Interlands Surinaams voetbalelftal 2020-2029
Uiterlijk
Deze pagina toont een chronologisch en gedetailleerd overzicht van de interlands die het Surinaams voetbalelftal speelt en heeft gespeeld in de periode 2020 – 2029.[1]
Interlands[bewerken | brontekst bewerken]
2020[bewerken | brontekst bewerken]
| ||||
29 maart Vriendschappelijk «onderlinge duels» |
Suriname | Afgelast[2] | Grenada | |
2021[bewerken | brontekst bewerken]
| ||||
24 maart WK-kwalificatie Groep B «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC−3) |
Suriname [3] | 3 – 0 | Kaaimaneilanden[4] | Dr. Ir. Franklin Essed Stadion, Paramaribo Toeschouwers: 0[5] Scheidsrechter: Jorge Pérez (MEX) |
Shaquille Pinas 21' Ryan Donk 38' (pen.) Gleofilo Vlijter 78' |
| ||||
27 maart WK-kwalificatie Groep B «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC−4) |
Aruba [6] | 0 – 6 | Suriname[7] | IMG Academy, Bradenton Toeschouwers: 0[5] Scheidsrechter: Ismail Elfath (USA) |
20' Nigel Hasselbaink 29' Ryan Donk 38' Nigel Hasselbaink 55' Nigel Hasselbaink 70' Florian Jozefzoon 74' Roland Alberg |
| ||||
4 juni WK-kwalificatie Groep B «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC−3) |
Suriname [8] | 6 – 0[9] | Bermuda[10] | Dr. Ir. Franklin Essed Stadion, Paramaribo Toeschouwers: 0[5] Scheidsrechter: Mario Escobar (GUA) |
Sheraldo Becker 3' Nigel Hasselbaink 15' Sheraldo Becker 36' Nigel Hasselbaink 37' Nigel Hasselbaink 65' Shaquille Pinas 74' |
| ||||
8 juni WK-kwalificatie Groep B «onderlinge duels» 20:05 uur (UTC−5) |
Canada [11] | 4 – 0 | Suriname | Toyota Park, Bridgeview Toeschouwers: 0[5] Scheidsrechter: Nima Saghafi (USA) |
Alphonso Davies 37' Jonathan David 59' Jonathan David 72' Jonathan David 77' (pen.) |
CONCACAF Gold Cup 2021 |
---|
| ||||
12 juli Gold Cup Groep C «onderlinge duels» 18:30 uur (UTC−4) |
Jamaica | 2 – 0 | Suriname[12] | Exploria Stadium, Orlando Toeschouwers: 6.403 Scheidsrechter: Bakary Gassama (GAM) |
Shamar Nicholson 6' Bobby Decordova-Reid 26' |
| ||||
16 juli Gold Cup Groep C «onderlinge duels» 20:30 uur (UTC−4) |
Suriname | 1 – 2[13] | Costa Rica | Exploria Stadium, Orlando Toeschouwers: 6.527 Scheidsrechter: Fernando Hernández (MEX) |
Gleofilo Vlijter 52' | 58' Joel Campbell 59' Celso Borges |
| ||||
20 juli Gold Cup Groep C 18:00 uur (UTC−5) |
Suriname [14] | 2 – 1[15] | Guadeloupe | BBVA Compass Stadium, Houston Toeschouwers: 10.625 Scheidsrechter: Fernando Guerrero (MEX) |
Gleofilo Vlijter 14' Nigel Hasselbaink 79' |
20' Matthias Phaeton |
2022[bewerken | brontekst bewerken]
| ||||
28 januari Vriendschappelijk «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC−3) |
Suriname [16][17] | 1 – 0 | Barbados[18] | Dr. Ir. Franklin Essed Stadion, Paramaribo Toeschouwers: 0[5] Scheidsrechter: Sherwin Johnson (GUY) |
Jamilhio Rigters 48' |
| ||||
1 februari Vriendschappelijk «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC−3) |
Suriname [19] | 2 – 1 | Guyana[20] | Dr. Ir. Franklin Essed Stadion, Paramaribo Toeschouwers: 0[5] Scheidsrechter: Shaquille Jokil (SUR) |
Jamilhio Rigters 13' Jamilhio Rigters 52' |
89' Trayon Bobb |
| ||||
27 maart Vriendschappelijk «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+7) |
Thailand | 1 – 0[21] | Suriname[22] | BG-stadion, Thanyaburi Toeschouwers: 4.418 Scheidsrechter: Warintorn Sassadee (THA) |
Bordin Phala 27' |
| ||||
22 mei Vriendschappelijk 18:00 uur (UTC−3) |
Frans-Guyana | 3 – 1[23] | Suriname | Stade Georges-Chaumet, Cayenne Scheidsrechter: onb. |
Joël Sarrucco 7' Joël Sarrucco 11' Ronaldo Kemble 87' (e.d.) |
40' (pen.) Claidel Kohinor |
| ||||
4 juni CONCACAF Nations League Groep A «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC−3) |
Suriname | 1 – 1 | Jamaica[24] | Dr. Ir. Franklin Essed Stadion, Paramaribo Toeschouwers: 3.032 Scheidsrechter: Selvin Brown (HON) |
Amal Knight 84' (o.g) | 39' Junior Flemmings |
| ||||
7 juni CONCACAF Nations League Groep A «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC−5) |
Jamaica [25] | 3 – 1 | Suriname | Independence Park, Kingston Toeschouwers: 0[5] Scheidsrechter: Keylor Herrera (CRC) |
Ravel Morrison 16' Junior Flemmings 43' Jamal Lowe 70' |
21' Yanic Wildschut |
| ||||
11 juni CONCACAF Nations League Groep A «onderlinge duels» 21:00 uur (UTC−5) |
Mexico | 3 – 0[26] | Suriname[27] | Estadio Corona, Torreón Toeschouwers: 0 Scheidsrechter: Iván Barton (SLV) |
Israel Reyes 4' Henry Martín 40' (pen.) Érick Sánchez 90+4' |
| ||||
22 september Vriendschappelijk «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC+2) |
Suriname [28][29] | 2 – 1 | Nicaragua[30] | Yanmar Stadion, Almere Toeschouwers: 3.500 Scheidsrechter: Serdar Gözübüyük (NED) |
Mitchell te Vrede 25' Jeredy Hilterman 90' |
88' Josué Quijano |
| ||||
19 november Vriendschappelijk 19:00 uur (UTC−3) |
Suriname | 1 – 3[23] | Frans-Guyana | Dr. Ir. Franklin Essed Stadion, Paramaribo Scheidsrechter: Shaquille Jokil (SUR) |
Gilberto Cronie 19' | 43' Joël Sarrucco 48' Joël Sarrucco 81' Stryker Youssou |
| ||||
24 november ABCS-toernooi 2022[31] 19:00 uur (UTC−4) |
Suriname | 4 – 1 | Bonaire | Stadion Rignaal Jean Francisca, Willemstad Scheidsrechter: Norberto da Silva (CUW) |
Dimitrie Apai 1' Rievaldo Doorson 25' Anduelo Amoeferie 32' Dimitrio Andro 80' |
74' Yurick Seinpaal |
| ||||
26 november ABCS-toernooi 2022[31] «onderlinge duels» 21:00 uur (UTC−4) |
Suriname | 2 – 2 | Curaçao | Stadion Rignaal Jean Francisca, Willemstad Scheidsrechter: onb. |
Jerrel Wijks 17' Jamilhio Rigters 71' |
66' Davidson Rosa 90+5' (pen.) Jurensley Martina | |||
Strafschoppen | ||||
---|---|---|---|---|
5 – 6 |
2023[bewerken | brontekst bewerken]
| ||||
23 maart CONCACAF Nations League Groep A «onderlinge duels» 21:00 uur (UTC−3) |
Suriname [32] | 0 – 2[33] | Mexico[34][35][36] | Dr. Ir. Franklin Essed Stadion, Paramaribo Scheidsrechter: Said Martínez (HON) |
64' Johan Vásquez 82' (e.d.) Damil Dankerlui |
| ||||
17 juni Gold Cup-kwalificatie «onderlinge duels» 20:20 uur (UTC−4) |
Suriname [37] | 0 – 0 | Puerto Rico | DRV PNK Stadium, Fort Lauderdale Scheidsrechter: Joe Dickerson (USA) Video-assistent: Chris Penso (USA) |
Strafschoppen | ||||
---|---|---|---|---|
Tjaronn Chery Florian Jozefzoon Shaquille Pinas Mitchell te Vrede Myenty Abena |
3 – 4 | Ricardo Rivera Jaden Servania Leandro Antonetti Roberto Ydrach Gerald Díaz |
| ||||
8 september CONCACAF Nations League Groep B «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC−4) |
Grenada [38] | 1 – 1 | Suriname[39] | Kirani James Atletiekstadion, Saint George's Toeschouwers: 2.994 Scheidsrechter: Kwinsi Williams (TTO) |
Saydrel Lewis 85' | 87' Mitchell te Vrede |
| ||||
12 september CONCACAF Nations League Groep B «onderlinge duels» 16:00 uur (UTC−4) |
Cuba | 1 – 0 | Suriname[40] | Estadio Antonio Maceo, Santiago de Cuba Toeschouwers: 3.500 Scheidsrechter: Fernando Guerrero (MEX) |
Willian Pozo-Venta 21' |
| ||||
12 oktober CONCACAF Nations League Groep B «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC−3) |
Suriname [41] | 1 – 1 | Haïti | Dr. Ir. Franklin Essed Stadion, Paramaribo Toeschouwers: 2.553 Scheidsrechter: Víctor Cáceres (MEX) |
Ridgeciano Haps 17' | 51' Mikaël Cantave |
| ||||
15 oktober CONCACAF Nations League Groep B «onderlinge duels» 21:00 uur (UTC−3) |
Suriname [42] | 4 – 0 | Grenada | Dr. Ir. Franklin Essed Stadion, Paramaribo Toeschouwers: 1.285 Scheidsrechter: Christopher Mason (JAM) |
Djevencio van der Kust 12' Gleofilo Vlijter 27' Myenty Abena 35' Jacob Bedeau 45+3' (e.d.) |
2024[bewerken | brontekst bewerken]
| ||||
24 maart Vriendschappelijk 18:30 uur (UTC+1) |
Suriname [43][44] | 1 – 1 | Martinique | Yanmar Stadion, Almere Toeschouwers: 4.000 Scheidsrechter: Dennis Higler (NED) |
Justin Lonwijk 36' | 12' Brighton Labeau |
| ||||
5 juni WK-kwalificatie Tweede ronde «onderlinge duels» 18:00 uur (UTC−3) |
Suriname [45] | 4 – 1 | St. Vinc. en de Gren. | Dr. Ir. Franklin Essed Stadion, Paramaribo Toeschouwers: 3.220 Scheidsrechter: Joe Dickerson (USA) |
Sheraldo Becker 39' (pen.) Jeredy Hilterman 45+2' Justin Lonwijk 46' Jaden Montnor 70' |
31' Oalex Anderson |
| ||||
8 juni WK-kwalificatie Tweede ronde «onderlinge duels» 15:30 uur (UTC−4) |
Anguilla | –[46] | Suriname | Raymond E. Guishard Technical Centre, The Valley Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
5 september CONCACAF Nations League Groep A «onderlinge duels» n.n.b. (UTC−3) |
Guyana | – | Suriname | n.n.b. Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
9 september CONCACAF Nations League Groep A n.n.b. (UTC−4) |
Guadeloupe | – | Suriname | n.n.b. Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
11 oktober CONCACAF Nations League Groep A «onderlinge duels» n.n.b. (UTC−3) |
Suriname | – | Costa Rica | n.n.b. Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
15 oktober CONCACAF Nations League Groep A «onderlinge duels» n.n.b. (UTC−3) |
Suriname | – | Guyana | n.n.b. Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
2025[bewerken | brontekst bewerken]
| ||||
6 juni WK-kwalificatie Tweede ronde «onderlinge duels» n.n.b. (UTC−3) |
Suriname | – | Puerto Rico | n.n.b. Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
10 juni WK-kwalificatie Tweede ronde «onderlinge duels» n.n.b. (UTC−6) |
El Salvador | – | Suriname | n.n.b. Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
Bronnen, noten en/of referenties
|