Neder-Lausitzs voetbalkampioenschap 1930/31
Uiterlijk
In 1930/31 werd het 23ste Neder-Lausitzs voetbalkampioenschap gespeeld, dat georganiseerd werd door de Zuidoost-Duitse voetbalbond.
Viktoria Forst werd kampioen en plaatste zich voor de Zuidoost-Duitse eindronde. Als vicekampioen mocht ook Cottbuser FV 1898 naar de eindronde. Beide clubs plaatsten zich voor de groepsfase van de winnaars en werden daar respectievelijk zesde en vijfde.
Bezirksliga[bewerken | brontekst bewerken]
Plaats | Club | Wed. | W | G | V | Saldo | Ptn. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | FC Viktoria Forst | 14 | 11 | 0 | 3 | 63:19 | 22:6 |
2. | Cottbuser FV 1898 | 14 | 8 | 3 | 3 | 38:29 | 19:9 |
3. | SV Hoyerswerda 1919 | 14 | 7 | 2 | 5 | 32:31 | 16:12 |
4. | FV Brandenburg 1899 Cottbus | 14 | 6 | 2 | 6 | 42:41 | 14:14 |
5. | FC Askania Forst | 14 | 5 | 2 | 7 | 31:31 | 12:16 |
6. | FC Deutschland 1901 Forst | 14 | 4 | 4 | 6 | 26:41 | 12:16 |
7. | SC Wacker 09 Ströbitz | 14 | 2 | 5 | 7 | 19:40 | 9:19 |
8. | VfB Weißwasser | 14 | 3 | 2 | 9 | 19:38 | 8:18 |
Kampioen, geplaatst voor Zuidoost-Duitse eindronde | |
Geplaatst voor Zuidoost-Duitse eindronde | |
Degradatie |
Gauliga[bewerken | brontekst bewerken]
Gauliga Cottbus[bewerken | brontekst bewerken]
Cottbuser SC 1896 en TV Friesen 1893 Cottbus fuseerden tot TSG Cottbuser SC Friesen.
Plaats | Club | Wed. | W | G | V | Saldo | Ptn. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | TSG Cottbuser SC Friesen | 10 | 8 | 0 | 2 | 54:17 | 16:04 |
2. | FV Brandenburg Cottbus II | 10 | 7 | 2 | 1 | 34:21 | 16:04 |
3. | SC Viktoria 1897 Cottbus | 9 | 5 | 0 | 4 | 22:19 | 10:08 |
4. | Cottbuser FV 1898 II | 11 | 4 | 1 | 6 | 23:27 | 09:13 |
5. | SC Union 1905 Cottbus | 5 | 2 | 1 | 2 | 15:11 | 05:05 |
6. | SC 1920 Vetschau | 4 | 1 | 1 | 2 | 06:15 | 03:05 |
7. | SC Germania 1906 Lübben | 5 | 0 | 1 | 4 | 04:28 | 01:09 |
8. | Spremberger SC | 2 | 0 | 0 | 2 | 00:15 | 00:04 |
9. | SpVgg Finsterwalde | 4 | 0 | 0 | 4 | 08:13 | 00:08 |
Geplaatst voor eindronde | |
Degradatie |
Gauliga Forst[bewerken | brontekst bewerken]
Plaats | Club | Wed. | W | G | V | Saldo | Ptn. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | SV Amicitia 1900 Forst | 6 | 3 | 2 | 1 | 15:11 | 08:04 |
2. | 1. FC Guben | 7 | 2 | 2 | 3 | 20:13 | 06:08 |
3. | VfB 1901 Forst | 2 | 2 | 0 | 0 | 07:03 | 04 |
4. | FC Deutschland 1901 Forst II | 2 | 1 | 1 | 0 | 06:04 | 03:01 |
5. | FC Viktoria 1901 Forst II | 2 | 1 | 0 | 1 | 04:05 | 02:02 |
6. | FC Askania 1901 Forst II | 2 | 1 | 0 | 1 | 01:10 | 02:02 |
7. | SpVgg 1912/15 Guben | 3 | 0 | 1 | 2 | 03:07 | 01:05 |
8. | SV Fortuna Forst | 2 | 0 | 0 | 2 | 03:06 | 00:04 |
Geplaatst voor eindronde | |
Degradatie |
Gauliga Senftenberg[bewerken | brontekst bewerken]
Plaats | Club | Wed. | W | G | V | Saldo | Ptn. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | VfB Klettwitz | ||||||
2. | SC Wacker Naundorf | ||||||
3. | BV Zschipkau | ||||||
4. | VfB Senftenberg 1910 | ||||||
5. | FC Alemannia Großrässchen | ||||||
6. | SC Hertha 1915 Hörlitz | ||||||
7. | SVgg 1924 Annahütte | ||||||
8. | SC Corona Neupetershain |
Geplaatst voor eindronde |
Eindronde[bewerken | brontekst bewerken]
Plaats | Club | Wed. | W | G | V | Saldo | Ptn. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | VfB Klettwitz | 6 | 6 | 0 | 0 | 31:06 | 12:00 |
2. | SV Amicitia 1900 Forst | 4 | 2 | 0 | 2 | 08:12 | 04:04 |
3. | TSG Cottbuser SC Friesen | 5 | 2 | 0 | 3 | 14:11 | 04:06 |
4. | TV Kolkwitz | 5 | 0 | 0 | 5 | 04:28 | 00:10 |
Promotie |