Wereldbeker schaatsen 2017/2018 - Wereldbeker 2
Uiterlijk
Wereldbeker schaatsen 2017/2018 | ||
---|---|---|
500 m | mannen | vrouwen |
1000 m | mannen | vrouwen |
1500 m | mannen | vrouwen |
3 & 5 km | vrouwen | |
5 & 10 km | mannen | |
Massastart | mannen | vrouwen |
Teamsprint | mannen | vrouwen |
Achtervolging | mannen | vrouwen |
Grand World Cup | mannen | vrouwen |
WB-wedstrijden | ||
Heerenveen · Stavanger · Calgary · Salt Lake City · Erfurt · Minsk |
De wereldbeker schaatsen 2017/2018 wereldbeker 2 was de tweede wedstrijd van het wereldbekerseizoen en vond plaats op 17 tot en met 19 november 2017 op de ijsbaan Sørmarka Arena in Stavanger, Noorwegen.
Tijdschema[bewerken | brontekst bewerken]
Datum | Tijd (MET) | Onderdeel |
---|---|---|
Vrijdag 17 november |
15:20 | 1e 500 m vrouwen 1e 500 m mannen 1000 m vrouwen 1000 m mannen |
Zaterdag 18 november |
13:30 | 2e 500 m vrouwen 2e 500 m mannen 1500 m vrouwen 1500 m mannen |
Zondag 19 november |
13:45 | 5000 m vrouwen 10.000 m mannen teamsprint vrouwen teamsprint mannen |
Podia[bewerken | brontekst bewerken]
Mannen[bewerken | brontekst bewerken]
1e 500 m | Håvard Holmefjord Lorentzen Noorwegen |
34,64 | Hein Otterspeer Nederland |
34,66 | Artur Waś Polen |
34,74 |
2e 500 m | Ronald Mulder Nederland |
34,62 | Daichi Yamanaka Japan |
34,65 | Hein Otterspeer Nederland |
34,76 |
1000 m | Håvard Holmefjord Lorentzen Noorwegen |
1.08,22 | Kai Verbij Nederland |
1.08,47 | Thomas Krol Nederland |
1.08,57 |
1500 m | Sverre Lunde Pedersen Noorwegen |
1.45,07 | Joey Mantia Verenigde Staten |
1.45,28 | Sindre Henriksen Noorwegen |
1.45,37 |
10.000 m | Sven Kramer Nederland |
12.50,97 BR | Ted-Jan Bloemen Canada |
12.52,64 | Erik Jan Kooiman Nederland |
12.57,13 |
Teamsprint | Canada Alex Boisvert-Lacroix Vincent De Haître Gilmore Junio |
1.19,52 | Noorwegen Håvard Holmefjord Lorentzen Bjørn Magnussen Henrik Fagerli Rukke |
1.19,84 | Verenigde Staten Jonathan Garcia Joey Mantia Mitchell Whitmore |
1.20,58 |
Vrouwen[bewerken | brontekst bewerken]
1e 500 m | Nao Kodaira Japan |
37,08 BR | Marsha Hudey Canada |
37,87 | Vanessa Herzog Oostenrijk |
37,96 |
2e 500 m | Nao Kodaira Japan |
37,07 BR | Angelina Golikova Rusland |
37,85 | Lee Sang-hwa Zuid-Korea |
37,95 |
1000 m | Nao Kodaira Japan |
1.14,33 BR | Miho Takagi Japan |
1.14,79 | Heather Bergsma Verenigde Staten |
1.15,04 |
1500 m | Miho Takagi Japan |
1.55,30 | Heather Bergsma Verenigde Staten |
1.56,48 | Lotte van Beek Nederland |
1.57,51 |
5000 m | Claudia Pechstein Duitsland |
6.56,60 BR | Ivanie Blondin Canada |
6.57,34 | Martina Sáblíková Tsjechië |
6.59,95 |
Teamsprint | Zuid-Korea Kim Hyun-yung Kim Min-sun Park Seung-hi |
1.28,09 | Noorwegen Hege Bøkko Anne Gulbrandsen Ida Njåtun |
1.28,48 | Canada Kali Christ Marsha Hudey Kaylin Irvine |
1.28,85 |
Bronnen, noten en/of referenties |