Interlands Estisch voetbalelftal 2020-2029
Uiterlijk
Deze pagina toont een chronologisch en gedetailleerd overzicht van de interlands die het Estisch voetbalelftal speelt en heeft gespeeld in de periode 2020 – 2029.[1]
Interlands[bewerken | brontekst bewerken]
2020[bewerken | brontekst bewerken]
| ||||
5 september UEFA Nations League Groep C2 № 464 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+3) |
Estland [2] | 0 – 1 | Georgië | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 0[3] Scheidsrechter: Donatas Rumšas (LTU) |
35' Nika Katsjarava |
| ||||
8 september UEFA Nations League Groep C2 № 465 «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC+4) |
Armenië [4] | 2 – 0[5] | Estland | Republikeins Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan Toeschouwers: 0[3] Scheidsrechter: David Coote (ENG) |
Aleksandr Karapetjan 43' Wbeymar Angulo 65' |
| ||||
7 oktober Vriendschappelijk № 466 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+3) |
Estland [6] | 1 – 3 | Litouwen[7] | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 718 Scheidsrechter: Antti Munukka (FIN) |
Pavel Marin 58' | 14' Arvydas Novikovas 32' Gratas Sirgedas 46' Arvydas Novikovas |
| ||||
11 oktober UEFA Nations League Groep C2 № 467 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+3) |
Estland | 3 – 3 | Noord-Macedonië | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 908 Scheidsrechter: Mohammed Al-Hakim (SWE) |
Rauno Sappinen 33' Rauno Sappinen 61' Frank Liivak 76' |
3' (e.d.) Märten Kuusk 80' Goran Pandev 88' Gjoko Zajkov |
| ||||
14 oktober UEFA Nations League Groep C2 № 468 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+3) |
Estland | 1 – 1[8] | Armenië[9] | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 1.007 Scheidsrechter: Luís Godinho (POR) |
Rauno Sappinen 14' | 8' Kamo Hovhannisjan |
| ||||
11 november Vriendschappelijk № 469 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+1) |
Italië [10] | 4 – 0 | Estland[11] | Stadio Artemio Franchi, Florence Toeschouwers: 0[3] Scheidsrechter: Rade Obrenovič (SVN) |
Vincenzo Grifo 14' Federico Bernardeschi 27' Vincenzo Grifo 75' (pen.) Riccardo Orsolini 86' (pen.) |
| ||||
15 november UEFA Nations League Groep C2 № 470 «onderlinge duels» 15:00 uur (UTC+1) |
Noord-Macedonië | 2 – 1 | Estland[12] | Toše Proeskiarena, Skopje Toeschouwers: 0[3] Scheidsrechter: Marius Avram (ROU) |
Ivan Tričkovski 29' Vlatko Stojanovski 68' |
52' Rauno Sappinen |
| ||||
18 november UEFA Nations League Groep C2 № 471 «onderlinge duels» 21:00 uur (UTC+4) |
Georgië | 0 – 0 | Estland[13] | Boris Pajtsjadzestadion, Tbilisi Toeschouwers: 0[3] Scheidsrechter: Irfan Peljto (BIH) |
2021[bewerken | brontekst bewerken]
| ||||
24 maart WK-kwalificatie Groep E № 472 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+1) |
Estland [14][15] | 2 – 6 | Tsjechië[16] | Arena Lublin, Lublin (Polen)[17] Toeschouwers: 0[3] Scheidsrechter: Anastasios Papapetrou (GRE) |
Rauno Sappinen 12' Henri Anier 86' |
18' Patrik Schick 27' Antonín Barák 32' Tomáš Souček 43' Tomáš Souček 48' Tomáš Souček 56' Jakub Jankto |
| ||||
27 maart WK-kwalificatie Groep E № 473 «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC+3) |
Wit-Rusland | 4 – 2[18] | Estland | Dinamostadion, Minsk Toeschouwers: 3.611 Scheidsrechter: Robert Hennessy (IRL) |
Vital Lisakovitsj 45' (pen.) Joeri Kendysj 64' Pavel Savitski 81' Vital Lisakovitsj 83' |
31' Henri Anier 55' Henri Anier |
| ||||
31 maart Vriendschappelijk № 474 «onderlinge duels» 17:45 uur (UTC+2) |
Zweden | 1 – 0 | Estland | Friends Arena, Solna Toeschouwers: 0[3] Scheidsrechter: Marco Fritz (GER) |
Marcus Berg 4' |
| ||||
1 juni Baltische Beker № 475 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+3) |
Litouwen | 0 – 1 | Estland | LFF-stadion, Vilnius Toeschouwers: 0[3] Scheidsrechter: Aleksandrs Anufrijevs (LVA) |
65' Henri Anier |
| ||||
4 juni Vriendschappelijk № 476 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+3) |
Finland | 0 – 1 | Estland | Olympisch Stadion, Helsinki Toeschouwers: 0[3] Scheidsrechter: Jørgen Burchardt (DEN) |
59' (pen.) Rauno Sappinen |
| ||||
10 juni Baltische Beker № 477 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+3) |
Estland [19] | 2 – 1[20] | Letland | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 0[3] Scheidsrechter: Robertas Valikonis (LTU) |
Mattias Käit 5' Mattias Käit 40' |
84' (pen.) Dāvis Ikaunieks |
| ||||
2 september WK-kwalificatie Groep E № 478 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+3) |
Estland [21] | 2 – 5[22] | België[23][24] | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 6.685 Scheidsrechter: Guillermo Cuadra Fernández (ESP) Video-assistent: Juan Martínez Munuera (ESP) |
Mattias Käit 2' Erik Sorga 83' |
22' Hans Vanaken 29' Romelu Lukaku 52' Romelu Lukaku 65' Axel Witsel 76' Thomas Foket |
| ||||
5 september Vriendschappelijk № 479 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+3) |
Estland [25] | 0 – 1 | Noord-Ierland[26] | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 2.524 Scheidsrechter: Mads Kristoffersen (DEN) |
75' Shane Ferguson |
| ||||
8 september WK-kwalificatie Groep E № 480 «onderlinge duels» 19:45 uur (UTC+1) |
Wales | 0 – 0 | Estland | Cardiff City Stadium, Cardiff Toeschouwers: 21.624 Scheidsrechter: Ruddy Buquet (FRA) Video-assistent: Benoît Millot (FRA) |
| ||||
8 oktober WK-kwalificatie Groep E № 481 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+3) |
Estland | 2 – 0 | Wit-Rusland[27] | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 3.597 Scheidsrechter: Mohammed Al-Hakim (SWE) Video-assistent: Bojan Pandžić (SWE) |
Erik Sorga 58' Sergei Zenjov 90+3' |
| ||||
11 oktober WK-kwalificatie Groep E № 482 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+3) |
Estland | 0 – 1 | Wales | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 5.118 Scheidsrechter: Sandro Schärer (SUI) Video-assistent: Fedayi San (SUI) |
12' Kieffer Moore |
| ||||
13 november WK-kwalificatie Groep E № 483 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+1) |
België [28] | 3 – 1 | Estland | Koning Boudewijnstadion, Brussel Toeschouwers: 29.865 Scheidsrechter: Halil Umut Meler (TUR) Video-assistent: Mete Kalkavan (TUR) |
Christian Benteke 11' Yannick Carrasco 53' Thorgan Hazard 74' |
70' Erik Sorga |
| ||||
16 november WK-kwalificatie Groep E № 484 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+1) |
Tsjechië | 2 – 0 | Estland[29] | Generali Arena, Praag Toeschouwers: 11.354 Scheidsrechter: Orel Grinfeeld (ISR) Video-assistent: Roi Reinshreiber (ISR) |
Jakub Brabec 59' Jan Sýkora 85' |
2022[bewerken | brontekst bewerken]
| ||||
24 maart UEFA Nations League Play-outs № 485 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+2) |
Estland | 0 – 0 | Cyprus[30] | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 5.366 Scheidsrechter: William Collum (SCO) Video-assistent: Darren England (ENG) |
| ||||
29 maart UEFA Nations League Play-outs № 486 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+3) |
Cyprus [31] | 2 – 0[32] | Estland[33] | AEK Arena - Georgios Karapatakis, Larnaca Toeschouwers: 2.464 Scheidsrechter: Artur Soares Dias (POR) Video-assistent: João Pinheiro (POR) |
Marinos Tzionis 19' Pieros Sotiriou 51' |
| ||||
2 juni UEFA Nations League Groep D2 № 487 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+3) |
Estland | 2 – 0 | San Marino | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 3.533 Scheidsrechter: Ioannis Papadopoulos (GRE) Video-assistent: Agelos Evangelou (GRE) |
Robert Kirss 24' Joonas Tamm 32' |
| ||||
5 juni Vriendschappelijk № 488 «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC+2) |
Argentinië [34] | 5 – 0[35] | Estland[36] | Estadio El Sadar, Pamplona Toeschouwers: 18.332 Scheidsrechter: Urs Schnyder (SUI) |
Lionel Messi 8' (pen.) Lionel Messi 45' Lionel Messi 47' Lionel Messi 71' Lionel Messi 76' |
| ||||
9 juni UEFA Nations League Groep D2 № 489 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) |
Malta | 1 – 2[37] | Estland[38] | Ta' Qalistadion, Ta' Qali Toeschouwers: 3.422 Scheidsrechter: Bobby Madden (SCO) Video-assistent: Jochem Kamphuis (NED) |
Karl Hein 56' (e.d.) | 21' Konstantin Vassiljev 90+4' Henri Anier |
| ||||
13 juni Vriendschappelijk № 490 «onderlinge duels» 18:00 uur (UTC+2) |
Albanië [39] | 0 – 0 | Estland[40] | Air Albaniastadion, Tirana Toeschouwers: onb. Scheidsrechter: Philip Farrugia (MLT) |
| ||||
23 september UEFA Nations League Groep D2 № 491 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+3) |
Estland [41][42] | 2 – 1[43] | Malta[44][45] | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 5.539 Scheidsrechter: Daniel Siebert (GER) Video-assistent: Sören Storks (GER) |
Rauno Sappinen 45+6' (pen.) Henri Anier 86' |
51' (pen.) Teddy Teuma |
| ||||
26 september UEFA Nations League Groep D2 № 492 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) |
San Marino [46] | 0 – 4 | Estland | Stadio Olimpico, Serravalle Toeschouwers: 608 Scheidsrechter: Kateryna Monzoel (UKR) Video-assistent: Dennis Higler (NED) |
38' Henri Anier 56' Taijo Teniste 66' Rauno Sappinen 79' Henri Anier |
| ||||
16 november Baltische Beker Halve finale № 493 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+2) |
Letland [47] | 1 – 1[48] | Estland | Daugavastadion, Riga Toeschouwers: 1.657 Scheidsrechter: Robertas Valikonis (LTU) |
Raimonds Krollis 45+2' | 2' Sergei Zenjov | |||
Strafschoppen | ||||
---|---|---|---|---|
Jānis Ikaunieks Artūrs Zjuzins Alvis Jaunzems Dāvis Ikaunieks Elvis Stuglis |
5 – 3 | Karol Mets Konstantin Vassiljev Sergei Zenjov Erik Sorga |
| ||||
19 november Baltische Beker Troostfinale № 494 «onderlinge duels» 16:00 uur (UTC+2) |
Estland | 2 – 0 | Litouwen[49][50] | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 1.563 Scheidsrechter: Vitālijs Spasjoņņikovs (LVA) |
Sergei Zenjov 65' Rasmus Peetson 89' |
2023[bewerken | brontekst bewerken]
| ||||
8 januari Vriendschappelijk № 495 «onderlinge duels» 17:00 uur (UTC) |
IJsland [51] | 1 – 1[52][53] | Estland[54] | Estádio da Nora, Albufeira Toeschouwers: 50 Scheidsrechter: Miguel Nogueira (POR) |
Andri Guðjohnsen 90+1' (pen.) | 45' Sergei Zenjov |
| ||||
12 januari Vriendschappelijk № 496 «onderlinge duels» 16:00 uur (UTC) |
Finland [55] | 0 – 1 | Estland[56] | Estádio da Nora, Albufeira Toeschouwers: 300 Scheidsrechter: Gustavo Correia (POR) |
84' Martin Miller |
| ||||
23 maart Vriendschappelijk № 497 «onderlinge duels» 19:30 uur (UTC+1) |
Hongarije [57] | 1 – 0 | Estland[58] | Puskás Aréna, Boedapest Toeschouwers: 37.804 Scheidsrechter: Walter Altmann (AUT) Video-assistent: Manuel Schüttengruber (AUT) |
Martin Ádám 41' |
| ||||
27 maart EK-kwalificatie Groep F № 498 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) |
Oostenrijk [59] | 2 – 1[60] | Estland[61] | Raiffeisen Arena, Linz Toeschouwers: 16.500 Scheidsrechter: Enea Jorgji (ALB) Video-assistent: Daniele Chiffi (ITA) |
Florian Kainz 68' Michael Gregoritsch 88' |
25' Rauno Sappinen |
| ||||
17 juni EK-kwalificatie Groep F № 499 «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC+4) |
Azerbeidzjan | 1 – 1 | Estland | Dalğa Arena, Bakoe Toeschouwers: 3.900 Scheidsrechter: Ondřej Berka (CZE) Video-assistent: Benoît Millot (FRA) |
Anton Krivotsjoek 62' | 27' Rauno Sappinen |
| ||||
20 juni EK-kwalificatie Groep F № 500 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+3) |
Estland | 0 – 3 | België[62] | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 11.772 Scheidsrechter: John Beaton (SCO) Video-assistent: David Coote (ENG) |
37' Romelu Lukaku 40' Romelu Lukaku 90' Johan Bakayoko |
| ||||
9 september EK-kwalificatie Groep F № 501 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+3) |
Estland [63] | 0 – 5 | Zweden | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 11.411 Scheidsrechter: Horațiu Feșnic (ROU) Video-assistent: Ovidiu Haţegan (ROU) |
18' Viktor Gyökeres 24' Dejan Kulusevski 39' Alexander Isak 75' Robin Quaison 90+2' Viktor Claesson |
| ||||
12 september EK-kwalificatie Groep F № 502 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) |
België [64][65] | 5 – 0 | Estland | Koning Boudewijnstadion, Brussel Toeschouwers: 24.127 Scheidsrechter: Bartosz Frankowski (POL) Video-assistent: Piotr Lasyk (POL) |
Jan Vertonghen 4' Leandro Trossard 18' Romelu Lukaku 56' Romelu Lukaku 58' Charles De Ketelaere 88' |
| ||||
13 oktober EK-kwalificatie Groep F № 503 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+3) |
Estland [66] | 0 – 2[67] | Azerbeidzjan | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 5.652 Scheidsrechter: Robert Schröder (GER) Video-assistent: Benjamin Brand (GER) |
9' Toral Bayramov 45+4' (pen.) Ramil Sjejdajev |
| ||||
17 oktober Vriendschappelijk № 504 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+3) |
Estland | 1 – 1 | Thailand[68] | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 1.502 Scheidsrechter: Trustin Farrugia Cann (MLT) |
Henri Anier 71' | 76' Jakkapan Praisuwan |
| ||||
16 november EK-kwalificatie Groep F № 505 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+2) |
Estland [69] | 0 – 2 | Oostenrijk[70] | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 4.488 Scheidsrechter: Nikola Dabanović (MNE) Video-assistent: Mario Zebec (CRO) |
26' Konrad Laimer 40' Philipp Lienhart |
| ||||
19 november EK-kwalificatie Groep F № 506 «onderlinge duels» 18:00 uur (UTC+1) |
Zweden [71] | 2 – 0 | Estland | Friends Arena, Solna Toeschouwers: 11.201 Scheidsrechter: Fabio Maresca (ITA) Video-assistent: Gianluca Aureliano (ITA) |
Viktor Claesson 22' Emil Forsberg 55' |
2024[bewerken | brontekst bewerken]
| ||||
12 januari Vriendschappelijk № 507 «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC+2) |
Zweden [72] | 2 – 1[73] | Estland[74] | Stelios Kyriakidesstadion, Paphos Toeschouwers: 70 Scheidsrechter: Kyriakos Athanasiou (CYP) |
Sebastian Nanasi 30' Isaac Thelin 54' |
19' Kevor Palumets |
| ||||
21 maart EK-kwalificatie Play-off № 508 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+1) |
Polen | 5 – 1[75] | Estland | Nationaal Stadion, Warschau Toeschouwers: 53.868 Scheidsrechter: Slavko Vinčić (SVN) Video-assistent: Nejc Kajtazović (SVN) |
Przemysław Frankowski 22' Piotr Zieliński 50' Jakub Piotrowski 70' Karol Mets 74' (e.d.) Sebastian Szymański 76' |
78' Martin Vetkal |
| ||||
26 maart Vriendschappelijk № 509 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+2) |
Finland | 2 – 1 | Estland[76] | Olympisch Stadion, Helsinki Toeschouwers: 12.559 Scheidsrechter: Mads Kristoffersen (DEN) |
Fredrik Jensen 30' Karl Hein 38' (e.d.) |
62' Alex Tamm |
| ||||
4 juni Vriendschappelijk № 510 «onderlinge duels» 20:15 uur (UTC+2) |
Zwitserland | – | Estland | Swissporarena, Luzern Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
8 juni Baltische Beker № 511 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+3) |
Estland | – | Faeröer | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
11 juni Baltische Beker № 512 n.n.b. (UTC+3) |
Estland | – | Letland of Litouwen | n.n.b. Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
5 september UEFA Nations League Groep C1 № 513 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+3) |
Estland | – | Slowakije | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
8 september UEFA Nations League Groep C1 № 514 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) |
Zweden | – | Estland | n.n.b. Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
11 oktober UEFA Nations League Groep C1 № 515 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+3) |
Estland | – | Azerbeidzjan | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
14 oktober UEFA Nations League Groep C1 № 516 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+3) |
Estland | – | Zweden | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
16 november UEFA Nations League Groep C1 № 517 «onderlinge duels» 18:00 uur (UTC+4) |
Azerbeidzjan | – | Estland | n.n.b. Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
19 november UEFA Nations League Groep C1 № 518 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+1) |
Slowakije | – | Estland | n.n.b. Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
Bronnen, noten en/of referenties
|