Interlands Malinees voetbalelftal 2020-2029
Uiterlijk
Deze pagina toont een chronologisch en gedetailleerd overzicht van de interlands die het Malinees voetbalelftal speelt en heeft gespeeld in de periode 2020 – 2029.[1]
Interlands[bewerken | brontekst bewerken]
2020[bewerken | brontekst bewerken]
| ||||
9 oktober Vriendschappelijk № 552 «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC+3) |
Mali [2] | 3 – 0 | Ghana[3][4] | Emirhan Sportcentrum, Side Toeschouwers: 0[5] Scheidsrechter: Halil Umut Meler (TUR) |
Hamari Traoré 3' El Bilal Touré 49' Amadou Haidara 75' |
| ||||
13 november AK 2021 kwalificatie Groep A «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC) |
Mali | 1 – 0 | Namibië | Stade du 26 Mars, Bamako Toeschouwers: 0[5] Scheidsrechter: Mohamed Ali Moussa (NIG) |
El Bilal Touré 33' (pen.) |
| ||||
17 november AK 2021 kwalificatie Groep A «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+2) |
Namibië | 1 – 2 | Mali | Sam Nujomastadion, Windhoek Toeschouwers: 0[5] Scheidsrechter: Ali Mohamed Adelaid (COM) |
Elmo Kambindu 39' | 12' Sékou Koïta 37' Moussa Doumbia |
2021[bewerken | brontekst bewerken]
African Championship of Nations 2020 |
---|
Tijdens het African Championship of Nations bestaat het nationaal elftal altijd enkel uit spelers uit de nationale competitie.
| ||||
16 januari Championship of Nations Groep A «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC+1) |
Mali [6] | 1 – 0 | Burkina Faso[7] | Ahmadou Ahidjostadion, Yaoundé Scheidsrechter: Mohamed Marouf (EGY) |
Siaka Bagayoko 70' |
| ||||
20 januari Championship of Nations Groep A «onderlinge duels» 17:00 uur (UTC+1) |
Kameroen | 1 – 1 | Mali | Ahmadou Ahidjostadion, Yaoundé Scheidsrechter: Pacifique Ndabihawenimana (BDI) |
Salomon Charles Banga 6' | 12' Issaka Samaké |
| ||||
24 januari Championship of Nations Groep A «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC+1) |
Zimbabwe | 0 – 1 | Mali | Japomastadion, Douala Scheidsrechter: Beida Dahane (MTN) |
11' Demba Diallo |
| ||||
30 januari Championship of Nations Kwartfinale «onderlinge duels» 17:00 uur (UTC+1) |
Mali | 0 – 0 (n.v.) | Congo-Brazzaville | Ahmadou Ahidjostadion, Yaoundé Scheidsrechter: Peter Waweru (KEN) |
Strafschoppen | ||||
---|---|---|---|---|
Issaka Samake Moussa Kyabou Makan Samabali Mamadou Doumba Mamadou Coulibaly |
5 – 4 | Prince Mouandzu Mapata Julfin Ondongo Hardy Binguila Yann Mokombo Pavelh Ndzila |
| ||||
3 februari Championship of Nations Halve finale «onderlinge duels» 16:00 uur (UTC+1) |
Mali | 0 – 0 (n.v.) | Guinee | Japomastadion, Douala Scheidsrechter: Mahmoud El Banna (EGY) |
Strafschoppen | ||||
---|---|---|---|---|
Issaka Samake Moussa Kyabou Makan Samabali Sadio Kanoute Mamadou Coulibaly |
5 – 4 | Yakhouba Gnagna Barry Ismael Camara Ousmane Camara Mamadouba Bangoura Morlaye Sylla |
| ||||
7 februari Championship of Nations Finale «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC+1) |
Mali | 0 – 2[8] | Marokko | Ahmadou Ahidjostadion, Yaoundé Scheidsrechter: Peter Waweru (KEN) |
69' Soufiane Bouftini 79' Ayoub El Kaabi |
| ||||
24 maart AK 2021 kwalificatie Groep A «onderlinge duels» 16:00 uur (UTC) |
Guinee | 1 – 0 | Mali[9] | Stade du 28 Septembre, Conakry Toeschouwers: 0[5] Scheidsrechter: Youssef Essrayri (TUN) |
Seydouba Soumah 76' |
| ||||
17 november AK 2021 kwalificatie Groep A «onderlinge duels» |
Mali | 3 – 0 r Afgelast[10] |
Tsjaad | |
| ||||
6 juni Vriendschappelijk «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+1) |
Algerije | 1 – 0 | Mali | Mustapha Tchakerstadion, Blida Toeschouwers: 0[5] Scheidsrechter: Ahmed El Ghandour (EGY) |
Riyad Mahrez 56' |
| ||||
11 juni Vriendschappelijk «onderlinge duels» 16:00 uur (UTC+1) |
Congo-Kinshasa [11] | 1 – 1 | Mali[12] | Stade El Menzah, Tunis Toeschouwers: 0[5] Scheidsrechter: onb. |
Ben Malango 86' | 4' Kalifa Coulibaly |
| ||||
15 juni Vriendschappelijk «onderlinge duels» 20:30 uur (UTC+1) |
Tunesië [13] | 1 – 0[14] | Mali | Stade Olympique Hammadi Agrebi, Radès Toeschouwers: 0[5] Scheidsrechter: Ibrahim Nour El Din (EGY) |
Anis Ben Slimane 90' |
| ||||
1 september WK 2022 kwalificatie Groep E «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC+1) |
Mali | 1 – 0 | Rwanda | Stade Adrar, Agadir (Marokko)[15] Toeschouwers: 0[5] Scheidsrechter: Beida Dahane (MTN) |
Adama Traoré 19' |
| ||||
6 september WK 2022 kwalificatie Groep E «onderlinge duels» 14:00 uur (UTC+3) |
Oeganda | 0 – 0[16] | Mali[17] | St. Mary'sstadion, Entebbe Toeschouwers: 0[5] Scheidsrechter: Ahmad Imtehaz Heeralall (MTS) |
| ||||
7 oktober WK 2022 kwalificatie Groep E «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC+1) |
Mali [18] | 5 – 0 | Kenia | Stade Adrar, Agadir (Marokko)[15] Toeschouwers: 0[5] Scheidsrechter: Youssef Essrayri (TUN) |
Adama Traoré 8' Ibrahima Koné 22' Ibrahima Koné 36' Ibrahima Koné 45' (pen.) Moussa Doumbia 85' |
| ||||
10 oktober WK 2022 kwalificatie Groep E «onderlinge duels» 16:00 uur (UTC+3) |
Kenia | 0 – 1 | Mali | Nationaal Stadion Nyayo, Nairobi Toeschouwers: 0[5] Scheidsrechter: Blaise Ngwa (CMR) |
55' Ibrahima Koné |
| ||||
11 november WK 2022 kwalificatie Groep E «onderlinge duels» 18:00 uur (UTC+2) |
Rwanda | 0 – 3[19] | Mali | Nyamirambostadion, Kigali Toeschouwers: 0[5] Scheidsrechter: Hélder Martins de Carvalho (ANG) |
19' Moussa Djenepo 21' Ibrahima Koné 87' Kalifa Coulibaly |
| ||||
14 november WK 2022 kwalificatie Groep E «onderlinge duels» 17:00 uur (UTC+1) |
Mali [20] | 1 – 0 | Oeganda | Stade Adrar, Agadir (Marokko)[15] Toeschouwers: 0[5] Scheidsrechter: Bamlak Tessema Weyesa (ETH) |
Kalifa Coulibaly 19' |
2022[bewerken | brontekst bewerken]
Afrikaans kampioenschap voetbal 2021 |
---|
| ||||
12 januari Afrika Cup Groep F «onderlinge duels» 14:00 uur (UTC+1) |
Tunesië [21] | 0 – 1[22][23] | Mali | Limbestadion, Limbe Toeschouwers: 7.635 Scheidsrechter: Janny Sikazwe (ZAM) Video-assistent: Adil Zourak (MAR) |
48' Ibrahima Koné |
| ||||
16 januari Afrika Cup Groep F «onderlinge duels» 14:00 uur (UTC+1) |
Gambia | 1 – 1 | Mali | Limbestadion, Limbe Toeschouwers: 7.032 Scheidsrechter: Samir Guezzaz (MAR) Video-assistent: Redouane Jiyed (MAR) |
Musa Barrow 90' (pen.) | 79' (pen.) Ibrahima Koné |
| ||||
20 januari Afrika Cup Groep F «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC+1) |
Mali | 2 – 0 | Mauritanië[24] | Japomastadion, Douala Toeschouwers: 18.657 Scheidsrechter: Bernard Camille (SEY) Video-assistent: Adil Zourak (MAR) |
Massadio Haïdara 2' Ibrahima Koné 49' (pen.) |
| ||||
26 januari Afrika Cup Achtste finale «onderlinge duels» 20:00 (UTC+1) |
Mali | 0 – 0 (n.v.) | Equatoriaal-Guinea | Limbestadion, Limbe Scheidsrechter: Bakary Gassama (GAM) Video-assistent: Adil Zourak (MAR) |
Strafschoppen | ||||
---|---|---|---|---|
Adama Traoré Moussa Djenepo Massadio Haïdara Hamari Traoré El Bilal Touré Aliou Dieng Mohamed Camara Falaye Sacko |
5 – 6 | Emilio Nsue Rubén Belima Carlos Akapo Jannick Buyla Pablo Ganet Saúl Coco Iban Salvador Santiago Eneme |
| ||||
25 maart WK 2022 kwalificatie Play-off «onderlinge duels» 17:00 uur (UTC) |
Mali [25] | 0 – 1[26] | Tunesië | Stade du 26 Mars, Bamako Toeschouwers: 50.000 Scheidsrechter: Bamlak Tessema Weyesa (ETH) Video-assistent: José María Sánchez Martínez (ESP) |
36' (e.d.) Moussa Sissako |
| ||||
29 maart WK 2022 kwalificatie Play-off «onderlinge duels» 20:30 uur (UTC+1) |
Tunesië [27] | 0 – 0 | Mali[28] | Stade Olympique Hammadi Agrebi, Radès Toeschouwers: 50.000 Scheidsrechter: Maguette Ndiaye (SEN) Video-assistent: Pol van Boekel (NED) |
| ||||
4 juni AK 2023 kwalificatie Groep G «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC) |
Mali [29][30] | 4 – 0 | Congo-Brazzaville[31] | Stade du 26 Mars, Bamako Scheidsrechter: Abdel Aziz Bouh (MTN) |
Mohamed Camara 1' El Bilal Touré 11' El Bilal Touré 40' Kalifa Coulibaly 44' |
| ||||
9 juni AK 2023 kwalificatie Groep G «onderlinge duels» 15:00 uur (UTC+3) |
Zuid-Soedan [32] | 1 – 3[33] | Mali | St. Mary'sstadion, Entebbe (Oeganda)[34] Scheidsrechter: Mashood Ssali (UGA) |
Boubakar Kouyaté 29' (e.d.) | 59' Mohamed Camara 90+3' Sékou Koïta 90+5' Aliou Dieng |
| ||||
23 september Vriendschappelijk «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC) |
Mali [35] | 1 – 0 | Zambia[36] | Stade du 26 Mars, Bamako Scheidsrechter: Younoussa Camara (GUI) |
El Bilal Touré 9' |
| ||||
26 september Vriendschappelijk «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC) |
Mali | 0 – 0 gest.[37] | Zambia | Stade du 26 Mars, Bamako Scheidsrechter: Abdoulaye Manet (GUI) |
| ||||
16 november Vriendschappelijk «onderlinge duels» 20:30 uur (UTC+1) |
Algerije [38] | 1 – 1 | Mali[39] | Olympisch Stadion, Oran Toeschouwers: 16.500 Scheidsrechter: Amir Lousif (TUN) |
Riyad Mahrez 45+1' (pen.) | 58' Massadio Haïdara |
2023[bewerken | brontekst bewerken]
African Championship of Nations 2022 |
---|
Tijdens het African Championship of Nations bestaat het nationaal elftal altijd enkel uit spelers uit de nationale competitie.
| ||||
16 januari Championship of Nations Groep D «onderlinge duels» 17:00 uur (UTC+1) |
Mali | 3 – 3 | Angola | Olympisch Stadion, Oran Scheidsrechter: Karim Sabry (MAR) |
Hamidou Sinayoko 23' Yoro Diaby 79' Ousmane Coulibaly 83' |
12' Depú 26' Depú 72' Gilberto |
| ||||
24 januari Championship of Nations Groep D «onderlinge duels» 17:00 uur (UTC+1) |
Mauritanië | 1 – 0 | Mali | Olympisch Stadion, Oran Toeschouwers: 4.389 Scheidsrechter: Mohamed Adel (EGY) |
Mamadou Sy 53' |
| ||||
24 maart AK 2023 kwalificatie Groep G «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC) |
Mali [40] | 2 – 0 | Gambia | Stade du 26 Mars, Bamako Scheidsrechter: Jean Ouattara (BUR) |
Kamory Doumbia 3' Adama Traoré 90+5' |
| ||||
28 maart AK 2023 kwalificatie Groep G «onderlinge duels» 16:00 uur (UTC) |
Gambia | 1 – 0 | Mali[41] | Stade Mohammed V, Casablanca (Marokko) Scheidsrechter: Kouassi Attisso Attiogbe (TOG) |
Omar Colley 79' |
| ||||
18 juni AK 2023 kwalificatie Groep G «onderlinge duels» 17:00 uur (UTC+1) |
Congo-Brazzaville [42] | 0 – 2 | Mali[43] | Stade Alphonse Massemba-Débat, Brazzaville Scheidsrechter: Samir Guezzaz (MAR) |
62' Ibrahima Koné 73' Nene Dorgeles |
| ||||
8 september AK 2023 kwalificatie Groep G «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC) |
Mali [44] | 4 – 0 | Zuid-Soedan[45] | Stade du 26 Mars, Bamako Scheidsrechter: Mehrez Melki (TUN) |
Ibrahima Koné 10' Kamory Doumbia 29' Kamory Doumbia 57' Nene Dorgeles 82' |
| ||||
12 september Vriendschappelijk «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC) |
Ivoorkust | 0 – 0 gest.[46] | Mali | Stade olympique Alassane Ouattara, Abidjan Scheidsrechter: Aklesso Gnama (TOG) |
| ||||
13 oktober Vriendschappelijk «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC) |
Mali | 1 – 0 | Oeganda | Stade du 26 Mars, Bamako Scheidsrechter: Vincent Kaboré (BUR) |
Lassine Sinayoko 74' (pen.) |
| ||||
17 oktober Vriendschappelijk «onderlinge duels» 16:00 uur (UTC+1) |
Saoedi-Arabië | 1 – 3 | Mali[47] | Estádio Municipal, Portimão Toeschouwers: 150 Scheidsrechter: António Nobre (POR) |
Salem Al-Dawsari 58' | 14' Moussa Doumbia 42' Hamari Traoré 71' Lassina Sinayoko |
| ||||
17 november WK 2026 kwalificatie Groep I «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC) |
Mali [48] | 3 – 1 | Tsjaad | Stade du 26 Mars, Bamako Scheidsrechter: Ahmad Imtehaz Heeralall (MRI) |
Kamory Doumbia 45' Youssoufou Niakaté 77' Ibrahima Sissoko 81' |
53' Marius Mouandilmadji |
| ||||
20 november WK 2026 kwalificatie Groep I «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC) |
Mali | 1 – 1[49] | Centr.-Afrik. Rep. | Stade du 26 Mars, Bamako Toeschouwers: 30.000 Scheidsrechter: Georges Gatogato (BDI) |
Kamory Doumbia 76' | 79' Geoffrey Kondogbia |
2024[bewerken | brontekst bewerken]
| ||||
6 januari Vriendschappelijk «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC) |
Mali | 6 – 2 | Guinee-Bissau | Stade du 26 Mars, Bamako Scheidsrechter: Bangaly Konate (GUI) |
Youssoufou Niakaté 6' Lassana Coulibaly 15' Kamory Doumbia 40' Nene Dorgeles 68' Falaye Sacko 75' Nene Dorgeles 85' |
37' Mama Baldé 42' Carlos Mané |
Afrikaans kampioenschap voetbal 2023 |
---|
| ||||
16 januari Afrika Cup Groep E «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC) |
Mali [50] | 2 – 0[51] | Zuid-Afrika | Amadou Gon Coulibalystadion, Korhogo Toeschouwers: 16.894 Scheidsrechter: Mohamed Adel (EGY) Video-assistent: Lahlou Benbraham (ALG) |
Hamari Traoré 60' Lassine Sinayoko 66' |
| ||||
20 januari Afrika Cup Groep E «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC) |
Tunesië | 1 – 1 | Mali | Amadou Gon Coulibalystadion, Korhogo Toeschouwers: 18.130 Scheidsrechter: Daniel Nii Laryea (GHA) Video-assistent: Salima Mukansanga (RWA) |
Hamza Rafia 20' | 10' Lassine Sinayoko |
| ||||
24 januari Afrika Cup Groep E «onderlinge duels» 17:00 uur (UTC) |
Namibië | 0 – 0 | Mali | Laurent Pokoustadion, San-Pédro Toeschouwers: 15.231 Scheidsrechter: Samuel Uwikunda (RWA) Video-assistent: Lahlou Benbraham (ALG) |
| ||||
30 januari Afrika Cup Achtste finale «onderlinge duels» 17:00 uur (UTC) |
Mali | 2 – 1 | Burkina Faso[52] | Amadou Gon Coulibalystadion, Korhogo Toeschouwers: 19.184 Scheidsrechter: Ibrahim Mutaz (LBA) Video-assistent: Lahlou Benbraham (ALG) |
Edmond Tapsoba 3' (e.d.) Lassine Sinayoko 47' |
57' (pen.) Bertrand Traoré |
| ||||
3 februari Afrika Cup Kwartfinale «onderlinge duels» 17:00 uur (UTC) |
Mali | 1 – 2 (n.v.)[53][54] | Ivoorkust | Stade Bouaké, Bouaké Toeschouwers: 39.836 Scheidsrechter: Mohamed Adel (EGY) Video-assistent: Akhona Makalima (ZAF) |
Nene Dorgeles 71' | 90' Simon Adingra 120+2' Oumar Diakité |
| ||||
22 maart Vriendschappelijk «onderlinge duels» 22:00 uur (UTC) |
Mali [55] | 2 – 0 | Mauritanië | Stade de Marrakech, Marrakesh Scheidsrechter: Mehrez Melki (TUN) |
Modibo Sagnan 9' El Bilal Touré 12' |
| ||||
26 maart Vriendschappelijk «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC) |
Nigeria | 0 – 2 | Mali[56] | Stade de Marrakech, Marrakesh Toeschouwers: 370 Scheidsrechter: Samir Guezzaz (MAR) |
18' El Bilal Touré 87' Kamory Doumbia |
| ||||
6 juni WK 2026 kwalificatie Groep I «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC) |
Mali | – | Ghana | Stade du 26 Mars, Bamako Scheidsrechter: n.n.b |
| ||||
11 juni WK 2026 kwalificatie Groep I «onderlinge duels» 15:00 uur (UTC+2) |
Madagaskar | – | Mali | FNB Stadium, Johannesburg (Zuid-Afrika) Scheidsrechter: n.n.b |
Bronnen, noten en/of referenties
|