Shorttrack op de Olympische Winterspelen 2018 - Relay mannen
Uiterlijk
Shorttrack op de Olympische Winterspelen 2018 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
| |||||||
Gehouden in | Pyeongchang | ||||||
Jaar | 2018 | ||||||
Data | 13 & 22 februari | ||||||
Sport | Shorttrack | ||||||
Accommodatie(s) | Gangneung Ice Arena | ||||||
| |||||||
|
Shorttrack op de Olympische Winterspelen 2018 | ||
---|---|---|
500 m | mannen | vrouwen |
1000 m | mannen | vrouwen |
1500 m | mannen | vrouwen |
Relay | mannen | vrouwen |
De 5000 meter relay voor mannen tijdens de Olympische Winterspelen 2018 vond plaats op 13 en 22 februari 2018 in het Gangneung Ice Arena in Gangneung.
Tijdschema[bewerken | brontekst bewerken]
Datum | Lokale tijd | MET | Ronde |
---|---|---|---|
13 februari | 20:32 | 12:32 | Halve finales |
22 februari | 21:00 | 13:00 | Finale |
Uitslag[bewerken | brontekst bewerken]
Halve finales[bewerken | brontekst bewerken]
- Halve finale 1
# | Land | Atleten | Tijd | Opm. |
---|---|---|---|---|
1 | China | Wu Dajing Han Tianyu Ren Ziwei Hu Hongzhi |
6:36,605 | Q |
2 | Canada | Samuel Girard Charles Hamelin Charle Cournoyer Pascal Dion |
6:41,042 | Q |
3 | Kazachstan | Denis Nikisja Nurbergen Zhumagaziyev Abzal Azhgaliyev Yerkebulan Shamukhanov |
6:47,727 | |
Nederland | Sjinkie Knegt Daan Breeuwsma Itzhak de Laat Dennis Visser |
PEN |
- Halve finale 2
# | Land | Atleten | Tijd | Opm. |
---|---|---|---|---|
1 | Zuid-Korea | Hwang Dae-heon Kim Do-kyoum Kwak Yoon-gy Lim Hyo-jun |
6:34,510 | Q |
2 | Hongarije | Shaoang Liu Shaolin Sandor Liu Viktor Knoch Csaba Burján |
6:34,866 | Q |
3 | Verenigde Staten | J.R. Celski John-Henry Krueger Thomas Insuk Hong Aaron Tran |
6:36,867 | |
4 | Japan | Keita Watanabe Ryosuke Sakazume Kazuki Yoshinaga Hiroki Yokoyama |
6:42,655 |
Finale[bewerken | brontekst bewerken]
B-finale[bewerken | brontekst bewerken]
Rank | Country | Athletes | Time | Notes |
---|---|---|---|---|
5 | Verenigde Staten | J. R. Celski John-Henry Krueger Thomas Hong Aaron Tran |
6:52.708 | |
6 | Kazachstan | Denis Nikisja Nurbergen Zhumagaziyev Abzal Azhgaliyev Yerkebulan Shamukhanov |
6:52.791 | |
7 | Japan | Keita Watanabe Ryosuke Sakazume Kazuki Yoshinaga Hiroki Yokoyama |
7:02.554 |
A-Finale[bewerken | brontekst bewerken]
Rank | Country | Athletes | Time | Notes |
---|---|---|---|---|
Hongarije | Shaoang Liu Shaolin Sándor Liu Viktor Knoch Csaba Burján |
6:31.971 | OR | |
China | Wu Dajing Han Tianyu Xu Hongzhi Chen Dequan |
6:32.035 | ||
Canada | Samuel Girard Charles Hamelin Charle Cournoyer Pascal Dion |
6:32.282 | ||
4 | Zuid-Korea | Seo Yi-ra Kim Do-kyoum Kwak Yoon-gy Lim Hyo-jun |
6:42.118 |