Interlands Mexicaans voetbalelftal 2020-2029
Uiterlijk
Deze pagina toont een chronologisch en gedetailleerd overzicht van de interlands die het Mexicaans voetbalelftal speelt en heeft gespeeld in de periode 2020 – 2029.[1]
Interlands[bewerken | brontekst bewerken]
2020[bewerken | brontekst bewerken]
| ||||
30 september Vriendschappelijk № 924 «onderlinge duels» 21:00 uur (UTC−5) |
Mexico [2] | 3 – 0 | Guatemala[3] | Aztekenstadion, Mexico-Stad Toeschouwers: 0[4] Scheidsrechter: Fernando Hernández Gómez (MEX) |
Henry Martín 6' Orbelín Pineda 28' Sebastián Córdova 36' |
| ||||
7 oktober Vriendschappelijk № 925 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) |
Nederland [5][6] | 0 – 1 | Mexico | Johan Cruijff ArenA, Amsterdam Toeschouwers: 0[4] Scheidsrechter: Srđan Jovanović (SRB) |
60' (pen.) Raúl Jiménez |
| ||||
13 oktober Vriendschappelijk № 926 «onderlinge duels» 21:00 uur (UTC+2) |
Mexico | 2 – 2[7] | Algerije | Cars Jeans Stadion, Den Haag Toeschouwers: 0[4] Scheidsrechter: Bas Nijhuis (NED) |
Jesús Manuel Corona 43' Diego Lainez 86' |
45' Ismaël Bennacer 67' Riyad Mahrez |
| ||||
14 november Vriendschappelijk № 927 «onderlinge duels» 21:00 uur (UTC+1) |
Mexico | 3 – 2 | Zuid-Korea[8] | Stadion Wiener Neustadt, Wiener Neustadt Toeschouwers: 0[4] Scheidsrechter: Harald Lechner (AUT) |
Raúl Jiménez 67' Uriel Antuna 69' Carlos Salcedo 70' |
20' Hwang Ui-jo 87' Kwon Kyung-won |
| ||||
17 november Vriendschappelijk № 928 «onderlinge duels» 21:00 uur (UTC+1) |
Japan | 0 – 2 | Mexico | Merkur Arena, Graz Toeschouwers: 0[4] Scheidsrechter: Manuel Schüttengruber (AUT) |
63' Raúl Jiménez 68' Hirving Lozano |
2021[bewerken | brontekst bewerken]
| ||||
27 maart Vriendschappelijk № 929 «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC) |
Wales [9] | 1 – 0[10] | Mexico | Cardiff City Stadium, Cardiff Toeschouwers: 0[4] Scheidsrechter: Ian McNabb (NIR) |
Kieffer Moore 11' |
| ||||
30 maart Vriendschappelijk № 930 «onderlinge duels» 21:00 uur (UTC+2) |
Costa Rica | 0 – 1 | Mexico[11] | Stadion Wiener Neustadt, Wiener Neustadt Toeschouwers: 0[4] Scheidsrechter: Christian-Petru Ciochirca (AUT) |
89' Hirving Lozano |
| ||||
29 mei Vriendschappelijk № 931 «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC−5) |
Mexico [12] | 2 – 1 | IJsland[13] | AT&T Stadium, Dallas Toeschouwers: 44.892 Scheidsrechter: Ted Unkel (USA) |
Hirving Lozano 73' Hirving Lozano 78' |
14' (e.d.) Edson Álvarez |
| ||||
3 juni CONCACAF Nations League Halve finale № 932 «onderlinge duels» 20:30 uur (UTC−6) |
Mexico | 0 – 0 (n.v.) | Costa Rica[14] | Empower Field at Mile High, Denver Toeschouwers: 34.451 Scheidsrechter: Bryan López (GUA) |
Strafschoppen | ||||
---|---|---|---|---|
Uriel Antuna Hirving Lozano Orbelín Pineda Alan Pulido Luis Romo Jesús Gallardo |
5–4 | Johan Venegas Óscar Duarte Bernald Alfaro Ariel Lassiter Francisco Calvo Allan Cruz |
| ||||
6 juni CONCACAF Nations League Finale № 933 «onderlinge duels» 21:00 uur (UTC−6) |
Verenigde Staten | 3 – 2 (n.v.)[15] | Mexico | Empower Field at Mile High, Denver Toeschouwers: 37.648 Scheidsrechter: John Pitti (PAN) |
Giovanni Reyna 27' Weston McKennie 82' Christian Pulisic 114' (pen.) |
2' Jesús Manuel Corona 79' Diego Lainez |
| ||||
12 juni Vriendschappelijk № 934 «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC−4) |
Mexico | 0 – 0 | Honduras[16] | Mercedes-Benz Stadium, Atlanta Toeschouwers: 70.072 Scheidsrechter: Ted Unkel (USA) |
| ||||
30 juni Vriendschappelijk № 935 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC−5) |
Mexico | 3 – 0 | Panama | Nissan Stadium, Nashville Toeschouwers: 30.386 Scheidsrechter: Kevin Morrison (JAM) |
Diego Lainez 21' César Montes 57' Henry Martín 90+1' |
| ||||
3 juli Vriendschappelijk № 936 «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC−7) |
Mexico [17] | 4 – 0 | Nigeria[18] | Los Angeles Memorial Coliseum, Los Angeles Toeschouwers: 53.258 Scheidsrechter: Oliver Vergara (PAN) |
Héctor Herrera 2' Rogelio Funes Mori 4' Héctor Herrera 52' Jonathan dos Santos 78' |
CONCACAF Gold Cup 2021 |
---|
| ||||
10 juli Gold Cup Groep A № 937 «onderlinge duels» 21:00 uur (UTC−5) |
Mexico | 0 – 0 | Trinidad en Tobago | AT&T Stadium, Dallas Toeschouwers: 41.229 Scheidsrechter: Ricardo Montero (CRC) |
| ||||
14 juli Gold Cup Groep A № 938 «onderlinge duels» 21:30 uur (UTC−5) |
Guatemala | 0 – 3[19] | Mexico[20] | Cotton Bowl, Dallas Toeschouwers: 15.391 Scheidsrechter: Daneon Parchment (JAM) |
29' Rogelio Funes Mori 55' Rogelio Funes Mori 79' Orbelín Pineda |
| ||||
18 juli Gold Cup Groep A № 939 «onderlinge duels» 21:00 uur (UTC−5) |
Mexico | 1 – 0 | El Salvador | Cotton Bowl, Dallas Toeschouwers: 45.792 Scheidsrechter: Said Martínez (HON) |
Luis Rodríguez 26' |
| ||||
24 juli Gold Cup Kwartfinale № 940 «onderlinge duels» 19:30 uur (UTC−7) |
Mexico | 3 – 0 | Honduras | State Farm Stadium, Glendale Toeschouwers: 64.211 Scheidsrechter: Mario Escobar (GUA) |
Rogelio Funes Mori 26' Jonathan dos Santos 31' Orbelín Pineda 38' |
| ||||
29 juli Gold Cup Halve finale № 941 «onderlinge duels» 21:00 uur (UTC−5) |
Mexico | 2 – 1[21][22] | Canada | NRG Stadium, Houston Toeschouwers: 70.304 Scheidsrechter: Daneon Parchment (JAM) |
Orbelín Pineda 45+2' (pen.) Héctor Herrera 90+9' |
57' Tajon Buchanan |
| ||||
1 augustus Gold Cup Finale № 942 «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC−5) |
Verenigde Staten | 1 – 0 (n.v.) | Mexico | Allegiant Stadium, Paradise Toeschouwers: 61.114 Scheidsrechter: Said Martínez (HON) |
Miles Robinson 117' |
| ||||
2 september WK-kwalificatie Finaleronde № 943 «onderlinge duels» 21:00 uur (UTC−5) |
Mexico | 2 – 1 | Jamaica[23] | Aztekenstadion, Mexico-Stad Toeschouwers: 0[24] Scheidsrechter: Selvin Brown (HON) |
Alexis Vega 50' Henry Martín 89' |
65' Shamar Nicholson |
| ||||
5 september WK-kwalificatie Finaleronde № 944 «onderlinge duels» 17:00 uur (UTC−6) |
Costa Rica | 0 – 1 | Mexico | Estadio Nacional, San José Toeschouwers: 3.000 Scheidsrechter: Ismail Elfath (USA) |
45+1' (pen.) Orbelín Pineda |
| ||||
8 september WK-kwalificatie Finaleronde № 945 «onderlinge duels» 19:05 uur (UTC−5)[25] |
Panama | 1 – 1 | Mexico | Estadio Rommel Fernández, Panama-Stad Toeschouwers: 16.000 Scheidsrechter: Mario Escobar (GUA) |
Rolando Blackburn 28' | 76' Jesús Manuel Corona |
| ||||
7 oktober WK-kwalificatie Finaleronde № 946 «onderlinge duels» 20:40 uur (UTC−5) |
Mexico | 1 – 1 | Canada | Aztekenstadion, Mexico-Stad Toeschouwers: 61.200 Scheidsrechter: Ismael Cornejo (SLV) |
Jorge Sánchez 21' | 42' Jonathan Osorio |
| ||||
10 oktober WK-kwalificatie Finaleronde № 947 «onderlinge duels» 18:00 uur (UTC−5) |
Mexico | 3 – 0[26] | Honduras | Aztekenstadion, Mexico-Stad Toeschouwers: 70.000 Scheidsrechter: Ismail Elfath (USA) |
Sebastián Córdova 18' Rogelio Funes Mori 76' Hirving Lozano 86' |
| ||||
13 oktober WK-kwalificatie Finaleronde № 948 «onderlinge duels» 20:05 uur (UTC−6) |
El Salvador [27] | 0 – 2[28] | Mexico | Estadio Cuscatlán, San Salvador Toeschouwers: 31.000 Scheidsrechter: Drew Fischer (CAN) |
30' Héctor Moreno 90+3' (pen.) Raúl Jiménez |
| ||||
27 oktober Vriendschappelijk № 949 «onderlinge duels» 21:00 uur (UTC−6) |
Mexico [29] | 2 – 3 | Ecuador[30] | Bank of America Stadium, Charlotte Toeschouwers: 39.987 Scheidsrechter: Ted Unkel (USA) |
Roberto Alvarado 6' Osvaldo Rodríguez 59' |
2' Jhonny Quiñónez 15' Janner Corozo 75' Walter Chalá |
| ||||
12 november WK-kwalificatie Finaleronde № 950 «onderlinge duels» 21:10 uur (UTC−5) |
Verenigde Staten | 2 – 0[31] | Mexico | TQL Stadium, Cincinnati Toeschouwers: 26.000 Scheidsrechter: Iván Barton (SLV) |
Christian Pulisic 74' Weston McKennie 85' |
| ||||
16 november WK-kwalificatie Finaleronde № 951 «onderlinge duels» 19:05 uur (UTC−7) |
Canada | 2 – 1 | Mexico | Commonwealth Stadium, Edmonton Toeschouwers: 44.212 Scheidsrechter: Mario Escobar (GUA) |
Cyle Larin 45+2' Cyle Larin 52' |
90' Héctor Herrera |
| ||||
8 december Vriendschappelijk № 952 «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC−6) |
Mexico [32] | 2 – 2 | Chili[33] | Q2 Stadium, Austin Toeschouwers: 17.202 Scheidsrechter: Selvin Brown (HON) |
Santiago Giménez 9' Jordan Silva 64' |
21' Iván Morales 86' Pablo Parra |
2022[bewerken | brontekst bewerken]
| ||||
27 januari WK-kwalificatie Finaleronde № 953 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC−5) |
Jamaica | 1 – 2[34] | Mexico | Independence Park, Kingston Toeschouwers: 0[4] Scheidsrechter: Ismael Cornejo (SLV) |
Daniel Johnson 50' | 81' Henry Martín 83' Alexis Vega |
| ||||
30 januari WK-kwalificatie Finaleronde № 954 «onderlinge duels» 17:00 uur (UTC−6) |
Mexico | 0 – 0 | Costa Rica[35] | Aztekenstadion, Mexico-Stad Toeschouwers: 0[36] Scheidsrechter: Said Martínez (HON) |
| ||||
2 februari WK-kwalificatie Finaleronde № 955 «onderlinge duels» 21:00 uur (UTC−6) |
Mexico | 1 – 0 | Panama | Aztekenstadion, Mexico-Stad Toeschouwers: 0[36] Scheidsrechter: Iván Barton (SLV) |
Raúl Jiménez 80' (pen.) |
| ||||
24 maart WK-kwalificatie Finaleronde № 956 «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC−6) |
Mexico | 0 – 0 | Verenigde Staten | Aztekenstadion, Mexico-Stad Toeschouwers: 47.000 Scheidsrechter: Mario Escobar (GUA) |
| ||||
27 maart WK-kwalificatie Finaleronde № 957 «onderlinge duels» 17:05 uur (UTC−6) |
Honduras [37] | 0 – 1 | Mexico | Estadio Olímpico Metropolitano, San Pedro Sula Toeschouwers: 0[38] Scheidsrechter: Armando Villarreal (USA) |
70' Edson Álvarez |
| ||||
30 maart WK-kwalificatie Finaleronde № 958 «onderlinge duels» 19:05 uur (UTC−6) |
Mexico [39] | 2 – 0 | El Salvador | Aztekenstadion, Mexico-Stad Toeschouwers: 65.200 Scheidsrechter: Oshane Nation (JAM) |
Uriel Antuna 17' Raúl Jiménez 43' (pen.) |
| ||||
27 april Vriendschappelijk № 959 «onderlinge duels» 20:30 uur (UTC−4) |
Mexico [40] | 0 – 0 | Guatemala | Camping World Stadium, Orlando Toeschouwers: 37.311 Scheidsrechter: Reon Radix (GRN) |
| ||||
28 mei Vriendschappelijk № 960 «onderlinge duels» 19:08 uur (UTC−5) |
Mexico | 2 – 1 | Nigeria[41][42] | AT&T Stadium, Arlington Toeschouwers: 56.872 Scheidsrechter: José Torres Rivera (PUR) |
Santiago Giménez 12' William Troost-Ekong 56' (e.d.) |
54' Cyriel Dessers |
| ||||
2 juni Vriendschappelijk № 961 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC−7) |
Mexico | 0 – 3 | Uruguay | State Farm Stadium, Glendale Toeschouwers: 57.735 Scheidsrechter: Juan Calderón (CRC) |
35' Matías Vecino 46' Edinson Cavani 54' Edinson Cavani |
| ||||
5 juni Vriendschappelijk № 962 «onderlinge duels» 18:30 uur (UTC−5) |
Mexico | 0 – 0 | Ecuador | Soldier Field, Chicago Toeschouwers: 61.104 Scheidsrechter: Oliver Vergara (PAN) |
| ||||
11 juni CONCACAF Nations League Groep A № 963 «onderlinge duels» 21:00 uur (UTC−5) |
Mexico | 3 – 0[43] | Suriname[44] | Estadio Corona, Torreón Toeschouwers: 0 Scheidsrechter: Iván Barton (SLV) |
Israel Reyes 4' Henry Martín 40' (pen.) Érick Sánchez 90+4' |
| ||||
14 juni CONCACAF Nations League Groep A № 964 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC−5) |
Jamaica [45][46] | 1 – 1 | Mexico | Independence Park, Kingston Toeschouwers: 0[4] Scheidsrechter: Bryan López (GUA) |
Leon Bailey 4' | 45+3' Luis Romo |
| ||||
31 augustus Vriendschappelijk № 965 «onderlinge duels» 21:00 uur (UTC−4) |
Mexico [47] | 0 – 1 | Paraguay[48] | Mercedes-Benz Stadium, Atlanta Toeschouwers: 51.387 Scheidsrechter: Nima Saghafi (USA) |
50' Derlis González |
| ||||
24 september Vriendschappelijk № 966 «onderlinge duels» 18:00 uur (UTC−7) |
Mexico | 1 – 0 | Peru[49] | Rose Bowl, Pasadena Toeschouwers: 62.729 Scheidsrechter: Bryan López (GUA) |
Hirving Lozano 85' |
| ||||
27 september Vriendschappelijk № 967 «onderlinge duels» 18:00 uur (UTC−7) |
Mexico [50] | 2 – 3 | Colombia | Levi's Stadium, Santa Clara Toeschouwers: 67.311 Scheidsrechter: Nima Saghafi (USA) |
Alexis Vega 6' (pen.) Gerardo Arteaga 29' |
49' Luis Sinisterra 52' Luis Sinisterra 68' Wílmar Barrios |
| ||||
9 november Vriendschappelijk № 968 «onderlinge duels» 21:00 uur (UTC+1) |
Mexico | 4 – 0 | Irak[51][52] | Estadi Montilivi, Girona Toeschouwers: 500 Scheidsrechter: Guillermo Cuadra Fernández (ESP) |
Alexis Vega 4' Rogelio Funes Mori 48' Jesús Gallardo 67' Uriel Antuna 90+2' |
| ||||
16 november Vriendschappelijk № 969 «onderlinge duels» 20:30 uur (UTC+1) |
Mexico | 1 – 2 | Zweden[53] | Estadi Montilivi, Girona Toeschouwers: 5.395 Scheidsrechter: César Soto Grado (ESP) |
Alexis Vega 60' | 54' Marcus Rohdén 84' Mattias Svanberg |
Wereldkampioenschap voetbal 2022 |
---|
| ||||
22 november WK 2022 Groep C № 970 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+3) |
Mexico | 0 – 0[54] | Polen[55] | Stadion 974, Doha Toeschouwers: 39.369 Scheidsrechter: Chris Beath (AUS) Video-assistent: Shaun Evans (AUS) |
Verslag |
| ||||
26 november WK 2022 Groep C № 971 «onderlinge duels» 22:00 uur (UTC+3) |
Argentinië | 2 – 0 | Mexico | Lusailstadion, Lusail Toeschouwers: 88.966 Scheidsrechter: Daniele Orsato (ITA) Video-assistent: Massimiliano Irrati (ITA) |
Lionel Messi 64' Enzo Fernández 87' |
Verslag |
| ||||
30 november WK 2022 Groep C № 972 «onderlinge duels» 22:00 uur (UTC+3) |
Saoedi-Arabië | 1 – 2 | Mexico[56] | Lusailstadion, Lusail Toeschouwers: 84.985 Scheidsrechter: Michael Oliver (ENG) Video-assistent: Massimiliano Irrati (ITA) |
Salem Al-Dawsari 90+5' | Verslag | 47' Henry Martín 52' Luis Chávez |
2023[bewerken | brontekst bewerken]
| ||||
23 maart CONCACAF Nations League Groep A № 973 «onderlinge duels» 21:00 uur (UTC−3) |
Suriname [57] | 0 – 2[58] | Mexico[59][60][61] | Dr. Ir. Franklin Essed Stadion, Paramaribo Scheidsrechter: Said Martínez (HON) |
64' Johan Vásquez 82' (e.d.) Damil Dankerlui |
| ||||
26 maart CONCACAF Nations League Groep A № 974 «onderlinge duels» 18:00 uur (UTC−6) |
Mexico | 2 – 2 | Jamaica[62] | Aztekenstadion, Mexico-Stad Scheidsrechter: Ismail Elfath (USA) |
Orbelín Pineda 17' Hirving Lozano 45+2' (pen.) |
8' Bobby Decordova-Reid 33' (e.d.) Edson Álvarez |
| ||||
19 april Vriendschappelijk Continental Clásico № 975 «onderlinge duels» 19:22 uur (UTC−7) |
Verenigde Staten [63] | 1 – 1 | Mexico[64] | State Farm Stadium, Glendale Toeschouwers: 55.730 Scheidsrechter: Bryan Lopez (GUA) |
Jesús Ferreira 81' | 55' Uriel Antuna |
| ||||
7 juni Vriendschappelijk № 976 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC−7) |
Mexico [65] | 2 – 0 | Guatemala[66] | Estadio de Mazatlán, Mazatlán Toeschouwers: 20.068 Scheidsrechter: Nelson Salgado (HON) |
Raúl Jiménez 14' (pen.) Roberto de la Rosa 80' |
| ||||
10 juni Vriendschappelijk № 977 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC−7) |
Mexico | 2 – 2 | Kameroen[67] | Snapdragon Stadium, San Diego Toeschouwers: 30.543 Scheidsrechter: Kimbell Ward (SKN) |
Israel Reyes 45+2' Kevin Álvarez 90+4' |
37' Bryan Mbeumo 61' Karl Toko Ekambi |
| ||||
15 juni CONCACAF Nations League Halve finale № 978 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC−7) |
Verenigde Staten [68] | 3 – 0[69] | Mexico | Allegiant Stadium, Paradise Toeschouwers: 65.000 Scheidsrechter: Iván Barton (SLV) Video-assistent: Tatiana Guzmán (NCA) |
Christian Pulisic 37' Christian Pulisic 46' Ricardo Pepi 78' |
| ||||
18 juni CONCACAF Nations League Troostfinale № 979 «onderlinge duels» 15:00 uur (UTC−7) |
Panama | 0 – 1 | Mexico[70] | Allegiant Stadium, Paradise Toeschouwers: 35.000 Scheidsrechter: Daneon Parchment (JAM) Video-assistent: Tatiana Guzmán (NCA) |
4' Jesús Gallardo |
CONCACAF Gold Cup 2023 |
---|
| ||||
25 juni Gold Cup Groep B № 980 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC−5) |
Mexico [71] | 4 – 0 | Honduras | NRG Stadium, Houston Toeschouwers: 66.255 Scheidsrechter: Mario Escobar (GUA) Video-assistent: Tim Ford (USA) |
Luis Romo 1' Luis Romo 23' Orbelín Pineda 52' Luis Chávez 64' |
| ||||
29 juni Gold Cup Groep B № 981 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC−7) |
Haïti | 1 – 3 | Mexico | State Farm Stadium, Glendale Toeschouwers: 34.517 Scheidsrechter: Walter López (GUA) Video-assistent: Chris Penso (USA) |
Danley Jean Jacques 78' | 46' Henry Martín 56' (e.d.) Ricardo Adé 83' Santiago Giménez |
| ||||
2 juli Gold Cup Groep B № 982 «onderlinge duels» 18:00 uur (UTC−7) |
Mexico | 0 – 1[72] | Qatar[73] | Levi's Stadium, Santa Clara Toeschouwers: 60.347 Scheidsrechter: Drew Fischer (CAN) Video-assistent: Edvin Jurisevic (USA) |
27' Hazem Shehata |
| ||||
8 juli Gold Cup Kwartfinale № 983 «onderlinge duels» 20:30 uur (UTC−5) |
Mexico | 2 – 0 | Costa Rica[74] | AT&T Stadium, Arlington Toeschouwers: 60.355 Scheidsrechter: Said Martínez (HON) Video-assistent: Chris Penso (USA) |
Orbelín Pineda 52' (pen.) Érick Sánchez 87' |
| ||||
12 juli Gold Cup Halve finale № 984 «onderlinge duels» 16:30 uur (UTC−7) |
Jamaica | 0 – 3 | Mexico | Allegiant Stadium, Paradise Toeschouwers: 29.886 Scheidsrechter: Mario Escobar (GUA) Video-assistent: Ricardo Montero (CRC) |
2' Henry Martín 30' Luis Chávez 90+3' Roberto Alvarado |
| ||||
16 juli Gold Cup Finale № 985 «onderlinge duels» 16:30 uur (UTC−7) |
Mexico [75] | 1 – 0 | Panama | SoFi Stadium, Inglewood Toeschouwers: 72.963 Scheidsrechter: Said Martínez (HON) Video-assistent: Ricardo Montero (CRC) |
Santiago Giménez 88' |
| ||||
9 september Vriendschappelijk № 986 «onderlinge duels» 21:00 uur (UTC−5) |
Mexico [76] | 2 – 2[77] | Australië[78] | AT&T Stadium, Arlington Toeschouwers: 52.787 Scheidsrechter: Rubio Vázquez (USA) |
Raúl Jiménez 69' (pen.) César Huerta 83' |
16' Harry Souttar 63' (pen.) Martin Boyle |
| ||||
12 september Vriendschappelijk № 987 «onderlinge duels» 19:30 uur (UTC−4) |
Mexico | 3 – 3[79] | Oezbekistan | Mercedes-Benz Stadium, Atlanta Toeschouwers: 33.817 Scheidsrechter: Victor Rivas (USA) |
Raúl Jiménez 21' Raúl Jiménez 81' Uriel Antuna 88' |
18' Boboer Abdicholikov 45+1' Azizbek Toergoenbojev 90+2' Otabek Sjoekoerov |
| ||||
14 oktober Vriendschappelijk № 988 «onderlinge duels» 20:30 uur (UTC−4) |
Mexico | 2 – 0 | Ghana | Bank of America Stadium, Charlotte Toeschouwers: 60.963 Scheidsrechter: Joe Dickerson (USA) |
Hirving Lozano 57' Uriel Antuna 72' |
| ||||
17 oktober Vriendschappelijk № 989 «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC−4) |
Mexico | 2 – 2 | Duitsland[80] | Lincoln Financial Field, Philadelphia Toeschouwers: 62.284 Scheidsrechter: Rubiel Vazquez (USA) |
Uriel Antuna 37' Érick Sánchez 47' |
25' Antonio Rüdiger 51' Niclas Füllkrug |
| ||||
17 november CONCACAF Nations League Kwartfinale № 990 «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC−6) |
Honduras | 2 – 0 | Mexico[81] | Estadio Chelato Uclés, Tegucigalpa Toeschouwers: 22.444 Scheidsrechter: Juan Gabriel Calderón (CRC) |
Anthony Lozano 30' Bryan Róchez 72' |
| ||||
21 november CONCACAF Nations League Kwartfinale № 991 «onderlinge duels» 20:30 uur (UTC−6) |
Mexico [82] | 2 – 0[83] | Honduras | Aztekenstadion, Mexico-Stad Toeschouwers: 70.078 Scheidsrechter: Iván Barton (SLV) |
Luis Chávez 43' Edson Álvarez 90+11' |
||||
Strafschoppen | ||||
---|---|---|---|---|
Santiago Giménez Johan Vásquez Orbelín Pineda César Huerta |
4 – 2 | Bryan Róchez Bryan Acosta Alberth Elis Andy Najar |
| ||||
16 december Vriendschappelijk № 992 «onderlinge duels» 16:00 uur (UTC−8) |
Mexico [84] | 2 – 3 | Colombia[85] | Los Angeles Memorial Coliseum, Los Angeles Toeschouwers: 64.609 Scheidsrechter: Victor Rivas (USA) |
Omar Govea 40' Guillermo Martínez 50' |
55' Andrés Reyes 69' Roger Martínez 90+2' Andrés Gomez |
2024[bewerken | brontekst bewerken]
| ||||
21 maart CONCACAF Nations League Halve finale № 993 «onderlinge duels» 21:15 uur (UTC−5) |
Panama | 0 – 3 | Mexico | AT&T Stadium, Arlington Toeschouwers: 40.926 Scheidsrechter: Walter López (GUA) Video-assistent: Benjamín Pineda (CRC) |
40' Edson Álvarez 43' Julián Quiñones 67' Orbelín Pineda |
| ||||
24 maart CONCACAF Nations League Finale № 994 «onderlinge duels» 20:15 uur (UTC−5) |
Mexico [86] | 0 – 2 | Verenigde Staten | AT&T Stadium, Arlington Toeschouwers: 59.471 Scheidsrechter: Drew Fischer (CAN) Video-assistent: Tatiana Guzmán (NCA) |
45' Tyler Adams 63' Giovanni Reyna |
| ||||
31 mei Vriendschappelijk № 995 «onderlinge duels» 20:30 uur (UTC−5) |
Mexico [87] | 1 – 0 | Bolivia[88] | Soldier Field, Chicago Toeschouwers: 52.273 Scheidsrechter: Yusuke Araki (JPN) |
Efraín Álvarez 47' |
| ||||
5 juni Vriendschappelijk № 996 «onderlinge duels» n.n.b. (UTC−6) |
Mexico | – | Uruguay | Empower Field at Mile High, Denver Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
8 juni Vriendschappelijk № 997 «onderlinge duels» n.n.b. (UTC−5) |
Mexico | – | Brazilië | Kyle Field, College Station Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
Copa América 2024 |
---|
| ||||
22 juni Copa América Groep B № 998 «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC−5) |
Mexico | – | Jamaica | NRG Stadium, Houston Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
26 juni Copa América Groep B № 999 «onderlinge duels» 18:00 uur (UTC−7) |
Venezuela | – | Mexico | SoFi Stadium, Inglewood Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
30 juni Copa América Groep B № 1000 «onderlinge duels» 17:00 uur (UTC−7) |
Mexico | – | Ecuador | State Farm Stadium, Glendale Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
7 september Vriendschappelijk № 1001 «onderlinge duels» n.n.b. (UTC−7) |
Mexico | – | Nieuw-Zeeland | Rose Bowl, Pasadena Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
10 september Vriendschappelijk № 1002 «onderlinge duels» n.n.b. (UTC−5) |
Mexico | – | Canada | AT&T Stadium, Arlington Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
Bronnen, noten en/of referenties
|