Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie
Het seizoen 2009/10 van de zondag Hoofdklasse B ging van start op 6 september 2009 , de laatste speelronde is op 9 mei 2010 .[1] De zondag Hoofdklasse B is een van de zes hoogste voetbalcompetities in Nederland uitgeoefend door amateurs. De regerend kampioen is VV Baronie , dat vorig seizoen kampioen werd.
Vorig seizoen zijn er twee clubs gedegradeerd en dat waren TSV LONGA uit Tilburg en SV Deurne . Gepromoveerd zijn SV OSS '20 en UDI '19/Beter Bed uit Uden .
Clubs in de Zondag Hoofdklasse B 2009/10
Op 11 juni 2009 maakte de KNVB de definitieve indeling bekend voor de Hoofdklasse[2] .
1 Winnaar eerste periodetitel
2 Winnaar tweede periodetitel
3 Winnaar derde periodetitel
BAR
DES
DIJ
EVV
GEM
JVC
MEE
OJC
OSS
PAP
SCH
UDI
UNA
VEN
VV Baronie
5 - 0
0 - 1
3 - 1
0 - 5
4 - 0
2 - 0
3 - 0
1 - 1
0 - 0
1 - 1
1 - 0
0 - 1
2 - 0
VV DESK
2 - 3
2 - 2
0 - 1
0 - 4
2 - 2
1 - 3
3 - 1
1 - 1
1 - 3
2 - 2
0 - 3
1 - 6
0 - 5
Dijkse Boys
1 - 1
2 - 2
0 - 1
0 - 2
1 - 1
5 - 0
2 - 1
1 - 0
1 - 3
4 - 0
2 - 0
2 - 2
2 - 0
EVV
0 - 0
0 - 0
4 - 4
1 - 0
3 - 2
0 - 4
4 - 1
1 - 0
3 - 1
1 - 1
3 - 0
4 - 4
1 - 4
VV Gemert
0 - 0
2 - 0
0 - 2
2 - 0
0 - 0
5 - 2
1 - 0
3 - 1
1 - 0
2 - 2
5 - 1
1 - 2
3 - 2
JVC Cuijk
3 - 1
5 - 0
4 - 3
3 - 1
6 - 1
1 - 3
2 - 1
4 - 3
2 - 0
1 - 1
2 - 1
1 - 1
2 - 2
SV Meerssen
0 - 1
1 - 1
0 - 0
1 - 2
0 - 1
3 - 2
3 - 3
2 - 1
0 - 1
0 - 3
1 - 3
1 - 0
0 - 3
OJC Rosmalen
0 - 3
1 - 4
1 - 2
0 - 3
0 - 2
0 - 4
4 - 1
4 - 0
5 - 1
1 - 0
1 - 0
2 - 1
0 - 0
SV OSS '20
0 - 1
1 - 3
1 - 3
1 - 1
0 - 1
1 - 2
1 - 3
2 - 3
1 - 3
1 - 2
0 - 4
1 - 0
1 - 3
VV Papendrecht
0 - 1
2 - 4
1 - 4
1 - 1
2 - 3
1 - 1
4 - 1
0 - 3
2 - 1
2 - 1
2 - 2
2 - 2
2 - 2
RKSV Schijndel
1 - 1
5 - 1
2 - 3
0 - 3
1 - 0
0 - 0
0 - 1
1 - 2
2 - 0
6 - 2
3 - 1
0 - 2
0 - 3
UDI '19
1 - 2
0 - 1
4 - 2
0 - 1
0 - 1
1 - 0
1 - 1
1 - 0
1 - 3
5 - 1
2 - 0
0 - 6
2 - 1
UNA
0 - 4
1 - 2
4 - 3
0 - 3
3 - 0
1 - 1
2 - 1
0 - 0
1 - 2
1 - 3
1 - 0
1 - 1
1 - 2
SV Venray
1 - 2
0 - 0
4 - 1
1 - 0
2 - 3
1 - 2
4 - 6
1 - 0
3 - 3
7 - 1
3 - 1
4 - 3
1 - 2
pos
Speler
Club
Goals
1.
Bas van de Reijken
VV Gemert
25
2.
Timmy Strijbosch
Dijkse Boys
16
".
Sam Wassenberg
UDI '19
16
4.
Geert Bakker
VV Papendrecht
15
".
Bas Smulders
RKSV Schijndel
15
Bronnen, noten en/of referenties
Vanaf 2016 staan alle competities op 1 pagina.