Groot-Brittannië op de Olympische Zomerspelen 2024
Uiterlijk
Groot-Brittannië op de Olympische Spelen | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Land | Verenigd Koninkrijk en afhankelijke gebieden | ||||||||||||||||
IOC-landcode | GBR | ||||||||||||||||
NOC | British Olympic Association (en) externe link | ||||||||||||||||
Olympische Zomerspelen 2024 in Parijs | |||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Groot-Brittannië op de Zomerspelen | |||||||||||||||||
Als Groot-Brittannië en Ierland: 1896 · 1900 · 1904 · 1908 · 1912 · 1920 · 1924Als Groot-Brittannië en Noord-Ierland: 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1996 · 2000 · 2004 · 2008 · 2012 · 2016 · 2020 · 2024
| |||||||||||||||||
Groot-Brittannië op de Winterspelen | |||||||||||||||||
1924 · 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1994 · 1998 · 2002 · 2006 · 2010 · 2014 · 2018 · 2022 | |||||||||||||||||
|
Groot-Brittannië zal deelnemen aan de Olympische Zomerspelen 2024 in Parijs, Frankrijk. Mark England is aangesteld als chef de mission.
Aantal Deelnemers[bewerken | brontekst bewerken]
Hieronder volgt een overzicht van de atleten die zich reeds gekwalificeerd hebben voor de Olympische Zomerspelen van 2024.
Sport | Mannen | Vrouwen | Totaal |
---|---|---|---|
Atletiek | 17 | 26 | 43 |
Badminton | 3 | 1 | 4 |
Boksen | 2 | 3 | 5 |
Boogschieten | 0 | 1 | 1 |
Gewichtheffen | 0 | 1 | 1 |
Gymnastiek | 6 | 7 | 13 |
Hockey | 16 | 16 | 32 |
Kanovaren | 2 | 2 | 4 |
Klimsport | 1 | 0 | 1 |
Moderne vijfkamp | 1 | 2 | 3 |
Paardensport | nog te bepalen | 9 | |
Roeien | 20 | 20 | 40 |
Rugby | 0 | 12 | 12 |
Schietsport | 3 | 3 | 6 |
Schoonspringen | 8 | 8 | 16 |
Synchroonzwemmen | 0 | 2 | 2 |
Taekwondo | 2 | 2 | 4 |
Tafeltennis | 0 | 1 | 1 |
Triatlon | 2 | 2 | 4 |
Wielersport | 13 | 13 | 26 |
Zeilen | 7 | 7 | 14 |
Zwemmen | 19 | 14 | 33 |
totaal | 122 | 143 | 274 |
Deelnemers en Resultaten[bewerken | brontekst bewerken]
Atletiek[bewerken | brontekst bewerken]
Zie Atletiek op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Loopnummers[bewerken | brontekst bewerken]
- Mannen
atleet | onderdeel | series | kwartfinale | halve finale | finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Zharnel Hughes | 100 m | ||||||||
200 m | n.v.t. | ||||||||
Charlie Dobson | 400 m | n.v.t. | |||||||
Matthew Hudson-Smith | n.v.t. | ||||||||
Max Burgin | 800 m | n.v.t. | |||||||
Ben Pattison | n.v.t. | ||||||||
Daniel Rowden | n.v.t. | ||||||||
nog te bepalen, meer dan 3 atleten liepen de limiet | 1500 m | n.v.t. | |||||||
n.v.t. | |||||||||
n.v.t. | |||||||||
nog te bepalen, meer dan 3 atleten liepen de limiet | 5000m | n.v.t. | |||||||
n.v.t. | |||||||||
n.v.t. | |||||||||
Tade Ojora | 110 m horden | n.v.t. | |||||||
Emile Cairess | marathon | n.v.t. | |||||||
Mahamed Mahamed | n.v.t. | ||||||||
Philip Sesemann | n.v.t. | ||||||||
4x100m | n.v.t. | ||||||||
4x400m | n.v.t. |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | series | kwartfinale | halve finale | finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Dina Asher-Smith | 100 m | ||||||||
Imani-Lara Lansiquot | |||||||||
Daryll Neita | |||||||||
Dina Asher-Smith | 200 m | ||||||||
Daryll Neita | |||||||||
Bianca Williams | |||||||||
Nog te bepalen, meer dan 3 atleten liepen de limiet | 400 m | ||||||||
Nog te bepalen, meer dan 3 atleten liepen de limiet | 800 m | ||||||||
Nog te bepalen, meer dan 3 atleten liepen de limiet | 1500 m | ||||||||
Megan Keith | 5000 m | n.v.t. | |||||||
Jessica Warner-Judd | n.v.t. | ||||||||
Eilish McColgan | 10000 m | n.v.t. | |||||||
Jessie Knight | 400 m horden | ||||||||
Aimee Pratt | 3000 m steeplechase | n.v.t. | |||||||
Nog te bepalen, meer dan 3 atleten liepen de limiet | marathon | n.v.t. | |||||||
n.v.t. | |||||||||
n.v.t. | |||||||||
4x100m | n.v.t. | ||||||||
4x400m | n.v.t. |
- Gemengd
atleet | onderdeel | series | kwartfinale | halve finale | finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
4x400m | n.v.t. |
Technische nummers[bewerken | brontekst bewerken]
- Vrouwen
atlete | onderdeel | kwalificaties | finale | ||
---|---|---|---|---|---|
afstand | rang | afstand | rang | ||
Morgan Lake | hoogspringen | ||||
Molly Caudery | polsstokspringen |
Meerkamp[bewerken | brontekst bewerken]
atlete | onderdeel | 100 h | hs | ks | 200 m | vs | sw | 800 m | totaal | rang | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Katarina Johnson-Thompson | zevenkamp | res. | |||||||||
pnt. |
Badminton[bewerken | brontekst bewerken]
Zie Badminton op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | groepsfase | eliminatie | kwartfinale | halve finale | finale / BM | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
rang | tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
rang | ||
Harry Huang | enkelspel | |||||||||
Ben Lane Sean Vendy |
dubbelspel |
- Vrouwen
atleet | onderdeel | groepsfase | eliminatie | kwartfinale | halve finale | finale / BM | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
rang | tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
rang | ||
Kirsty Gilmour | enkelspel |
Boksen[bewerken | brontekst bewerken]
Zie Boksen op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | eerste ronde | tweede ronde | kwartfinale | halve finale | finale | rang |
---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag | |||
Patrick Brown | zwaargewicht | ||||||
Delicious Orie | superzwaargewicht |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | eerste ronde | tweede ronde | kwartfinale | halve finale | finale | rang |
---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag | |||
Charley Davison | bantamgewicht | ||||||
Rosie Eccles | weltergewicht | ||||||
Chantelle Reid | middelgewicht |
Boogschieten[bewerken | brontekst bewerken]
Zie Boogschieten op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Vrouwen
atleet | onderdeel | plaatsingsronde | eerste ronde | tweede ronde | derde ronde | kwartfinale | halve finale | finale / BM | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
score | rang | tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
rang | ||
individueel |
Gewichtheffen[bewerken | brontekst bewerken]
Zie Gewichtheffen op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Vrouwen
atlete | onderdeel | trekken | stoten | totaal | rang | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
score | rang | score | rang | ||||
Emily Campbell | -81 kg |
Gymnastiek[bewerken | brontekst bewerken]
Zie Gymnastiek op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Turnen[bewerken | brontekst bewerken]
- Mannen
atleet | onderdeel | kwalificatie | finale | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
toestel | totaal | positie | toestel | totaal | positie | ||||||||||||
vloer | voltige | ringen | sprong | brug | rekstok | vloer | voltige | ringen | sprong | brug | rekstok | ||||||
team | n.v.t. | ||||||||||||||||
Totaal |
- Vrouwen
Turnster(s) | Onderdeel | Kwalificatie | Finale | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Toestel | Totaal | Plaats | Toestel | Totaal | Plaats | ||||||||
Sprong | Brug | Balk | Vloer | Sprong | Brug | Balk | Vloer | ||||||
Team | n.v.t. | ||||||||||||
Totaal |
Trampoline[bewerken | brontekst bewerken]
- Mannen
atlete | onderdeel | kwalificaties | finale | ||
---|---|---|---|---|---|
score | rang | score | rang | ||
trampoline |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | kwalificaties | finale | ||
---|---|---|---|---|---|
score | rang | score | rang | ||
trampoline | |||||
Hockey[bewerken | brontekst bewerken]
Zie Hockey op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
Hockeyer(s) | Onderdeel | Plaats |
---|---|---|
Britse mannen hockeyploeg Nog te bepalen |
Mannen |
Groep A | |||||||||
# | Land | Wedstrijden | Doelpunten | Punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GW | W | G | V | V | T | Saldo | |||
1 | Nederland | ||||||||
2 | Duitsland | ||||||||
3 | Groot-Brittannië | ||||||||
4 | Spanje | ||||||||
5 | Frankrijk | ||||||||
6 | Zuid-Afrika |
Ronde | Datum | Tijd | Land | Uitslag | Land | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Groepsfase | |||||||
27 juli 2024 | 10:00 | Groot-Brittannië | Spanje | ||||
28 juli 2024 | 20:15 | Zuid-Afrika | Groot-Brittannië | ||||
30 juli 2024 | 12:45 | Groot-Brittannië | Nederland | ||||
1 augustus 2024 | 12:45 | Frankrijk | Groot-Brittannië | ||||
2 augustus 2024 | 20:15 | Groot-Brittannië | Duitsland | ||||
Kwartfinale | |||||||
Halve finale | |||||||
Finale |
- Vrouwen
Hockeyer(s) | Onderdeel | Plaats |
---|---|---|
Vrouwen hockeyploeg Groot-Brittanië Nog te bepalen |
Vrouwen |
Groep B | |||||||||
# | Land | Wedstrijden | Doelpunten | Punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GW | W | G | V | V | T | Saldo | |||
1 | Australië | ||||||||
2 | Argentinië | ||||||||
3 | Groot-Brittannië | ||||||||
4 | Spanje | ||||||||
5 | Verenigde Staten | ||||||||
6 | Zuid-Afrika |
Ronde | Datum | Tijd | Land | Uitslag | Land | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Groepsfase | |||||||
28 juli 2024 | 13:15 | Groot-Brittannië | Spanje | ||||
29 juli 2024 | 17:00 | Groot-Brittannië | Australië | ||||
31 juli 2024 | 10:30; | Zuid-Afrika | Groot-Brittannië | ||||
1 augustus 2024 | 17:00 | Verenigde Staten | Groot-Brittannië | ||||
3 augustus 2024 | 10:00 | Groot-Brittannië | Argentinië | ||||
Kwartfinale | |||||||
Halve finale | |||||||
Finale |
Kanovaren[bewerken | brontekst bewerken]
Zie Kanovaren op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Slalom[bewerken | brontekst bewerken]
- Kayak Cross
- Mannen
Atleet | Onderdeel | Kwalificatie | Kwartfinale | Halve finale | Finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tijd | Rang | Tijd | Rang | Tijd | Rang | Tijd | Rang | ||
Joe Clarke | KX-1 |
- Vrouwen
Atleet | Onderdeel | Kwalificatie | Kwartfinale | Halve finale | Finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tijd | Rang | Tijd | Rang | Tijd | Rang | Tijd | Rang | ||
Mallory Franklin | KX-1 | ||||||||
Kimberley Woods |
- Slalom
- Mannen
atleet | onderdeel | series | halve finale | finale | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
run 1 | rang | run 2 | rang | beste run | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Adam Burgess | C-1 slalom | ||||||||||
Joe Clarke | K-1 slalom |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | series | halve finale | finale | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
run 1 | rang | run 2 | rang | beste run | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Mallory Franklin | C-1 slalom | ||||||||||
Kimberley Woods | K-1 slalom |
Klimsport[bewerken | brontekst bewerken]
Zie Klimsport op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Boulder & Lead combined[bewerken | brontekst bewerken]
- Mannen
Atleet | Onderdeel | Kwalificatie | Finale | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Boulder | Lead | Totaal | Rang | Boulder | Lead | Totaal | Rang | ||||||||
Resultaat | Rang | Hold | Tijd | Rang | Resultaat | Rang | Hold | Tijd | Rang | ||||||
Toby Roberts | mannen |
Moderne vijfkamp[bewerken | brontekst bewerken]
Zie Moderne vijfkamp op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | schermen (degen) |
zwemmen (200 m vrije slag) |
paardrijden (springen) |
combinatie: schieten/lopen (10 m luchtpistool)/(3200 m) |
totaal punten | rang | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
RR | BR | rang | punten | tijd | rang | punten | strafpunten | rang | punten | tijd | rang | punten | ||||
Joe Choong | moderne vijfkamp |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | schermen (degen) |
zwemmen (200 m vrije slag) |
paardrijden (springen) |
combinatie: schieten/lopen (10 m luchtpistool)/(3200 m) |
totaal punten | rang | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
RR | BR | rang | punten | tijd | rang | punten | strafpunten | rang | punten | tijd | rang | punten | ||||
Kerenza Bryson | moderne vijfkamp | |||||||||||||||
Olivia Green |
Paardensport[bewerken | brontekst bewerken]
Zie Paardensport op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Dressuur[bewerken | brontekst bewerken]
ruiter | paard | onderdeel | Grand Prix | Grand Prix Special | Grand Prix Freestyle | totaal | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
score | rang | score | rang | technisch | artistiek | uitslag | rang | |||
individueel | ||||||||||
zie hierboven | team |
Eventing[bewerken | brontekst bewerken]
ruiter | paard | onderdeel | dressuur | cross-country | springen | totaal | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
kwalificatie | finale | ||||||||||||||
strafpunten | rang | strafpunten | totaal | rang | strafpunten | totaal | rang | strafpunten | totaal | rang | strafpunten | rang | |||
individueel | |||||||||||||||
team |
Jumping[bewerken | brontekst bewerken]
ruiter | paard | onderdeel | kwalificatie | finale | ||
---|---|---|---|---|---|---|
strafpunten | rang | strafpunten | rang | |||
individueel | ||||||
team |
Roeien[bewerken | brontekst bewerken]
Zie Roeien op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | series | herkansingen | kwartfinale | halve finale | finale | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
twee-zonder | |||||||||||
dubbel-vier | |||||||||||
vier-zonder | |||||||||||
acht |
- Vrouwen
atleet | onderdeel | series | herkansingen | kwartfinale | halve finale | finale | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
lichte dubbel-twee | |||||||||||
twee-zonder | |||||||||||
dubbel-vier | |||||||||||
vier-zonder | |||||||||||
acht |
Legenda: FA=finale A (medailles); FB=finale B (geen medailles); FC=finale C (geen medailles); FD=finale D (geen medailles); FE=finale E (geen medailles); FF=finale F (geen medailles); HA/B=halve finale A/B; HC/D=halve finale C/D; HE/F=halve finale E/F; KF=kwartfinale; H=herkansing
Rugby[bewerken | brontekst bewerken]
Zie Rugby op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Vrouwen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
vrouwen |
Schietsport[bewerken | brontekst bewerken]
Zie Schietsport op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | kwalificaties | finale | ||
---|---|---|---|---|---|
punten | rang | punten | rang | ||
10m luchtgeweer | |||||
50m geweer 3 houdingen | |||||
trap | |||||
- Vrouwen
atlete | onderdeel | kwalificaties | finale | ||
---|---|---|---|---|---|
punten | rang | punten | rang | ||
10 m luchtgeweer | |||||
skeet | |||||
trap |
Schoonspringen[bewerken | brontekst bewerken]
Zie Schoonspringen op de Olympische Zomerspelen 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | series | halve finale | finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
punten | rang | punten | rang | punten | rang | ||
3 m plank | |||||||
3 meter plank synchroon | n.v.t. | ||||||
10m toren | |||||||
10m toren synchroon | n.v.t. |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | series | halve finale | finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
punten | rang | punten | rang | punten | rang | ||
3 m plank | |||||||
3 meter plank synchroon | n.v.t. | ||||||
10 m toren | |||||||
10 m toren synchroon | n.v.t. |
Synchroonzwemmen[bewerken | brontekst bewerken]
Zie Synchroonzwemmen op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
atlete | onderdeel | technische routine | vrije routine (voorronde) | vrije routine (finale) | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
punten | rang | punten | totaal (technisch + vrij) | rang | punten | totaal (technisch + vrij) | rang | ||
duet |
Taekwondo[bewerken | brontekst bewerken]
Zie Taekwondo op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | kwalificatie | eerste ronde | kwartfinale | halve finale | herkansing | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
rang | ||
Bradly Sinden | -68 kg | |||||||
Caden Cunningham | +80 kg |
- Vrouwen
atleet | onderdeel | kwalificatie | eerste ronde | kwartfinale | halve finale | herkansing | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
rang | ||
Jade Jones | -57 kg | |||||||
Rebecca McGowan | +67 kg |
Tafeltennis[bewerken | brontekst bewerken]
Zie Tafeltennis op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Vrouwen
atleet | onderdeel | voorronde | eerste ronde | tweede ronde | derde ronde | vierde ronde | kwartfinale | halve finale | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
rang | ||
Anna Hursey | enkelspel |
Triatlon[bewerken | brontekst bewerken]
Zie Triatlon op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Individueel
Atleet | Evenement | Zwemmen(1.5 km) | Rang 1 | Fietsen (40 km) | Rang 2 | Lopen(10 km) | Totaal Tijd | Ranking |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Alex Yee | Mannen | |||||||
Beth Potter | Vrouwen | |||||||
- Gemengd
Atleet | Evenement | Zwemmen (250 m) | Rang 1 | Fietsen (7 km) | Rang 2 | Lopen (1.5 km) | Totaal Groeps tijd | Ranking |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mixed relay | n.v.t. | |||||||
Totaal | n.v.t. |
Wielersport[bewerken | brontekst bewerken]
Zie Wielersport op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Baanwielrennen[bewerken | brontekst bewerken]
- Keirin
atleet | onderdeel | ronde 1 | herkansing | kwartfinale | halve finale | finale |
---|---|---|---|---|---|---|
rang | rang | rang | rang | rang | ||
keirin (mannen) | ||||||
keirin (vrouwen) | ||||||
- Koppelkoers
atleet | onderdeel | punten | rondes | rang |
---|---|---|---|---|
koppelkoers (mannen) | ||||
koppelkoers (vrouwen) |
- Omnium
atleet | onderdeel | scratchrace | temporace | afvalrace | puntenrace | totaal punten | rang | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
rang | punten | rang | punten | rang | punten | rang | punten | ||||
omnium (mannen) | |||||||||||
omnium (vrouwen) |
- Ploegenachtervolging
atleet | onderdeel | kwalificatie | halve finale | finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tegenstander uitslag |
rang | tegenstander uitslag |
rang | ||
ploegenachtervolging (mannen) | |||||||
ploegenachtervolging (vrouwen) |
- Sprint
atleet | onderdeel | kwalificaties | ronde 1 | herkansing 1 | ronde 2 | herkansing 2 | ronde 3 | herkansing 3 | kwartfinale | halve finale | finale/BM | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
rang | ||
sprint (mannen) | |||||||||||||
sprint (vrouwen) | |||||||||||||
- Teamsprint
atleet | onderdeel | kwalificatie | halve finale | finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tegenstander tijd |
rang | tegenstander tijd |
rang | ||
teamsprint (mannen) | |||||||
teamsprint (vrouwen) |
BMX[bewerken | brontekst bewerken]
- Freestyle
- Mannen
atleet | onderdeel | plaatsingsronde | finale | ||
---|---|---|---|---|---|
score | rang | score | rang | ||
freestyle |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | plaatsingsronde | finale | ||
---|---|---|---|---|---|
score | rang | score | rang | ||
freestyle |
- Race
- Vrouwen
atleet | onderdeel | kwartfinale | halve finale | finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
punten | rang | punten | rang | uitslag | rang | ||
race |
Mountainbiken[bewerken | brontekst bewerken]
- Mannen
atleet | onderdeel | tijd | rang |
---|---|---|---|
mountainbike |
Wegwielrennen[bewerken | brontekst bewerken]
- Mannen
atleet | onderdeel | tijd | rang |
---|---|---|---|
wegwedstrijd | |||
tijdrit | |||
wegwedstrijd | |||
tijdrit | |||
wegwedstrijd | |||
- Vrouwen
atleet | onderdeel | tijd | rang |
---|---|---|---|
wegwedstrijd | |||
tijdrit | |||
wegwedstrijd | |||
tijdrit | |||
wegwedstrijd | |||
Zeilen[bewerken | brontekst bewerken]
Zie Zeilen op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | voorrondes | kwartfinale | halve finale(s) | finales(s) | rang | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ||||
Connor Bainbridge | Formula kite | n.v.t. | |||||||||||||||||||||||||
Sam Sills | IQFoil | n.v.t. |
atleet | onderdeel | race | netto punten | eindnotering | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | M | ||||
James Peters Fynn Sterritt |
49er | |||||||||||||||
Michael Beckett | ILCA 7 | n.v.t. |
- Vrouwen
atlete(s) | onderdeel | voorrondes | kwartfinale | halve finale(s) | finales(s) | rang | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ||||
Ellie Aldridge | Formula Kite | n.v.t. | |||||||||||||||||||||||||
Emma Wilson | IQFoil | n.v.t. |
atlete | onderdeel | race | netto punten | eindnotering | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | M | ||||
Freya Black Saskia Tidey |
49erFX | |||||||||||||||
Hannah Snellgrove | ILCA 6 | n.v.t. |
- Gemengd
atlete | onderdeel | race | netto punten | eindnotering | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | M | ||||
Chris Grube Vita Heathcote |
470 | |||||||||||||||
John Gimson Anna Burnet |
nacra 17 |
Zwemmen[bewerken | brontekst bewerken]
Zie Zwemmen op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | series | halve finale | finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Ben Proud | 50 m vrije slag | ||||||
Matt Richards | |||||||
100 m vrije slag | |||||||
200 m vrije slag | |||||||
Duncan Scott | 100 m vrije slag | ||||||
200 m vrije slag | |||||||
200 m wisselslag | |||||||
Kieran Bird | 400 m vrije slag | n.v.t. | |||||
Daniel Jervis | 800 m vrije slag | n.v.t. | |||||
1500 m vrije slag | n.v.t. | ||||||
Jonathon Marshall | 100 m rugslag | ||||||
Olivier Morgan | |||||||
200 m rugslag | |||||||
Luke Greenbank | |||||||
Adam Peaty | 100 m schoolslag | ||||||
James Wilby | |||||||
200 m schoolslag | |||||||
James Guy | 100 m vlinderslag | ||||||
Joe Litchfield | |||||||
Tom Dean | 200 m wisselslag | ||||||
Max Litchfield | 400 m wisselslag | n.v.t. | |||||
Matt Richards Duncan Scott Tom Dean Alexander Cohoon Jacob Whittle |
4x100 m vrije slag | n.v.t. | |||||
Matt Richards Duncan Scott Tom Dean James Guy Jack McMillan |
4x200 m vrije slag | n.v.t. | |||||
Oliver Morgan Adam Peaty Joe Litchfield Matt Richards |
4x100 m wisselslag | n.v.t. | |||||
Hector Pardoe | 10km open water | n.v.t. | |||||
Tobias Robinson | n.v.t. |
- Vrouwen
atleet | onderdeel | series | halve finale | finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Anna Hopkin | 50 m vrije slag | ||||||
100 m vrije slag | |||||||
Eva Okaro | 50 m vrije slag | ||||||
100 m vrije slag | |||||||
Abbie Wood | 200 m vrije slag | ||||||
Kathleen Dawson | 100 m rugslag | ||||||
Honey Osrin | 200 m rugslag | ||||||
Katie Shanahan | |||||||
Keanna Macinnes | 100 m vlinderslag | ||||||
200 m vlinderslag | |||||||
Laura Stephens | 100 m vlinderslag | ||||||
200 m vlinderslag | |||||||
Abbie Wood | 200 m wisselslag | ||||||
Freya Colbert | |||||||
400 m wisselslag | n.v.t. | ||||||
Katie Shanahan | n.v.t. | ||||||
Freya Colbert Freya Anderson Eva Okaro Anna Hopkin |
4x100 m vrije slag | n.v.t. | |||||
Freya Colbert Abbie Wood Medi Harris Lucy Hope |
4x200 m vrije slag | n.v.t. | |||||
Kathleen Dawson Angharad Evans Keanna Macinnes Anna Hopkin |
4x100 m wisselslag | n.v.t. | |||||
Leah Crisp | 10km open water | n.v.t. |
- Gemengd
atleet | onderdeel | series | halve finale | finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Kathleen Dawson Oliver Morgan Adam Peaty Keanna Macinnes Joe Litchfield Anna Hopkin Matt Richards |
4x100 m wisselslag | n.v.t. |
Bronnen en noten |