
Helsinki
0-3
Denemarken
Noords Kampioenschap
02-07-
Reykjavik
0-2
IJsland
05-09-
Oslo
0-2
Noorwegen
Noords Kampioenschap
19-09-
Helsinki
2-2
Zweden
Noords Kampioenschap
17-10-
Warschau
0-1
Polen
15-05-1949
Helsinki
0-4
Engeland
16-06-
Helsinki
1-4
Nederland
08-07-
Helsinki
1-1
Noorwegen
Noords Kampioenschap
11-09-
Kopenhagen
2-0
Denemarken
Noords Kampioenschap
09-10
Malmö
1-8
Zweden
Noords Kampioenschap
11-06-1950
Helsinki
4-1
Nederland
27-08-
Helsinki
1-2
Denemarken
Noords Kampioenschap
07-09-
Helsinki
3-2
Joegoslavië
10-09-
Oslo
1-4
Noorwegen
Noords Kampioenschap
24-09-
Helsinki
0-1
Zweden
Noords Kampioenschap
datum
plaats
thuis
uit
land
bijzonderheden
16-08-1951
Helsinki
1-1
Noorwegen
Noords Kampioenschap
02-09-
Stockholm
2-3
Zweden
Noords Kampioenschap
30-09-
Kopenhagen
0-1
Denemarken
Noords Kampioenschap
27-10-
Rotterdam
4-4
Nederland
03-11-
Luxemburg
0-3
Luxemburg
18-11-
Boedapest
0-8
Hongarije
10-06-1952
Oslo
2-1
Noorwegen
13-06-
Oslo
3-1
Zweden
in Noorwegen
22-06-
Helsinki
1-6
Hongarije
04-08-
Helsinki
4-0
China
31-08-
Oslo
2-7
Noorwegen
Noords Kampioenschap
21-09-
Helsinki
1-8
Zweden
Noords Kampioenschap
05-10-
Helsinki
2-1
Denemarken
Noords Kampioenschap
25-05-1953
Helsinki
1-4
Noorwegen
Noords Kampioenschap
04-10-
Kopenhagen
1-6
Denemarken
Noords Kampioenschap
25-05-1954
Helsinki
1-2
Schotland
04-06-
Göteborg
0-6
Zweden
13-06-
Helsinki
2-2
Denemarken
Noords Kampioenschap
15-08-
Helsinki
1-10
Zweden
Noords Kampioenschap
29-08-
Oslo
1-3
Noorwegen
Noords Kampioenschap
19-05-1955
Helsinki
1-9
Hongarije
19-06-
Kopenhagen
1-2
Denemarken
Noords Kampioenschap
14-08-
Helsinki
1-3
Noorwegen
Noords Kampioenschap
28-08-
Helsingborg
0-3
Zweden
Noords Kampioenschap
11-09-
Helsinki
1-3
Polen
13-11-
Split
0-8
Joegoslavië
20-05-1956
Helsinki
1-5
Engeland
10-06-
Helsinki
1-3
Zweden
Noords Kampioenschap
29-06-
Helsinki
2-1
IJsland
26-08-
Oslo
1-1
Noorwegen
Noords Kampioenschap
16-09-
Helsinki
0-4
Denemarken
Noords Kampioenschap
04-11-
Krakau
0-5
Polen
18-06-1957
Helsinki
2-0
Denemarken
19-06-
Helsinki
1-5
Zweden
01-09-
Helsinki
0-4
Noorwegen
Noords Kampioenschap
22-09-
Stockholm
1-5
Zweden
Noords Kampioenschap
13-10-
Kopenhagen
0-3
Denemarken
Noords Kampioenschap
15-06-1958
Oslo
0-2
Noorwegen
Noords Kampioenschap
20-08-
Helsinki
1-7
Zweden
Noords Kampioenschap
14-09-
Helsinki
1-4
Denemarken
Noords Kampioenschap
28-06-1959
Helsinki
2-4
Noorwegen
Noords Kampioenschap
02-08-
Malmö
1-3
Zweden
Noords Kampioenschap
06-09-
Helsinki
3-2
DDR
04-10-
Kopenhagen
0-4
Denemarken
Noords Kampioenschap
18-10-
Helsinki
1-3
Polen
kwalificatie OS 1960
08-11-
Chorzów
2-6
Polen
kwalificatie OS 1960
22-06-1960
Helsinki
0-3
Zweden
Noords Kampioenschap
10-08-
Kopenhagen
1-2
Denemarken
Noords Kampioenschap
28-08-
Oslo
3-6
Noorwegen
Noords Kampioenschap
30-10-
Rostock
1-5
DDR
datum
plaats
thuis
uit
land
bijzonderheden
27-06-1961
Helsinki
4-1
Noorwegen
Noords Kampioenschap
09-08-
Norrköping
0-4
Zweden
Noords Kampioenschap
15-10-
Kopenhagen
1-9
Denemarken
Noords Kampioenschap
19-06-1962
Helsinki
0-3
Zweden
Noords Kampioenschap
26-08-
Bergen
1-2
Noorwegen
Noords Kampioenschap
16-09-
Helsinki
1-6
Denemarken
Noords Kampioenschap
03-06-1963
Kopenhagen
1-1
Denemarken
Noords Kampioenschap
27-06-
Helsinki
2-0
Noorwegen
Noords Kampioenschap
27-07-
Kiev
0-4
Sovjet-Unie
kwalificatie OS 1964
14-08-
Helsinki
0-4
Sovjet-Unie
kwalificatie OS 1964
14-08-
Stockholm
0-0
Zweden
Noords Kampioenschap
07-06-1964
Helsinki
1-4
West-Duitsland
02-08-
Helsinki
1-0
Zweden
Noords Kampioenschap
20-08-
Trondheim
0-2
Noorwegen
Noords Kampioenschap
23-08-
Reykjavik
2-0
IJsland
06-09-
Helsinki
2-1
Denemarken
Noords Kampioenschap
09-06-1965
Kopenhagen
1-3
Denemarken
Noords Kampioenschap
08-08-
Helsinki
4-0
Noorwegen
Noords Kampioenschap
22-08-
Luleå
2-2
Zweden
Noords Kampioenschap
08-05-1966
Helsinki
0-3
Israël
04-06-
Helsinki
1-0
Zweden
Noords Kampioenschap
26-06-
Helsinki
0-3
Engeland
14-08-
Stavanger
1-1
Noorwegen
Noords Kampioenschap
18-09-
Helsinki
2-1
Denemarken
Noords Kampioenschap
01-06-1967
Helsinki
0-2
Noorwegen
Noords Kampioenschap
10-08-
Stockholm
0-2
Zweden
Noords Kampioenschap
22-10-
Kopenhagen
0-3
Denemarken
Noords Kampioenschap
04-06-1968
Helsinki
1-3
Denemarken
Noords Kampioenschap
18-08-
Oslo
1-4
Noorwegen
Noords Kampioenschap
11-09-
Helsinki
0-3
Zweden
Noords Kampioenschap
22-05-1969
Växjö
0-4
Zweden
Noords Kampioenschap
24-07-
Helsinki
3-1
IJsland
24-08-
Helsinki
2-2
Noorwegen
Noords Kampioenschap
10-09-
Kopenhagen
2-5
Denemarken
Noords Kampioenschap
03-06-1970
Helsinki
1-1
Denemarken
Noords Kampioenschap
17-06-
Bergen
0-2
Noorwegen
Noords Kampioenschap
26-08-
Helsinki
1-2
Zweden
Noords Kampioenschap
datum
plaats
thuis
uit
land
bijzonderheden
20-05-1971
Borås
1-4
Zweden
Noords Kampioenschap
25-08-
Helsinki
1-1
Noorwegen
Noords Kampioenschap
08-09-
Kopenhagen
0-0
Denemarken
Noords Kampioenschap
28-05-1972
Turku
0-0
Noorwegen
Noords Kampioenschap
07-06-
Kopenhagen
0-3
Denemarken
Noords Kampioenschap
16-07-
Vaasa
1-1
Sovjet-Unie
08-07-1973
Halmstad
1-1
Zweden
Noords Kampioenschap
29-08-
Helsinki
1-2
Zweden
Noords Kampioenschap
06-06-1974
Oulu
1-1
Denemarken
Noords Kampioenschap
15-08-
Oslo
2-1
Noorwegen
Noords Kampioenschap
19-08-
Reykjavik
2-2
IJsland
15-05-1975
Helsinki
3-5
Noorwegen
kwalificatie OS 1976 + tevens Noords Kampioenschap
18-06-
Stavanger
1-1
Noorwegen
kwalificatie OS 1976
25-06-
Kopenhagen
0-2
Denemarken
Noords Kampioenschap
19-05-1976
Kuopio
1-0
Zwitserland
01-06-
Helsinki
0-2
Zweden
Noords Kampioenschap
14-07-
Helsinki
1-0
IJsland
11-08-
Malmö
0-6
Zweden
Noords Kampioenschap
25-08-
Helsinki
2-1
Turkije
08-09-
Glasgow
0-6
Schotland
06-04-1977
Ankara
2-1
Turkije
22-06-
Helsinki
1-2
Denemarken
Noords Kampioenschap
18-08-
Oslo
1-1
Noorwegen
Noords Kampioenschap
07-09-
Helsinki
0-1
West-Duitsland
05-10-
Zürich
0-2
Zwitserland
05-04-1978
Jerevan
2-10
Sovjet-Unie
03-05-
Helsinki
0-1
Mexico
28-06-
Borås
1-2
Zweden
Noords Kampioenschap
09-08-
Helsinki
1-1
Noorwegen
Noords Kampioenschap
30-08-
Helsinki
0-1
Polen
05-02-1979
Bagdad
0-1
Irak
07-02-
Bagdad
0-1
Irak
09-02-
Manamah
0-1
Bahrein
29-08-
Mikkeli
0-0
Denemarken
Noords Kampioenschap
26-09-
Kopenhagen
0-1
Denemarken
Noords Kampioenschap
21-11-
Mexico-Stad
1-1
Mexico
26-11-
Hamilton
2-0
Bermuda
22-05-1980
Helsinki
0-2
Zweden
Noords Kampioenschap
25-06-
Reykjavik
1-1
IJsland
21-08-
Oslo
1-6
Noorwegen
Noords Kampioenschap
30-11-
La Paz
0-3
Bolivië
04-12-
Santa Cruz de la Sierra
2-2
Bolivië
08-12-
Montevideo
0-6
Uruguay
datum
plaats
thuis
uit
land
bijzonderheden
01-03-1981
Lahti
2-1
Zweden
indoor
02-07-
Helsinki
3-1
Noorwegen
Noords Kampioenschap
29-07-
Halmstad
0-1
Zweden
Noords Kampioenschap
12-08-
Tampere
1-2
Denemarken
Noords Kampioenschap
20-02-1982
Lahti
2-2
Zweden
indoor
21-02-
Lahti
2-1
Zweden
indoor
28-04-
Stavanger
1-1
Noorwegen
Noords Kampioenschap
03-06-
Helsinki
1-4
Engeland
11-07-
Helsinki
3-2
IJsland
11-08-
Kopenhagen
2-3
Denemarken
Noords Kampioenschap
16-03-1983
Maagdenburg
1-3
DDR
07-09-
Helsinki
0-3
Zweden
Noords Kampioenschap
20-02-1984
Lahti
0-1
Verenigde Staten
indoor
09-03-
Koeweit
0-1
Koeweit
15-05-
Kouvola
1-3
Sovjet-Unie
16-08-
Helsinki
0-3
Mexico
12-09-
Helsinki
0-2
Polen
20-11-
Dammam
1-2
Saoedi-Arabië
22-1-
Doha
2-2
Qatar
24-11-
Doha
1-1
Qatar
23-01-1985
Alicante
1-3
Spanje
08-02-
Viña del Mar
0-2
Chili
14-12-
Montevideo
1-2
Uruguay
17-02-
Ambato
1-3
Ecuador
26-02-
Acapulco
1-2
Mexico
17-04-
Opole
1-2
Polen
22-01-1986
Leiria
1-1
Portugal
21-02-
Manamah
0-0
Bahrein
24-02-
Manamah
4-0
Bahrein
28-02-
Dammam
1-0
Saoedi-Arabië
17-04-
Brasilia
0-3
Brazilië
07-05-
Moskou
0-0
Sovjet-Unie
06-08-
Helsinki
1-3
Zweden
20-08-
Lahti
1-0
Oost-Duitsland
18-03-1987
Rybnik
1-3
Polen
28-05-
Helsinki
2-3
Brazilië
12-01-1988
Las Palmas de Gran Canaria
2-0
Tsjechoslowakije
15-01-
Las Palmas de Gran Canaria
0-1
Zweden
07-02-
Ta'Qali
0-2
Malta
13-02-
Ta'Qali
3-0
Tunesië
in Malta
19-05-
Helsinki
1-3
Colombia
04-08-
Vaasa
1-1
Bulgarije
17-08-
Turku
0-0
Sovjet-Unie
03-11-
Koeweit
0-0
Koeweit
06-11-
Koeweit
0-0
Koeweit
11-01-1989
El-Mahalla
1-2
Egypte
13-01-
Caïro
1-2
Egypte
08-02-
Ta'Qali
0-2
Algerije
10-02-
Ta'Qali
0-0
Denemarken
12-02-
Ta'Qali
0-0
Malta
22-03-
Dresden
1-1
DDR
23-08-
Kuopio
2-2
Joegoslavië
22-10-
Port of Spain
1-0
Trinidad en Tobago
25-10-
Port of Spain
0-2
Trinidad en Tobago
12-02-1990
Dubai
1-1
Verenigde Arabische Emiraten
15-02
Caïro
1-0
Koeweit
in Egypte
10-03-
Tampa
1-2
Verenigde Staten
16-05-
Dublin
1-1
Ierland
27-05-
Stockholm
0-6
Zweden
29-08-
Kuusankoski
1-1
Tsjechoslowakije
11-11-
Tunis
2-1
Tunesië
datum
plaats
thuis
uit
land
bijzonderheden
13-03-1991
Warschau
1-1
Polen
12-02-1992
Adana
1-1
Turkije
25-03-
Glasgow
1-1
Schotland
15-05-
Cuiabá
1-3
Brazilië
03-06-
Helsinki
1-2
England
26-08-
Pietarsaari
0-0
Polen
07-11-
Tunis
1-1
Tunesië
20-01-1993
Chennai
0-0
India
22-01-
Chennai
0-0
Kameroen
in India
26-01-
Chennai
0-0
India
28-01-
Chennai
0-2
Kameroen
in India
31-01-
Chennai
0-0
Noord-Korea
in India
20-02-
Vantaa
0-0
Estland
indoor
21-02-
Vantaa
3-0
Litouwen
indoor
13-04-
Radom
1-2
Polen
25-01-1994
Doha
0-1
Qatar
27-01-
Doha
0-0
Qatar
30-01-
Masqat
2-0
Oman
01-02-
Masqat
1-1
Oman
23-02-
Casablanca
0-0
Marokko
27-05-
Parma
0-2
Italië
02-06-
Tampere
1-2
Spanje
17-08-
Kopenhagen
1-2
Denemarken
26-10-
Tallinn
7-0
Estland
30-11-
Málaga
0-2
Spanje
16-02-1995
Port of Spain
2-2
Trinidad en Tobago
08-03-
Brno
1-4
Tsjechië
31-05-
Helsinki
0-1
Denemarken
04-10-
Helsinki
0-0
Turkije
09-02-1996
Bangkok
0-1
Thailand
11-02-
Bangkok
0-0
Denemarken
in Thailand
13-02-
Bangkok
1-1
Roemenië
in Thailand
16-02-
Bangkok
2-5
Thailand
in Thailand
16-03-
Koeweit
1-0
Koeweit
29-05-
Straatsburg
0-2
Frankrijk
02-06-
Helsinki
1-2
Turkije
14-08-
Riga
0-0
Letland
30-10-
Kotka
2-2
Estland
12-02-1997
Denizli
1-1
Turkije
21-02-
Kuala Lumpur
0-2
Maleisië
23-02-
Kuala Lumpur
1-2
China
in Maleisië
25-02-
Kuala Lumpur
1-2
Singapore
in Maleisië
05-02-1998
Limasol
1-1
Cyprus
09-02-
Larnaca
0-2
Slowakije
in Cyprus
25-03-
Ta'Qali
2-0
Malta
22-04-
Edinburgh
1-1
Schotland
27-05-
Helsinki
0-0
Duitsland
05-06-
Helsinki
0-1
Frankrijk
19-08-
Košice
0-0
Slowakije
03-02-1999
Larnaca
1-2
Griekenland
in Cyprus
05-02-
Paralimni
1-2
Cyprus
10-02-
Ta'Qali
1-1
Polen
in Malta
28-04-
Ljubljana
1-1
Slovenië
18-08-
Brugge
4-3
België
31-01-2000
La Manga
1-0
Faeröer
Noords Kampioenschap, in Spanje
02-02-
La Manga
0-1
IJsland
Noords Kampioenschap, in Spanje
04-02-
La Manga
2-1
Denemarken
Noords Kampioenschap, in Spanje
20-02-
Bangkok
0-0
Thailand
toernooi in Thailand
23-02-
Bangkok
4-
Estland
toernooi in Thailand
27-02-
Bangkok
1-5
Thailand
toernooi in Thailand
31-01-
Cardiff
2-1
Wales
26-04-
Poznan
0-0
Polen
03-06-
Riga
0-1
Letland
16-08-
Helsinki
3-1
Noorwegen
Noords Kampioenschap
datum
plaats
thuis
uit
land
bijzonderheden
01-02-2001
Jönköping
1-0
Zweden
Noords Kampioenschap, indoor
15-02-
Koeweit
3-4
Koeweit
18-02-
Masqat
2-1
Oman
20-02-
Masqat
2-0
Oman
28-02-
Luxemburg
1-0
Luxemburg
25-04-
Boedapest
0-0
Hongarije
09-05-
Kuressaare
1-1
Estland
15-08-
Helsinki
4-1
België
04-01-2002
Manamah
2-0
Bahrein
07-01-
Manamah
1-1
Albanië
in Bahrein
10-01-
Manamah
3-0
Macedonië
in Bahrein
20-03-
La Manga
0-2
Zuid-Korea
in Spanje
27-03-
Porto
4-1
Portugal
17-04-
Prilep
0-1
Macedonië
22-05-
Helsinki
2-1
Letland
21-08-
Helsinki
0-3
Ierland
26-01-2003
Bridgetown
0-0
Barbados
29-01-
Port of Spain
2-1
Trinidad en Tobago
12-02-
Belfast
1-0
Noord-Ierland
30-04-
Vantaa
3-0
IJsland
22-05-
Oslo
0-2
Noorwegen
20-08-
Kopenhagen
1-1
Denemarken
11-10-
Tampere
3-2
Canada
16-11-
Houston
2-1
Honduras
in de Verenigde Staten
19-11-
San José
1-2
Costa Rica
03-02-
Kanton
1-2
China
07-02-
Shenzhen
1-2
China
31-03-
Ta'Qali
2-1
Malta
28-04-
Zenica
0-1
Bosnië en Herzegovina
28-05-
Tampere
1-3
Zweden
17-11-
Messina
0-1
Italië
17-11-
Manamah
2-1
Bahrein
03-12-
Manamah
0-0
Oman
in Bahrein
08-02-2005
Nicosia
2-1
Letland
op Cyprus
09-02-
Nicosia
2-1
Cyprus
12-03-
Koeweit
1-0
Koeweit
18-03-
Damman
4-1
Saoedi-Arabië
12-11-
Helsinki
2-2
Estland
21-01-2006
Riyad
1-1
Saoedi-Arabië
25-01-
Riyad
0-1
Zuid-Korea
in Saoedi-Arabië
18-02-
Shizuoka
1-2
Japan
28-02-
Nicosia
0-0
Kazachstan
op Cyprus
01-03-
Nicosia
2-2
Wit-Rusland
op Cyprus
25-05-
Göteborg
0-0
Zweden
16-08-
Helsinki
1-2
Noord-Ierland
17-10-2007
Helsinki
0-0
Spanje
06-02-2008
Nicosia
1-2
Griekenland
op Cyprus
26-03-
Sofia
1-2
Bulgarije
29-05-
Duisburg
0-2
Turkije
in Duitsland
02-06-
Turku
1-1
Wit-Rusland
20-08-
Tampere
2-0
Israël
19-11-
Sankt Gallen
0-1
Zwitserland
04-02-2009
Tokio
1-5
Japan
11-02-
Faro -Loulé
0-1
Portugal
01-04-
Oslo
2-3
Noorwegen
12-08-
Solna
0-1
Zweden
18-01-2010
Málaga
0-2
Zuid-Korea
03-03-
Ta' Qali
2-1
Malta
21-05-
Tallinn
0-2
Estland
29-05-
Kielce
0-0
Polen
11-08-
Turku
1-0
België
datum
plaats
thuis
uit
land
bijzonderheden
09-02-2011
Gent
1-1
België
29-03-
Aveiro
0-2
Portugal
10-08-
Riga
2-0
Letland
15-11-
Esbjerg
1-2
Denemarken
22-01-2012
Port of Spain
3-2
Trinidad en Tobago
29-02-
Klagenfurt
1-3
Oostenrijk
01-06-
Tartu
2-1
Estland
Baltische Cup , in Estland
03-06-
Võru
1-1 ns (5-6)
Letland
Baltische Cup, in Estland
15-08-
Belfast
3-3
Noord-Ierland
11-09-
Teplice
1-0
Tsjechië
14-11-
Nicosia
3-0
Cyprus
06-02-2013
Netanja
1-2
Israël
26-03-
Luxemburg
3-0
Luxemburg
14-08-
Turku
2-0
Slovenië
16-11-
Cardiff
1-1
Wales
24-01-2014
Nizwa
0-0
Oman
05-03-
Győr
1-2
Hongarije